0

@Colon Ależ to Gigi wyciągnął.

1

@P33ck Nie lubię :(

8

@barcelonaLM I jednoczesnie ceny myk w gore o 30% i tak to sie kreci.

17

@Danny Gaucho Cicha woda majtki rwie.

1

@Azi Teraz?! w godzinach pracy?!

Z najwieksza przyjemnoscia.

0

@Azi Wszyscy w metrze, jak to wyglada w innych miejscach tego nie sprawdzimy.

7

@Katalończyk 99 No nie dziwie sie, ze nie moga znalezc nikogo do zalozenia rodziny skoro sa tak roszczeniowe.

2

@Azi A wszyscy nosza?

7

@Azi Ale wiesz, ze to nie chodzi o to zeby osoby noszace maski sie nie zarazaly, tylko zeby nie zarazaly innych?

1

@Kessie hehe dobre :)

0

@Colon Sprawdze wieczorem.

4

@Kessie Piekne jest M1, zdecydowanie wyprzedzalo swoje czasy zarowno pod wzgledem designu jak i techniki.

1

@escarabajo Zimna Fortuna nie jest zla.

0

@Emhyr Czyzby efekt domina?

0

@Bruttal Taktyczny

1

2

@pawello10 Generalnie celuj w herbaty naturalne, sypane. Ja tez lubie herbate z pokrzywy, ale takiej wlasnorecznie rwanej i suszonej, bo ma doskonale wlasciwosci oczyszczajace.

2

@pawello10 Swego czasu bardzo lubilem Rooibos o smaku rokitnika od Astry, ale juz dawno nie widzialem w Selgrosie...

Ostatnio czesto pije herbate jasminowa i aloesowa od BioActive bodajze.

0

@mientusek1407 Szczerze, nie widze zadnych plusow takiego rozwiazania.

2

@Cochise Trzymaj sie mocno. Jestes madra osoba, wiec jestem pewien, ze dasz sobie rade i dobrze to przepracujesz.

A Wasted Years tez bardzo lubie.

1

@Kidd To jest chore, ze juz w 2010 roku w Norwegii moglem normalnie wymieniac szklane i plastikowe butelki w automatach w kazdym wiekszym sklepie, a w Polsce wciaz takiego systemu nie ma rozwinietego na duza skale...

0

@brzucho Trzymam kciuki zeby sie udalo w takim razie.

1

1

@escarabajo I jeszcze Nkunku.

0

@arsenallondyn0 Ja jakos za nia nie przepadam.

1

@koksik2700 Myslalem, ze mi Tomasz wyskoczy.

1

@Kidd Dzieki! :)

0

@RomanHoffer Dobrze, Roman! Malymi kroczkami do przodu.

1

@Krystian1588 Alez rasistowskie video...

0

@Azi Sampera akurat mi szkoda, bo niezle sie zapowiadal, tylko kontuzje go zniszczyly.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?