JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Niewazne ile masz, wazne na ile sie czujesz ;)
Chyba, ze czujesz sie na 40 to gorzej.
0
@clyde To Ty juz taka stara jestes? Ale ten czas leci...
2
@tristan87 dobre :)
1
@Rust_Cohle No to pieknie.
4
@czosnekfcb Juz widze CRa jak w niedzielny wieczor oglada hitowe starcie Al-Rayan vs Al-Nassr.
0
@Encore Byleby Rashford walnal hattricka bo go dalem na C w FPL.
0
@AllBundy Ronaldinho za Berbatova, Maldini za Hummelsa i Pirlo za Cazorle bym dał.
0
@tomek8756 Jako PKP cargo.
1
@Lionel_Messi10 Racja, nie doczytalem i mozg jeszcze na spowolnionych obrotach w nowym roku.
1
@fcbarcafan19 O kurcze... Pamietam Gymkhane w jego wykonaniu. Wielka szkoda...
0
@Lionel_Messi10 Skad ta rozbieznosc 127m vs 51m?
9
@marcin62 Godny nastepca Carrola.
2
@norbo80 CR, Neuer, Modrić
1
@eXi Doskonale Cie rozumiem, ja mam dwoch malych synkow i ciezko znalezc czas na mecze :)
1
@Sau_Ron Toilet
1
@Faro Tez stawiam na remis.
4
@Pawel13sz Iniesta, Henry, Ronaldinho
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rastafarnianin *Olej napedowy na plotnie ;)
4
@Faro U mnie w domu pijemy praktycznie tylko kranówkę, bo jest bardzo dobrej jakosci. Wszystko zalezy od rejonu.
2
@Comentateiro Nie zgodze sie. Ludzkosc wciaz zachwyca sie wytworami sprzed wielu lat - piramidy, Wielki Mur, Keith Richards.
6
@DonCarletto Tradycyjnie kilka lat za pozno.
1
@patataj Bardzo trafna argumentacja, przyznam sie, ze sam bylem niezadowolony z listy powolanych, ale przedstawiles to w taki sposob, ze wytraciles mi wszelkie argumenty.
2
@Comentateiro Czy fakt, ze Freddie Mercury albo George Michael nie mieli dzieci w jakikolwiek sposob sprawia, ze ich tworczosc zostala zapomniana?
0
@eXi Top 35 światowego rankingu, więc całkiem solidny zawodnik.
0
@Rust_Cohle
1. x/-2,5
2. 2/-2,5
3. x/-2,5
4. 1/+2,5
5. x/-2,5
6 1/-2,5
7. 1/-2,5
8. x/-2,5
9. 1/+2,5
10. x/-2,5
0
@Lola120 Ja tez sie przymierzam do operacji z przegroda, bo czasem ciezko sie oddycha przez nos. A czujesz teraz duza poprawe w stosunku do tego co mialas przed operacja?
1
@ptsd Nice try, onuco :)
9
@draxidox hehe dobre :)
0
@Sau_Ron Treble?