1

@Faro
Fati
Crack

wybierz jedno

0

Niezrownowazony chlopak blisko bramki.

1

@Oskar00 Byl gorszy od specerujacego Bielika, anonimowego Milika i tragicznego Zalewskiego? Wolne zarty.

1

@Faro Ferran w reprezentacji gra na prawym skrzydle, Fati na lewym.

1

@Ojciec5tkidzieci O kurde, nie slyszalem o tym... Dobrze ze sie szczesliwie skonczylo.

0

@Colon Najlepsze, ze te akcje Ronaldo przeprowadzal ponad 20 lat temu. Od tamtej pory mimo wszystko pilka poszla do przodu, a jego gra wciaz wygladaja tak dynamicznie i nieprzewidywalnie, ze mysle ze z rownym powodzeniem czarowalby na boiskach dzisiaj.

0

@Kapitan hawk Przyjemnie brzdęka!

2

@P33ck GOAT, bez dwóch zdań.

0

@MAGNETO Jesli ktos tu sie dotyka po wackach nad gra Lewego to na pewno nie sa to normalni ludzie.

1

Dariusz "sa wybory" Szpakowski.

0

Niezle hentai z Brazylia w roli glownej.

1

@Janiama Tak samo, 2:0 dla Brazylii

1

@kamiVeB Wyglada na fejk, jak ze strzalami R10 w poprzeczke na treningu.

1

@Kondziubarca Tak mi przykro, ze az wcale :)

3

Szkoda tej Japonii, bardzo przyjemnie sie ich ogladalo.

1

Byl tu taki jeden, ktory lubowal sie w takich filmikach, ale zapomnialem nicku...

0

@Colon idealnie.

4

Ależ główka Perisicia

1

@MESSIah16 Brazylia niech sobie najpierw poradzi z Korea. bo jak dotychczas Canarinhos strzelili tylko 3 bramki.

1

@Janiama remis 2:2

6

@Foro Ani nie zagral dobrego mundialu, ani nie byl najgorszy, proste.

0

@Toretto Sęk w tym, ze u nas malo jest pilkarzy, ktorzy potrafiliby biegac. Na palcach jednej reki drwala mozna policzyc zawodnikow, ktorzy potrafiliby swoja dynamika stwarzac przewage.

19

@michal26 Na 3 zdobyte bramki przez Polaków Lewy mial udzial w... trzech :)

Ludzie, ktorzy uznaja Lewego za najgorszego Polaka na MŚ sa oderwani od rzeczywistosci.

0

@Kondziubarca Zrodlo?

1

@Colon TfF bardzo lubie, czyste lata 80.

0

@Colon Ale dobra

0

@Colon Herbata z cytryna, whisky i miodem

Sam dzisiaj chyba bede musial sobie zaaplikowac

1

@PatrychoO Prawdziwy sprawdzian przyjdzie w 1/4.

Najgorsze jest to, że prawdopodobnie nie będę mógł obejrzeć tego meczu...

0

@BorzyKrzys Dobra, nie moje klimaty. Być może jest dobra, ale nie mnie oceniać.

0

@BorzyKrzys Aż sobie posłucham.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?