1

@Comentateiro Beda mieli godnych siebie rywali w najblizszej rundzie LM.

1

@aleksandrowielki

*O ile Araujo beda omijaly kontuzje

0

@Tomo1989 Dlaczego slabiej?

0

@Colon Mały Anioł i Królik.

1

@Survier W zeszłym sezonie grał naprawdę dobrze, w tym zaś zaliczył spory zjazd.

2

Naprzód Manchester!

1

@Ojciec5tkidzieci O kurde, ale kapitalny tekst. Świetnie się to czytało, bo przyznam szczerze, że moja wiedza historyczna na temat Serbii i całego regionu Bałkanów jest dość uboga.

0

@SteuerFreiMoney Dla mnie to trochę barbarzyństwo :) Zazwyczaj jestem zwolennikiem aut, gdzie wszystko jest fabryczne.

1

@Krystian1588 A jeszcze wczesniej byli Shevchenko, Crespo i Mutu.

2

@Kessie Uwielbiam stara serie 6, ale tutaj gleba dla mnie przesadzona.

5

1

@Gaz A w ostatnich 3 meczach stracila 5 bramek, w tym 3 z 3-ligowcem.

2

@takisobiektos Dzieki za info, to sobie Nkunku wybral klub...

0

@jeyx77x Thuram chyba jeszcze nie przeszdl. Nkunku tez jeszcze w sumie nie widze w skladzie.

0

@BorzyKrzys Tez przeszczepiales?

2

@LS Chyba w pysk.

7

@Mow_mi_Douglas Juz nie przesadzajmy.
Ilu jest takich pilkarzy jak Gavi, ktorzy w tak mlodym wieku maja tyle minut rozegranych?

0

@Colon Niesamowity ten debiut, ciekawe czy ktos mial lepszy pod wzgledem jakosci strzelonych goli.

Jeszcze Ronnie sie przypomina, ale on zdobyl tylko jedna w debiucie u nas.

1

@hoeniker Oczywiscie, ze Torre dalby wiecej, chociazby dlatego, ze jest bardziej mobilny, duzo lepszy technicznie i ma duzo lepsze podania.

2

@Jakchcesz Ona po prostu potrzebuje troche czasu zeby ogarnac swoje sprawy. Z tym grudniem to sie troche pospieszyles bo moze miec plany juz. Zapytaj ja czy w nastepne Swieto Trzech Kroli nie chcialaby sie przejsc na spacer do parku.

0

@draxidox Ciekawy post.

To jest typowy przyklad polskiego myslenia "zastaw sie, a postaw sie" - fajnie pokazales ten kontrast pomiedzy kupowaniem zloma za 15k a braniem kredytu za kilkaset tysiecy na kilkadziesiat lat.

0

@Rust_Cohle

1. x/-2,5
2. 1/+2,5
3. x/-2,5
4. x/-2,5
5. 2/-2,5
6. 1/-2,5
7. 1/+2,5
8. x/-2,5
9. 1/+2,5
10. 2/+2,5

8

Pewna wygrana, mecz pod kontrolą.

0

Ansu strzał życia jak Benzema w LM w zeszłym sezonie.

2

Gavi jest lepiej opancerzony niż ruskie czołgi.

0

Jeszcze moment i zacznie się obrona wyniku.

8

Dawać Busquetsa, trzeba ożywić grę.

0

@Jakchcesz Ale podanie ma bardzo dobre i to by mogło dobrze działać w środku.

2

Odnoszę wrażenie, że Raphinha jest za mało dynamiczny żeby grać na skrzydle. Może lepiej sprawdziłby się grając za napastnikiem albo nawet środku pola.

33

@VegetaPolska Trochę skopałeś z tymi walentynkami bo może już mieć plany... Ja bym zaatakował frontalnie i zapytałbym się jej czy by pojechała z Tobą na majówkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?