JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho Wierzę Ci na słowo!
Ale sprawdź jeszcze.
1
@Danny Gaucho No i pięknie, nie spodziewałem się aż tak dużej różnicy.
4
@Danny Gaucho, jak wyglądały statystyki indywidualne CRa (G+A) w wieku 24 lat vs Mbappe?
0
@CatalanDream Po tych występach na mundialu wątpię żeby było nas stać.
1
@Ermitano No i w końcu znalazłaś czas żeby wejść na la Ramblę ;)
0
@mekston Akurat dzisiaj to Lautaro zabawił się w Higuaina parę razy.
76
Bez wątpienia najbardziej emocjonujący finał jaki kiedykolwiek oglądałem, przebił spokojnie mecz Włochów z Francuzami w 2006 roku. Tyle zwrotów akcji, dramatycznych momentów no i przepiękny finał :) Wielka radość, że Messiemu udało się spełnić największe marzenie i poprowadzić Albicelestes do upragnionego tytułu.
GOAT
25
Leo Messi jest pierwszym piłkarzem w historii, który podczas jednej edycji mistrzostw świata strzelał gole w meczach fazy grupowej, w 1/8 finału, w ćwierćfinale, półfinale i w samym finale. [@OptaJose]
1
@Danny Gaucho Wpadnę, o ile jeszcze będę pion trzymał.
0
@Fabik87 Piekna akcja :)
4
@MESSIah16 Drugi raz sie na to nabrali? Amatorzy...
0
@David_Beckham Najladniejsza bylaby R10 do Larssona, gdyby Szwed to wykonczyl.
Alves jeszcze mial piekna do Alby.
23
Dzisiaj dotarla do nas smutna wiadomosc o smierci Sinisy Mihajlovicia.
Warto przypomniec, ze Serb jest jedynym pilkarzem, ktory zdobyl hattricka z rzutow wolnych.
2
@Janiama Mam wrazenie, ze teraz wlasnie mur czesto stoi blizej niz kiedys.
1:25, zobacz jak daleko stali, teraz spokojnie byliby z metr albo poltora blizej.
1
@BartqRKO Rozumiem, dla mnie duzo lepiej gral w BvB przed Mundialem. Wyroznilbym na pewno Brozovicia, Modricia, Ounahiego, Rabiota i Griezmanna.
1
@BartqRKO Akurat moim zdaniem Bellingham nic wielkiego nie pokazal na tych mistrzostwach.
0
@Witekk10 Gdzie, czyj?
2
@MesQueUnClub_87 Mi zeszlej zimy przymarzl reczny i musialem w sniezycy na polzaciagnietym i na letnych oponach jechac, co 200 metrow krecilem baczka i to przy 30 km/h :)
5
@Janas11224 Jeszcze nie wyczute?
0
@Kondziubarca Moze jeszcze Trapattoniego wezma?
1
@Antimadridista_WR Ech, wydalo sie...
6
@Fenelon Nie mozna zakwestionowac, ze masz racje.
0
@Antimadridista_WR Ojej, a ja zlamie ten zakaz. I co teraz?
0
@vangoor Ciekawe co na to Benzema.
11
@Comentateiro Jeśli ktoś nie zdobyl Copa America, ME i MŚ to nie ma prawa byc nazywany GOATem.
0
"Reprezentacja Francji ma tylko trzech francuzów w składzie:
- Pavard
- Rabiot
- Veretout
Multikulti proszę Państwa."
Trzy, to również liczba zwojów mózgowych jakie posiada @Qlimax86, proszę Państwa.
0
@Colon Taktyczny
2
@Janas11224
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/srogie-piguly-sebastianie.jpg
0
@Colon Taktyczny
4
@Kessie Tak sobie wyobrazam Vegete, gdy jakas laska zalajkuje jego post.