JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz To fakt, ze polscy "eksperci" wyzej sraja niz d maja.
0
@Danny Gaucho Dosc niepokojacy ten artykul... Wiadomo co sie z nim stalo?
14
@Rastafarnianin Nie no, tu sie nie zgodze. Nie trzeba byc piekarzem zeby mowic, ze chleb jest niedobry.
1
@Kidd Dzieki bardzo za obszerny komentarz :)
1
@arsenallondyn0 Cindy top, jej córka tez jest do schrupania.
0
@Colon Riquelme gral o 10 lat za pozno, bylby ikona w latach 80.
1
@Danny Gaucho Dzieki za to, nie sadzilem, ze az tylu zawodnikom udala sie ta sztuka.
1
@Kidd Jak oceniasz te wzrost eksportu zboz na tle swiatowym? Uwazasz, ze to dobry wynik dla kraju?
0
@Danny Gaucho To kto jeszcze mial hattricka z wolnych? Bo sam myslalem, ze tylko Sinisa moze sie pochwalic takim wyczynem.
2
@P33ck Nie znam, musze sprawdzic pozniej.
1
@michal26 W atak z Bialorusi bym nie wierzyl, bo Ukraincy sa na to przygotowani i taki ruch skonczylby sie kompletna katastrofa dla ruskich. Caly czas odnosze wrazenie, ze wszelkie ruchy na Bialorusi sa pozorowane po to zeby zwiazac na zachodzie jak najwiecej sil ukrainskich.
W perspektywie malejacych z dnia na dzien zapasow amunicji u ruskich wydaje mi sie, ze oni chca jakos przetrzymac, zamrozic konflikt i poczekac az uda im sie doprodukowac/kupic kolejne partie uzbrojenia i tutaj wlasnie celem NATO jest uprzedzenie tego poprzez dozbrojenie Ukrainy i umozliwienie pelnoskalowej kontrofensywy.
Tak ja to widze.
2
@MateuszGotowka99 Nie on jeden był słaby w tym meczu.
7
@MateuszGotowka99 Ale nie stracił 3 bramek i nie musiał grać dogrywki.
5
3 bramki stracone z drużyną z 3 ligi. Mam nadzieję, że w kolejnej rundzie nie trafimy na czwartoligowca...
0
@mekston Ciekawe jakby się sprawdził na 10.
0
@Faro Gaviego to Ty zostaw, bo to jeden z niewielu piłkarzy z charakterem w tej drużynie. Do tego ma dopiero 18 lat.
0
@Nazio87 Kontratak, wrzutka, klepka...
36
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/323586873_1247994379393651_3129342755555252200_n.png?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=1YCmCK8ZKA8AX949gyF&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=03_AdSrrzK8YNlqh2q86B1abedByetcmRQkU-Qva-FpmpJdyQ&oe=63DD745C
Złoto
0
@FrankliN7 Nie no, InterCity musi dwie.
2
Przyda się ta bramka Fatiemu, oby nabrał pewności siebie to drożej pójdzie.
2
@VamosRakieta Dobrze, że jesteś promyczkiem uśmiechu w tej karuzeli spierdolenia.
0
@Faro Chyba maggie.
4
Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Ale chyba jednak śmiać.
Haha, co za kompromitacja
4
@Batys, jeszcze Ci wejdzie :)
4
Dembeleeeeee, el crack total! Pozamykał buzie hejterom!!!!
Tymczasem Intercityjczycy.
(sam nie wiem, czy to ironia czy nie)
2
InterCity rusza z peronu!
2
@Rust_Cohle Tylko bez widowni, bo bylyby ofiary.
6
Kiedys najwieksza zagadka ludzkosci brzmiala: co bylo pierwsze, jajko, czy kura?
Teraz ta zagadka powinna brzmiec: ktory skrzydlowy Barcelony jest najslabszy, Ferran, Dembele, Fati, czy Raphinha?
0
@LewoSkrzydlowy11 To ze Alaba juz ma lata swietnosci za soba, a Rudiger czesto robi proste bledy, nie przekonuje mnie.
Co do Gabriela zgoda, ale nie wiem czy jest lepszy od Araujo.
0
@marcin62 Mnie troche rozczarowalo, ze te niektore dodatki dzialaja tylko na okreslonych mapach...