0

Widze, ze sporo faworytow dzisiaj odpadlo z AO - Ruud, Schwartzman, Fritz, mimo wszystko Zverev...

1

@michal26 Wczoraj Kanada potwierdzila 200 wozow opancerzonych. Obysmy byli swiadkami przelomowych decyzji dzisiaj. Z tego co wiem, obecnie pogoda na Ukrainie sprzyja obroncom, bo nie ma silnych mrozow dzieki czemu wojska pancerne ruskich nie moga z latwoscia operowac w terenie, poza ubitymi drogami.

0

@Kamiloza91 Nie zmienia to faktu, ze meczyl sie strasznie i to sie na pewno odbije na jego zdrowiu w kolejnej rundzie.

1

@Medium Ja gralem under 21.5 gema dla Sonego to oczywiscie musza tasiemca grac.

3

I przez tego cienkiego bolka mi kupon nie wejdzie...

4

@Rust_Cohle To jest jakas popierdolka a nie Hurkacz.

0

@culer_5306751 Wiate to mozesz sobie w ogrodku postawic. Koszt zadaszenia tylu obiektow bylby kolosalny.

1

Przelamanko dla Sonego i zaraz bedzie szansa na 5:3 dla Wlocha w drugim secie.

7

Widze, ze Hurkacz rozpoczyna seta w swoim tradycyjnym wielkoszlemowym stylu.

6

@VegetaPolska Chyba trojkacik z Hochlandu.

0

@gaucho104 Nie, oznaczylem go, bo wiem ze interesuje go to, co dzieje sie na Ukrainie.

0

@mekston Mimo wszysto licze, ze nadszedl koniec jego dominacji w AO.

1

@Colon FAA to sobie lubie dlugie mecze grac.

1

@michal26 Tez czekam na oficjalne potwierdzenie, ale az nie chce mi sie wierzyc, ze to byl nieszczesliwy wypadek.

5

@lucca87 Ja bym na razie zostawil wszystkich i wstrzymal sie z jakimikolwiek drastycznymi krokami do lata.

Moim zdaniem Ferran powinien czesciej grywac na 9, ewentualnie podwieszony pod Roberta bo wydaje mi sie, ze w tym sektorze boiska moglby stwarzac najwieksze zagrozenie.

0

@BorzyKrzys Tak sie zastanawiam, czy to aby byl na pewno przypadek i ewentualna awaria maszyny lub blad pilota.

5

W wyniku katastrofy smiglowca, ktory spadl na przedszkole w Browarach na przedmiesciach Kijowa zginelo 16 osob w tym dwoje dzieci.

Smiglowcem lecialo kierownictwo MSW Ukrainy - zginal minister, wiceminister i sekretarz stanu.

@michal26 i inni

1

@lucca87 Tez myslalem nad tym zeby wystawiac go w srodku pomocy, bo ma dobry przeglad pola i swietne podania. To mogloby pomoc i jemu, i druzynie.

1

@MesQueUnClub_87 Masa kapitalnych filmow: W mlodosci bardzo lubilem wodny swiat. Doskonaly Swiat tez super, no i Nietykalnych tez zawsze lubilem bardzo.

2

Odpalam sofascore i widze, ze Nadal odpadl :) Jeszcze tylko Djokovic i mozna zaczac ogladac turniej :)

1

@8stoichkov8 Przypomina mi się GTA San Andreas :)

10

@KrychaFCB Bedzie zabawnie jak wezma jakiegos randomowego rumcajsa na trenera reprezentacji, choc z drugiej strony w przpadku tych "orlow" nic nie powinno juz dziwic.

0

@ViscaBarca123 Skad taka niechec klubu to przedluzenia umowy z Barbera?

5

@KrwawiaceoczyVEB Poprosimy o komentarz @ViscaBarca123 - co sadzisz o Romanie i jak sie zapatrujesz na ewenualne odejscie (Hanny) Barbery?

3

@Sensible A na koniec musisz wyslac zdjecie rosolu lasce i zaprosic ja do siebie na obiad.

Niewazne, ze piszecie ze soba od 7 godzin.

0

@Rust_Cohle Sprytne.

4

@Kessie Oczywiscie, zeby bylo miesem czuc.

11

Vegete to ja do gara sypie.

6

@Medium To znaczy, ze kombinuje. Nie daj sie podpuscic, to pulapka.

0

@mindbender84 W sumie dosc latwo mozna by ich uspokoic.

Telefon na straz miejska, ze w poblizy sa psy bez smyczy i jakby przyjechali to dostaliby mandat albo za brak smyczy, albo za zaklocanie porzadku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?