0

@brzucho No to jak masz to z glowa poukladane to super :)

5

@Emhyr I moze jeszcze Cuenca do tego?

0

@brzucho A kiedy zyjesz jak masz trzy prace?

10

To jest styczen, czy listopad? Juz szlag czlowieka trafia z ta pogoda... Przydalby sie porzadny mroz.

0

@draxidox Faktycznie w sieci wypuscilo taka okladke?

1

@michal26, wiesz moze jak teraz wyglada sytuacja w Soledarze? Czy miasto juz padlo?

0

@Colon Ale pieknie pociagnal z gory na dol.

0

@Krystian1588 Wódka Żubr - piłem to z kuzynem z 10 lat temu i polegliśmy po połowie flaszki, nie dało się tego przełknąć.

2

@Jagr Geniusz i wirtuoz.

0

@michal26 I tak będzie, zresztą już teraz są pod zachodnią strefą wpływów.

Ja się cały czas łudzę, że nie oddadzą Bachmutu i Soledaru.

0

@rogal478 Jaka strefa?

5

@MadafakinGuy Super, ze sie tego podjales, trzymam kciuki zeby sie udalo na dobre odstawic.

2

@arsenallondyn0 Kubrick, Tarantino

2

@Colon Wyglada jak 1875 rok, dobry gosciu.

1

@lucca87 wydaje mi sie, z w golach nie dobije, a w asystach tak.

2

@Kidd Dla mnie wlasnie Taksowkarz jest troche przeciagniety, choc oczywiscie zagral tam swietnie.

3

@lucca87 Na pewno "Gra" z Michaelem Douglasem, moj ulubiony film.

1

@tomek8756 Szalu nie ma, ale tragedii tez nie, o ile nie masz kogos na utrzymaniu.

2

@Azi dziabka to ja chwasty wyrywam.

4

@gumaz Nie mogli mu kazac patrzec w wylot lufy podczas strzelania?

3

@IronSanHybrid Przciez mamy najtansze paliwo w Polsce.

1

@Kgorecki2500 a potem beda jeszcze sequele, prequele, spin offy i inne cuda wianki...

1

@Kidd To moze Strejlau z Gmochem?

1

@Kidd Tylko Smuda!

A nie, mial byc ktos, kto mowi po polsku.

0

@Antimadridista_WR Tylko problem z Barcelona, ze ostatnimi czasy tych super widowiskowych akcji brakuje nawet w meczach ze slabszymi rywalami...

5

@Comentateiro Moim zdaniem w Europie juz teraz swiadomosc proekologiczna jest na wysokim poziomie i to jest dobry moment aby zaczac wymagac od krajow, ktore najbardziej zatruwalaja nasza planete.

Jakich mechanizmow do tego uzyc? Tego nie wiem.

95

@KrychaFCB Dembele jest jaki jest, ale z tych transferow 100mln+ mimo wszystko jest najmniejszym niewypalem.

Choc i tak mnie irytuje jego gra.

7

Jaki miales wczesniej nick? ;)

0

@Antimadridista_WR Chyba nikt rozsadny nie rozpatruje w tym sezonie Atletico jako pretendenta do tytulu patrzac na ich forme.

Ja tam nie widzialem gry na zmiane z Atletico, poza moze 2 przypadkowymi kontrami Dembele. Widzialem za to chaos w srodku pola, mase strat i nieumiejetnosc przetrzymania pilki i magiczne sztuczki Fatiego ze znikaniem.

1

@Zoker Dobra, troche niejasno to napisalem. Po prostu przy obecnej formie obrony Garcie wpuszczalbym tylko w meczach ze slabymi druzynami. Wtedy bylaby szansa, ze niczego nie zepsuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?