JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@brzucho No to jak masz to z glowa poukladane to super :)
5
@Emhyr I moze jeszcze Cuenca do tego?
0
@brzucho A kiedy zyjesz jak masz trzy prace?
10
To jest styczen, czy listopad? Juz szlag czlowieka trafia z ta pogoda... Przydalby sie porzadny mroz.
0
@draxidox Faktycznie w sieci wypuscilo taka okladke?
1
@michal26, wiesz moze jak teraz wyglada sytuacja w Soledarze? Czy miasto juz padlo?
0
@Colon Ale pieknie pociagnal z gory na dol.
0
@Krystian1588 Wódka Żubr - piłem to z kuzynem z 10 lat temu i polegliśmy po połowie flaszki, nie dało się tego przełknąć.
2
@Jagr Geniusz i wirtuoz.
0
@michal26 I tak będzie, zresztą już teraz są pod zachodnią strefą wpływów.
Ja się cały czas łudzę, że nie oddadzą Bachmutu i Soledaru.
0
@rogal478 Jaka strefa?
5
@MadafakinGuy Super, ze sie tego podjales, trzymam kciuki zeby sie udalo na dobre odstawic.
2
@arsenallondyn0 Kubrick, Tarantino
2
@Colon Wyglada jak 1875 rok, dobry gosciu.
1
@lucca87 wydaje mi sie, z w golach nie dobije, a w asystach tak.
2
@Kidd Dla mnie wlasnie Taksowkarz jest troche przeciagniety, choc oczywiscie zagral tam swietnie.
3
@lucca87 Na pewno "Gra" z Michaelem Douglasem, moj ulubiony film.
1
@tomek8756 Szalu nie ma, ale tragedii tez nie, o ile nie masz kogos na utrzymaniu.
2
@Azi dziabka to ja chwasty wyrywam.
4
@gumaz Nie mogli mu kazac patrzec w wylot lufy podczas strzelania?
3
@IronSanHybrid Przciez mamy najtansze paliwo w Polsce.
1
@Kgorecki2500 a potem beda jeszcze sequele, prequele, spin offy i inne cuda wianki...
1
@Kidd To moze Strejlau z Gmochem?
1
@Kidd Tylko Smuda!
A nie, mial byc ktos, kto mowi po polsku.
0
@Antimadridista_WR Tylko problem z Barcelona, ze ostatnimi czasy tych super widowiskowych akcji brakuje nawet w meczach ze slabszymi rywalami...
5
@Comentateiro Moim zdaniem w Europie juz teraz swiadomosc proekologiczna jest na wysokim poziomie i to jest dobry moment aby zaczac wymagac od krajow, ktore najbardziej zatruwalaja nasza planete.
Jakich mechanizmow do tego uzyc? Tego nie wiem.
95
@KrychaFCB Dembele jest jaki jest, ale z tych transferow 100mln+ mimo wszystko jest najmniejszym niewypalem.
Choc i tak mnie irytuje jego gra.
7
Jaki miales wczesniej nick? ;)
0
@Antimadridista_WR Chyba nikt rozsadny nie rozpatruje w tym sezonie Atletico jako pretendenta do tytulu patrzac na ich forme.
Ja tam nie widzialem gry na zmiane z Atletico, poza moze 2 przypadkowymi kontrami Dembele. Widzialem za to chaos w srodku pola, mase strat i nieumiejetnosc przetrzymania pilki i magiczne sztuczki Fatiego ze znikaniem.
1
@Zoker Dobra, troche niejasno to napisalem. Po prostu przy obecnej formie obrony Garcie wpuszczalbym tylko w meczach ze slabymi druzynami. Wtedy bylaby szansa, ze niczego nie zepsuje.