JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys No jak dla mnie i tak nie maja podjazdu do glosu, charyzmy i osobowosci Freddiego, a nie ma go nawet w pierwszej dziesiatce. Zgodze sie, ze Aretha i Whitney maja kapitalne glosy, ale mimo wszystko dalbym je nieco nizej.
7
Magazyn Rolling Stone opublikowal liste 200 najlepszych wokalistów wszechczasów.
Zupelnie przypadkowo wszystkie miejsca w pierwszej dziesiatce zajeli Czarnoskorzy, a nie znalezli sie w niej tacy wokalisci jak np. Freddie Mercury, czy David Bowie.
https://www.rollingstone.com/music/music-lists/best-singers-all-time-1234642307/aretha-franklin-9-1234643212/
9
@TheNekro94 Tfu na wszystkich polityków.
2
@Compadre Masz racje, normalnie jest jeszcze grubszy.
Za pare lat bedzie wygladal jak Sneijder.
10
@Rust_Cohle Zdecydowanie powinien zamienic La lige na Uber Eats League Ą
0
@Kredon Dzieki :)
22
@Encore Moze po prostu jest body positive? Troche tolerancji...
1
Ile wygranych w karierze ma juz Dawid?
0
Zaraz sie odwroci wiatr znajac zycie.
0
Ale odlecial...
2
Pięknie Dawid, będzie ciekawie w drugiej serii :)
1
@Danny Gaucho patrzac przez pryzmat asyst to Mambeppe mozna porownac do Messiego a Haalanda do CRa. Ciekawe jak bardzo beda w stanie zblizyc sie do Argentynczyka i Saudyj... Portugalczyka.
4
@Majkel34 Grubo... zdrowia życzę.
4
@ranger3120 Vegeta na multikontach?
5
@Kaamilos87
1. Arsenal
2. City
3. Newcastle
Fajnie jakby takie podium było.
2
Nie wiem czy bym gwizdnął tę rękę Murphy'ego - blisko ciała miał, ręka zgięta, ruchu nie zrobił.
@joloskyy Co myślisz?
2
Jeden z ciekawszych 0:0 meczów jakie widziałem.
2
@Kaamilos87 *Srokom
Poza tym pelna zgoda.
3
Pogoda wybitnie angielska w Londynie.
0
@Cotutajsiedzieje
2
Ale kociol pod bramka Srok.
0
@gumaz Najstarszy to @Don-Corleone albo @kamyk_23
0
No to lecimy, Hala Arsenal!
1
@P33ck Moze i tak.
1
@LewoSkrzydlowy11 Wspanialy za ta cene.
2
@P33ck Arsenal? Odegaard, Partey i Xhaka w tym sezonie tez dobrze wygladaja.
0
@Encore Uff, jest Rashford.
3
@Deviler 69, zawsze.
1
@Kidd A teraz juz wszystko dobrze z bratem?
2
@Rust_Cohle Po takiej mieszance stawiam, ze rzadka.