1

@Danny Gaucho Wierzę Ci na słowo!


Ale sprawdź jeszcze.

1

@Danny Gaucho No i pięknie, nie spodziewałem się aż tak dużej różnicy.

4

@Danny Gaucho, jak wyglądały statystyki indywidualne CRa (G+A) w wieku 24 lat vs Mbappe?

0

@CatalanDream Po tych występach na mundialu wątpię żeby było nas stać.

1

@Ermitano No i w końcu znalazłaś czas żeby wejść na la Ramblę ;)

0

@mekston Akurat dzisiaj to Lautaro zabawił się w Higuaina parę razy.

76

Bez wątpienia najbardziej emocjonujący finał jaki kiedykolwiek oglądałem, przebił spokojnie mecz Włochów z Francuzami w 2006 roku. Tyle zwrotów akcji, dramatycznych momentów no i przepiękny finał :) Wielka radość, że Messiemu udało się spełnić największe marzenie i poprowadzić Albicelestes do upragnionego tytułu.

GOAT

25

Leo Messi jest pierwszym piłkarzem w historii, który podczas jednej edycji mistrzostw świata strzelał gole w meczach fazy grupowej, w 1/8 finału, w ćwierćfinale, półfinale i w samym finale. [@OptaJose]

1

@Danny Gaucho Wpadnę, o ile jeszcze będę pion trzymał.

0

@Fabik87 Piekna akcja :)

4

@MESSIah16 Drugi raz sie na to nabrali? Amatorzy...

0

@David_Beckham Najladniejsza bylaby R10 do Larssona, gdyby Szwed to wykonczyl.

Alves jeszcze mial piekna do Alby.

23

Dzisiaj dotarla do nas smutna wiadomosc o smierci Sinisy Mihajlovicia.

Warto przypomniec, ze Serb jest jedynym pilkarzem, ktory zdobyl hattricka z rzutow wolnych.

2

@Janiama Mam wrazenie, ze teraz wlasnie mur czesto stoi blizej niz kiedys.

1:25, zobacz jak daleko stali, teraz spokojnie byliby z metr albo poltora blizej.

1

@BartqRKO Rozumiem, dla mnie duzo lepiej gral w BvB przed Mundialem. Wyroznilbym na pewno Brozovicia, Modricia, Ounahiego, Rabiota i Griezmanna.

1

@BartqRKO Akurat moim zdaniem Bellingham nic wielkiego nie pokazal na tych mistrzostwach.

0

@Witekk10 Gdzie, czyj?

2

@MesQueUnClub_87 Mi zeszlej zimy przymarzl reczny i musialem w sniezycy na polzaciagnietym i na letnych oponach jechac, co 200 metrow krecilem baczka i to przy 30 km/h :)

5

@Janas11224 Jeszcze nie wyczute?

0

@Kondziubarca Moze jeszcze Trapattoniego wezma?

1

@Antimadridista_WR Ech, wydalo sie...

6

@Fenelon Nie mozna zakwestionowac, ze masz racje.

0

@Antimadridista_WR Ojej, a ja zlamie ten zakaz. I co teraz?

0

@vangoor Ciekawe co na to Benzema.

11

@Comentateiro Jeśli ktoś nie zdobyl Copa America, ME i MŚ to nie ma prawa byc nazywany GOATem.

0

"Reprezentacja Francji ma tylko trzech francuzów w składzie:

- Pavard

- Rabiot

- Veretout

Multikulti proszę Państwa."

Trzy, to również liczba zwojów mózgowych jakie posiada @Qlimax86, proszę Państwa.

0

@Colon Taktyczny

0

@Colon Taktyczny

4

@Kessie Tak sobie wyobrazam Vegete, gdy jakas laska zalajkuje jego post.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?