JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Laskowski odleciał z tymi pochwałami Busquetsa...
1
Dooobrze, Kessie asysta. Mam nadzieję, że przedstawiciele Interu oglądają ten mecz.
2
@Deraxium A po co nam w tej chwili te czołgi, mistrzu? Mają być raz na pół roku odpalane na poligonie? Poza tym nie wiem skąd wziąłeś te 2/3, chyba z miejsca gdzie jest bardzo ciemno.
1
@mekston Tak, o tym właśnie myślałem.
5
@masq bardzo logiczne, ale niektorych to przerasta.
0
Ten punkt Murraya zdecydowanie zasluguje na miano wymiany turnieju.
2
Brawo Andy! Jeszcze nie wszystko stracone.
0
@Encore pobawione
0
@michal26 Oznacz prosze jak bedzie cos wiadomo.
0
@doc No to szykujmy sie na Parejo.
0
@Uukasz_93 Raczej idzie przekaz, ze zarty sie skonczyly i najwyzszy czas ruszyc z prawdziwa pomoca tak jak pozostale kraje sojuszu.
6
@Emhyr Ladnie posprzatane.
2
@Survier Teraz trzeba ruszyc po Mahreza i Carsona a za 2 sezony po Walkera jak juz nabierze doswiadczenia.
1
@BorzyKrzys Haha powaznie? Ale dalem teraz :) Nawet nie wiedzialem, ze jest trzecia :)
2
@Emhyr Pewnie transfer do rezerw Barca Femeni.
0
@cules100pro Tak, ale po rosyjsku bylo wiec nie czytalem dokladnie.
0
@BorzyKrzys Ale stara juz, a jeszcze niedawno byly takie slodkie z Mary Kate.
0
@Barcanajlepszyteam Nie wiem, z jakiegos powodu drugiego seta przegral, za chwile gladko wygra seta. Tak nagle mu przeszlo po drugim secie? Dziwne to troche.
0
Come on, Andy!!!
0
@Barcanajlepszyteam Po prostu nie zawsze chce mi sie wierzyc w te jego kontuzje. Byc moze w tym przypadku jest inaczej, ale juz widac ze zaraz bedzie gladki set dla Serba.
1
@VamosRakieta Medical time out wjedzie i bedzie jak nowonarodzony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@VamosRakieta Ale który Francuz? Bonzi, Couacaud, czy Mannarino? ;)
0
Agut ladnie wrocil.
@mekston
5
@Ali3231 To moze byc swietny transfer.
4
@Ptasior Klasy nie kupisz :)
1
@mekston Fritz juz nie pierwszy raz pokazuje, ze ma problemy z gra w szlemach. Troche casus Hurkacza.
1
@mekston Tez troche na niego licze. Myslalem, ze Nakashima szybciej wskoczy do czolowki, ale jeszcze mlody jest i ma czas.
0
@mekston idzie nowa amerykanska fala, i dobrze. Chociaz nie widac tam za bardzo nikogo AŻ tak charyzmatycznego i utalentowanego jak Roddick, Agassi, Sampras, czy Chang...
0
@Medium Ale zawsze w AO sie spinal, wiec mimo wszystko z Wolfem powinien byl sobie poradzic.