1

Ale Laskowski odleciał z tymi pochwałami Busquetsa...

1

Dooobrze, Kessie asysta. Mam nadzieję, że przedstawiciele Interu oglądają ten mecz.

2

@Deraxium A po co nam w tej chwili te czołgi, mistrzu? Mają być raz na pół roku odpalane na poligonie? Poza tym nie wiem skąd wziąłeś te 2/3, chyba z miejsca gdzie jest bardzo ciemno.

1

@mekston Tak, o tym właśnie myślałem.

5

@masq bardzo logiczne, ale niektorych to przerasta.

0

Ten punkt Murraya zdecydowanie zasluguje na miano wymiany turnieju.

2

Brawo Andy! Jeszcze nie wszystko stracone.

0

@Encore pobawione

0

@michal26 Oznacz prosze jak bedzie cos wiadomo.

0

@doc No to szykujmy sie na Parejo.

0

@Uukasz_93 Raczej idzie przekaz, ze zarty sie skonczyly i najwyzszy czas ruszyc z prawdziwa pomoca tak jak pozostale kraje sojuszu.

6

@Emhyr Ladnie posprzatane.

2

@Survier Teraz trzeba ruszyc po Mahreza i Carsona a za 2 sezony po Walkera jak juz nabierze doswiadczenia.

1

@BorzyKrzys Haha powaznie? Ale dalem teraz :) Nawet nie wiedzialem, ze jest trzecia :)

2

@Emhyr Pewnie transfer do rezerw Barca Femeni.

0

@cules100pro Tak, ale po rosyjsku bylo wiec nie czytalem dokladnie.

0

@BorzyKrzys Ale stara juz, a jeszcze niedawno byly takie slodkie z Mary Kate.

0

@Barcanajlepszyteam Nie wiem, z jakiegos powodu drugiego seta przegral, za chwile gladko wygra seta. Tak nagle mu przeszlo po drugim secie? Dziwne to troche.

0

Come on, Andy!!!

0

@Barcanajlepszyteam Po prostu nie zawsze chce mi sie wierzyc w te jego kontuzje. Byc moze w tym przypadku jest inaczej, ale juz widac ze zaraz bedzie gladki set dla Serba.

1

@VamosRakieta Medical time out wjedzie i bedzie jak nowonarodzony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@VamosRakieta Ale który Francuz? Bonzi, Couacaud, czy Mannarino? ;)

0

Agut ladnie wrocil.
@mekston

5

@Ali3231 To moze byc swietny transfer.

4

@Ptasior Klasy nie kupisz :)

1

@mekston Fritz juz nie pierwszy raz pokazuje, ze ma problemy z gra w szlemach. Troche casus Hurkacza.

1

@mekston Tez troche na niego licze. Myslalem, ze Nakashima szybciej wskoczy do czolowki, ale jeszcze mlody jest i ma czas.

0

@mekston idzie nowa amerykanska fala, i dobrze. Chociaz nie widac tam za bardzo nikogo AŻ tak charyzmatycznego i utalentowanego jak Roddick, Agassi, Sampras, czy Chang...

0

@Medium Ale zawsze w AO sie spinal, wiec mimo wszystko z Wolfem powinien byl sobie poradzic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?