JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Tytani psychiki godni siebie :) Na kogo HH moze trafic w kolejnej rundzie?
1
@Medium Raz na rok nawet rudy zamoczy.
2
No i wygral w koncu. Dobrze, bo juz sie czlowiek na robocie nie mogl skupic.
0
@mekston Obys mial racje Mekstonie.
0
@Medium Kurde...
1
No i kolejny raz psychika HH sobie usiadla.
0
Tiafoe tez 5-setowka, oby wygral.
1
@Colon Kiszone najlepsze. Najlepiej jeszcze jak golymi stopami w beczce deptane.
1
Widze, ze HH pozazdroscil Murrayowi czasu spedzonego na korcie.
0
Korda mocne otwarcie z Medvedevem.
1
@Kidd Na szczescie ilosc nie przeklada sie na jakosc :) A jeszcze mi sie przypomnialo, ze jest Hudson-Odoi :)
0
@Medium Wieksze niz Ruud?
1
@Kidd A jeszcze jest Pulisic :)
8
@eckov Co za chore kwoty za anonimowych pilkarzy. To wyglada jakby jakis dzieciak dorwal sie do Fify i sciaga randomowych pilkarzy nie patrzac na koszty.
2
@Nhyz
Heroes 3
Pes 6
Collin McRae 2.0
1
@Medium Ladny przewrot zrobila.
1
@lucca87 Tutaj musze akurat obronic Dodiego, bo pewnie chodzilo mu o to, ze Ryoyu nie jest zagrozeniem dla Dawida w kontekscie Krysztalowej Kuli.
2
@mekston Ze zdrowiem pewnie gorzej :)
0
@Rust_Cohle Pewnie jakas panna go obudzila pocalunkiem i dlatego wstal.
0
@Dzemik55 Bardzo malo, niezle oszczedzasz, ale jesli taki masz plan to super :)
0
@aleksandrowielki @ViscaBarca123
1
@mekston Jak nie on ;)
0
@Encore u mnie KdB Cancelo i Haaland na C, chociaż tyle...
0
City z charakterem, już prowadzą.
1
@MarcelNJ11 Oby, oby :)
1
@Firestone Akurat ostatnio Grealish był w niezłej formie. Cała drużyna siadła.
0
Skąd wiecie, czy Aubameyang nie zagrałby lepiej?
(Dawno nie było, musiałem)
0
City ostry zjazd widzę.
2
Niepokoi mnie trochę zbyt dobry występ Kessiego. Jeszcze Xavi postanowi go zatrzymać...
3
Jak nie wpuści Alarcona to będzie niesamowita głupota.