JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro
Fati
Crack
wybierz jedno
0
Niezrownowazony chlopak blisko bramki.
1
@Oskar00 Byl gorszy od specerujacego Bielika, anonimowego Milika i tragicznego Zalewskiego? Wolne zarty.
1
@Faro Ferran w reprezentacji gra na prawym skrzydle, Fati na lewym.
1
@Ojciec5tkidzieci O kurde, nie slyszalem o tym... Dobrze ze sie szczesliwie skonczylo.
0
@Colon Najlepsze, ze te akcje Ronaldo przeprowadzal ponad 20 lat temu. Od tamtej pory mimo wszystko pilka poszla do przodu, a jego gra wciaz wygladaja tak dynamicznie i nieprzewidywalnie, ze mysle ze z rownym powodzeniem czarowalby na boiskach dzisiaj.
0
@Kapitan hawk Przyjemnie brzdęka!
2
@P33ck GOAT, bez dwóch zdań.
0
@MAGNETO Jesli ktos tu sie dotyka po wackach nad gra Lewego to na pewno nie sa to normalni ludzie.
1
Dariusz "sa wybory" Szpakowski.
0
Niezle hentai z Brazylia w roli glownej.
1
@Janiama Tak samo, 2:0 dla Brazylii
1
@kamiVeB Wyglada na fejk, jak ze strzalami R10 w poprzeczke na treningu.
1
@Kondziubarca Tak mi przykro, ze az wcale :)
3
Szkoda tej Japonii, bardzo przyjemnie sie ich ogladalo.
1
Byl tu taki jeden, ktory lubowal sie w takich filmikach, ale zapomnialem nicku...
0
@Colon idealnie.
4
Ależ główka Perisicia
1
@MESSIah16 Brazylia niech sobie najpierw poradzi z Korea. bo jak dotychczas Canarinhos strzelili tylko 3 bramki.
1
@Janiama remis 2:2
6
@Foro Ani nie zagral dobrego mundialu, ani nie byl najgorszy, proste.
0
@Toretto Sęk w tym, ze u nas malo jest pilkarzy, ktorzy potrafiliby biegac. Na palcach jednej reki drwala mozna policzyc zawodnikow, ktorzy potrafiliby swoja dynamika stwarzac przewage.
19
@michal26 Na 3 zdobyte bramki przez Polaków Lewy mial udzial w... trzech :)
Ludzie, ktorzy uznaja Lewego za najgorszego Polaka na MŚ sa oderwani od rzeczywistosci.
0
@Kondziubarca Zrodlo?
1
@Colon TfF bardzo lubie, czyste lata 80.
0
@Colon Ale dobra
0
@Colon Herbata z cytryna, whisky i miodem
Sam dzisiaj chyba bede musial sobie zaaplikowac
1
@PatrychoO Prawdziwy sprawdzian przyjdzie w 1/4.
Najgorsze jest to, że prawdopodobnie nie będę mógł obejrzeć tego meczu...
0
@BorzyKrzys Dobra, nie moje klimaty. Być może jest dobra, ale nie mnie oceniać.
0
@BorzyKrzys Aż sobie posłucham.