JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld Jesli chce pojsc droga Gila to niech idzie.
5
@FutureFootball Jaki miales wczesniej nick?
1
@BorzyKrzys Ide na dol, bo musze to rozchodzic.
4
@Szklaner Wiadomo, ze Schiffer ma blond ;)
0
@Colon Ale urwal
2
@escarabajo Odnosnie Ogbeche, to warto dodac, ze jest najlepszym strzelcem ligi indyjskiej wszechczasow (przynajmniej jesli chodzi o obcokrajowcow).
0
@Gall Wciaz, nie trzeba byc wybitnym pilkarzem zeby moc komentowac mecze, natomiast analogia do latania mocno chybiona, bo bez licencji nikt za stery Cie nie wpusci.
1
Ogladam sobie meczyk City z Chelsea na francuskojezycznym kanale i jednym z ekspertow on the pitch jest Nasri - gosc wagowo juz powoli moze rywalizowac ze Sneijderem.
0
@koziar Ciekawe co wykreci Cucurella, bo tez go mam.
4
Dobry mialem pomysl brac Mounta i Sterlinga w FPL.
0
@Prorokk No ja tam mu zycze zeby sie w koncu ogarnal. Dostal naprawde mase dobrych rad tutaj na forum. Od niego samego zalezy co z tym teraz zrobi.
0
@Gall W tym przypadku tak.
1
Mounta nawet nie ma na lawce, dziwna decyzja Pottera.
0
@MarcelNJ11 Chelsea-City
2
@Rust_Cohle Ciezki wybor, ale biore Nuneza w obecnej formie.
2
@agaFCB Wlasnie paradoksalnie nie pasuje mi ani papryka,ani kukurydza w gyrosie mimo, ze normalnie bardzo je lubie :)
13
@VegetaPolska Naprawde widac, ze tego dystansu jednak Ci brak, bo inaczej obrocilbys to w zart. To jest najlepsze co mozna zrobic. Tak czy siak, zycze Ci dobrze.
0
@agaFCB A to ciekawa wersja, bo ja jak robie to bez pomidora, papryki i kukurydzy. Musze kiedys tej Twojej sprobowac.
28
@VegetaPolska Troche dystansu ;)
4
@dorkizos Strażacy
3
@agaFCB Swoja droga, co dodawalas poza kapusta, miesem i przyprawa?
41
@agaFCB Tylko mu nie odpisuj, bo nie zasnie w nocy.
10
@MesQueUnClub96 Jak wszyscy pozostali nominowani sie wycofaja to tak.
6
@koksik2700 Absolutny top - dla mnie ona, Angelina Jolie i Cindy Crawford to top rakiety jesli chodzi o lata 90.
I nie trzeba nie wiadomo ilu operacji, wstrzykiwan kwasu itp.
1
@Barca1992 Bardzo ciezki wybor, ale chyba dalbym:
1. Vidic
2. VvD
3. Terry
4. Kompany
0
@wasacz @mekston @Colon
8
@Janas11224 Czy to jest jakas zapomniany gatunek czlowieka niemyslacego te istoty?
8
@4drian0 Jaki portal, takie "dziennikarstwo"
1
@Comfortable_ Po karierze.
2
@Janas11224 To jest slabe, ze placac takie pieniadze dostajesz takiego bubla w postaci tych glosnikow i kamery.