JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Beda mieli godnych siebie rywali w najblizszej rundzie LM.
1
@aleksandrowielki
*O ile Araujo beda omijaly kontuzje
0
@Tomo1989 Dlaczego slabiej?
0
@Colon Mały Anioł i Królik.
1
@Survier W zeszłym sezonie grał naprawdę dobrze, w tym zaś zaliczył spory zjazd.
2
Naprzód Manchester!
1
@Ojciec5tkidzieci O kurde, ale kapitalny tekst. Świetnie się to czytało, bo przyznam szczerze, że moja wiedza historyczna na temat Serbii i całego regionu Bałkanów jest dość uboga.
0
@SteuerFreiMoney Dla mnie to trochę barbarzyństwo :) Zazwyczaj jestem zwolennikiem aut, gdzie wszystko jest fabryczne.
1
@Krystian1588 A jeszcze wczesniej byli Shevchenko, Crespo i Mutu.
2
@Kessie Uwielbiam stara serie 6, ale tutaj gleba dla mnie przesadzona.
5
@Mario96w @MesQueUnClub96
1
@Gaz A w ostatnich 3 meczach stracila 5 bramek, w tym 3 z 3-ligowcem.
2
@takisobiektos Dzieki za info, to sobie Nkunku wybral klub...
0
@jeyx77x Thuram chyba jeszcze nie przeszdl. Nkunku tez jeszcze w sumie nie widze w skladzie.
0
@BorzyKrzys Tez przeszczepiales?
2
@LS Chyba w pysk.
7
@Mow_mi_Douglas Juz nie przesadzajmy.
Ilu jest takich pilkarzy jak Gavi, ktorzy w tak mlodym wieku maja tyle minut rozegranych?
0
@Colon Niesamowity ten debiut, ciekawe czy ktos mial lepszy pod wzgledem jakosci strzelonych goli.
Jeszcze Ronnie sie przypomina, ale on zdobyl tylko jedna w debiucie u nas.
1
@hoeniker Oczywiscie, ze Torre dalby wiecej, chociazby dlatego, ze jest bardziej mobilny, duzo lepszy technicznie i ma duzo lepsze podania.
2
@Jakchcesz Ona po prostu potrzebuje troche czasu zeby ogarnac swoje sprawy. Z tym grudniem to sie troche pospieszyles bo moze miec plany juz. Zapytaj ja czy w nastepne Swieto Trzech Kroli nie chcialaby sie przejsc na spacer do parku.
0
@draxidox Ciekawy post.
To jest typowy przyklad polskiego myslenia "zastaw sie, a postaw sie" - fajnie pokazales ten kontrast pomiedzy kupowaniem zloma za 15k a braniem kredytu za kilkaset tysiecy na kilkadziesiat lat.
0
@Rust_Cohle
1. x/-2,5
2. 1/+2,5
3. x/-2,5
4. x/-2,5
5. 2/-2,5
6. 1/-2,5
7. 1/+2,5
8. x/-2,5
9. 1/+2,5
10. 2/+2,5
8
Pewna wygrana, mecz pod kontrolą.
0
Ansu strzał życia jak Benzema w LM w zeszłym sezonie.
2
Gavi jest lepiej opancerzony niż ruskie czołgi.
0
Jeszcze moment i zacznie się obrona wyniku.
8
Dawać Busquetsa, trzeba ożywić grę.
0
@Jakchcesz Ale podanie ma bardzo dobre i to by mogło dobrze działać w środku.
2
Odnoszę wrażenie, że Raphinha jest za mało dynamiczny żeby grać na skrzydle. Może lepiej sprawdziłby się grając za napastnikiem albo nawet środku pola.
33
@VegetaPolska Trochę skopałeś z tymi walentynkami bo może już mieć plany... Ja bym zaatakował frontalnie i zapytałbym się jej czy by pojechała z Tobą na majówkę.