1

@kubix05 Mam nadzieje, ze wszystko w porzadku u Ciebie :)

0

@FcPortoFan1999 Slaba dyspozycja Japonczykow.

1

@mikokarla Ja wlasnie mam wrazenie, ze Barcelona nie pusci nikogo tak latwo, bo nie bedzie w stanie zapewnic sensownego zastepstwa w ich miejsce, niestety.

0

@michal26 Ja wlasnie zapamietalem, ze tam byla albo zdrada, albo ucieczka czesci wojsk.

1

@mikokarla To znaczy nie jest tak, ze Alemany robi zla robote. On po prostu dziala na tyle, na ile pozwalaja finanse klubu.

3

@mikokarla Na pewno nie przyjdzie zaden zawodnik potrafiacy zrobic roznice, bo zwyczajnie nas na takich nie stac. Przyjda pewnie odrzuty z innych klubów i pilkarze z wygaslymi kontraktami.

0

@Criss18Barca No zobaczymy, oby bylo tak jak mowisz.

1

@michal26 Podobnie bylo latem w Lisiczansku (?) albo w Siewierodoniecku, gdzie w pewnym momencie Ukraina oddala praktycznie bez walki miasto, a potem okazalo sie, ze doszlo do jakiejs zdrady. Ciekawe, czy tu nie bylo podobnie, aczkolwiek miejmy nadzieje, ze jest to odwrot taktyczny.

0

@Gwyn I tak byloby blednie, ale przynajmniej nie brnalby w to dalej ;)

0

@michal26 Niepokojace sa te wiadomosci, bo przeciez Ukraina ma tam zgromadzone duze sily, a i tak zostali zmuszeni do odwrotu.

0

Niesamowita dominacja Graneruda. Ciezko bedzie Dawidowi obronic prowadzenie w generalce.

2

Pieknie Dawid!!!

1

@NaFazieHitman Taktyczny

1

Troche za krotko Kamil, ale i tak dobry wynik.

2

@michal26 ...a te gliniane nogi to wlasnie logistyka, komunikacja i struktura dowodzenia, czyli mocno scentralizowane wydawanie rozkazow, co jest malo praktyczne podczas tak duzych konfliktow jak w Ukrainie.

7

@FcPortoFan1999 Moze mysleli, ze wyleci ze skoczni i uderzy w gore?

0

Alez jest w gazie Granerud.

0

Troche zabraknie Dawidowi niestety...

0

Piekny skok Kamila!

0

@RonnieVEB Nie oswiadczaj sie na pierwszym spotkaniu.

0

@VegetaPolska Jak dlugo ja znasz zeby dawac jej jakies ultimatum?

2

@skubi99 Z tego co pamietam to padlo w wywiadzie z jednym z glownodowodzacych sil ukrainskich, wiec mimo elementu propagandowego, to jestem sklonny uwierzyc, ze bardziej potrzeba im sprzetu niz ludzi.

1

@skubi99 Akurat Ukraincy wspominali, ze ludzi im nie brak, tylko sprzetu, wiec o sile zywa bym sie nie martwil w ich przypadku.

1

@T^L To czyszczenie magazynow to i tak bardzo duzo dla Ukraincow. Dla mnie to moze byc game changer w obliczu drastycznie kurczacych sie zapasow amunicji u ruskich.

@michal26

Co do dostaw to podzielam Twoja opinie - na pewno NATO nie dozbrajaloby Ukraincow taki pokazna iloscia sprzetu, gdyby nie widzieli realnych szans na zwyciestwo z kacapami. Miejmy nadzieje, ze bedzie to duzo krok w kierunku pozytywnego zakonczenia tej wojny, chociaz ja troche obawiam sie i nie mam pomyslu w jaki sposob Ukraincy odzyskaja Krym, gdzie ponoc rozmieszczona jest bron jadrowa.

0

@LambiPL Po prostu chcialbym w koncu transferu, o ktorym mozna by bylo z czystym sumieniem powiedziec, ze wypalil.

3

@Medium Kiedys to bylo rach ciach ciach...

0

O ktorej zaczyna sie konkurs w Bischofshoffen?

0

@tomek8756 Ciekawe ile damy za niego. Jesli calosc zamknelaby sie w 40 mln to moze nie byloby tak zle.

1

@masq W sumie tak, ale chociaz pogoda lepsza.

0

@Gall Zgoda, ale idac tym tropem praktycznie nikt na swiecie nie moglby oceniac, czy Messi podjal dobra decyzje, czy nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?