JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Ależ to Gigi wyciągnął.
1
@P33ck Nie lubię :(
8
@barcelonaLM I jednoczesnie ceny myk w gore o 30% i tak to sie kreci.
17
@Danny Gaucho Cicha woda majtki rwie.
1
@Azi Teraz?! w godzinach pracy?!
Z najwieksza przyjemnoscia.
0
@Azi Wszyscy w metrze, jak to wyglada w innych miejscach tego nie sprawdzimy.
7
@Katalończyk 99 No nie dziwie sie, ze nie moga znalezc nikogo do zalozenia rodziny skoro sa tak roszczeniowe.
2
@Azi A wszyscy nosza?
7
@Azi Ale wiesz, ze to nie chodzi o to zeby osoby noszace maski sie nie zarazaly, tylko zeby nie zarazaly innych?
1
@Kessie hehe dobre :)
0
@Colon Sprawdze wieczorem.
4
@Kessie Piekne jest M1, zdecydowanie wyprzedzalo swoje czasy zarowno pod wzgledem designu jak i techniki.
1
@escarabajo Zimna Fortuna nie jest zla.
0
@Emhyr Czyzby efekt domina?
0
@Bruttal Taktyczny
1
@Rust_Cohle @Bruttal?
2
@pawello10 Generalnie celuj w herbaty naturalne, sypane. Ja tez lubie herbate z pokrzywy, ale takiej wlasnorecznie rwanej i suszonej, bo ma doskonale wlasciwosci oczyszczajace.
2
@pawello10 Swego czasu bardzo lubilem Rooibos o smaku rokitnika od Astry, ale juz dawno nie widzialem w Selgrosie...
Ostatnio czesto pije herbate jasminowa i aloesowa od BioActive bodajze.
0
@mientusek1407 Szczerze, nie widze zadnych plusow takiego rozwiazania.
2
@Cochise Trzymaj sie mocno. Jestes madra osoba, wiec jestem pewien, ze dasz sobie rade i dobrze to przepracujesz.
A Wasted Years tez bardzo lubie.
1
@Kidd To jest chore, ze juz w 2010 roku w Norwegii moglem normalnie wymieniac szklane i plastikowe butelki w automatach w kazdym wiekszym sklepie, a w Polsce wciaz takiego systemu nie ma rozwinietego na duza skale...
0
@brzucho Trzymam kciuki zeby sie udalo w takim razie.
1
@ChampionLW @patataj
1
@escarabajo I jeszcze Nkunku.
0
@arsenallondyn0 Ja jakos za nia nie przepadam.
1
@koksik2700 Myslalem, ze mi Tomasz wyskoczy.
1
@Kidd Dzieki! :)
0
@RomanHoffer Dobrze, Roman! Malymi kroczkami do przodu.
1
@Krystian1588 Alez rasistowskie video...
0
@Azi Sampera akurat mi szkoda, bo niezle sie zapowiadal, tylko kontuzje go zniszczyly.