1

@kuz To fakt, ze polscy "eksperci" wyzej sraja niz d maja.

0

@Danny Gaucho Dosc niepokojacy ten artykul... Wiadomo co sie z nim stalo?

14

@Rastafarnianin Nie no, tu sie nie zgodze. Nie trzeba byc piekarzem zeby mowic, ze chleb jest niedobry.

1

@Kidd Dzieki bardzo za obszerny komentarz :)

1

@arsenallondyn0 Cindy top, jej córka tez jest do schrupania.

0

@Colon Riquelme gral o 10 lat za pozno, bylby ikona w latach 80.

1

@Danny Gaucho Dzieki za to, nie sadzilem, ze az tylu zawodnikom udala sie ta sztuka.

1

@Kidd Jak oceniasz te wzrost eksportu zboz na tle swiatowym? Uwazasz, ze to dobry wynik dla kraju?

0

@Danny Gaucho To kto jeszcze mial hattricka z wolnych? Bo sam myslalem, ze tylko Sinisa moze sie pochwalic takim wyczynem.

2

@P33ck Nie znam, musze sprawdzic pozniej.

1

@michal26 W atak z Bialorusi bym nie wierzyl, bo Ukraincy sa na to przygotowani i taki ruch skonczylby sie kompletna katastrofa dla ruskich. Caly czas odnosze wrazenie, ze wszelkie ruchy na Bialorusi sa pozorowane po to zeby zwiazac na zachodzie jak najwiecej sil ukrainskich.

W perspektywie malejacych z dnia na dzien zapasow amunicji u ruskich wydaje mi sie, ze oni chca jakos przetrzymac, zamrozic konflikt i poczekac az uda im sie doprodukowac/kupic kolejne partie uzbrojenia i tutaj wlasnie celem NATO jest uprzedzenie tego poprzez dozbrojenie Ukrainy i umozliwienie pelnoskalowej kontrofensywy.

Tak ja to widze.

2

@MateuszGotowka99 Nie on jeden był słaby w tym meczu.

7

@MateuszGotowka99 Ale nie stracił 3 bramek i nie musiał grać dogrywki.

5

3 bramki stracone z drużyną z 3 ligi. Mam nadzieję, że w kolejnej rundzie nie trafimy na czwartoligowca...

0

@mekston Ciekawe jakby się sprawdził na 10.

0

@Faro Gaviego to Ty zostaw, bo to jeden z niewielu piłkarzy z charakterem w tej drużynie. Do tego ma dopiero 18 lat.

0

@Nazio87 Kontratak, wrzutka, klepka...

0

@FrankliN7 Nie no, InterCity musi dwie.

2

Przyda się ta bramka Fatiemu, oby nabrał pewności siebie to drożej pójdzie.

2

@VamosRakieta Dobrze, że jesteś promyczkiem uśmiechu w tej karuzeli spierdolenia.

0

@Faro Chyba maggie.

4

Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Ale chyba jednak śmiać.

Haha, co za kompromitacja

4

@Batys, jeszcze Ci wejdzie :)

4

Dembeleeeeee, el crack total! Pozamykał buzie hejterom!!!!

Tymczasem Intercityjczycy.

(sam nie wiem, czy to ironia czy nie)

2

InterCity rusza z peronu!

2

@Rust_Cohle Tylko bez widowni, bo bylyby ofiary.

6

Kiedys najwieksza zagadka ludzkosci brzmiala: co bylo pierwsze, jajko, czy kura?

Teraz ta zagadka powinna brzmiec: ktory skrzydlowy Barcelony jest najslabszy, Ferran, Dembele, Fati, czy Raphinha?

0

@LewoSkrzydlowy11 To ze Alaba juz ma lata swietnosci za soba, a Rudiger czesto robi proste bledy, nie przekonuje mnie.

Co do Gabriela zgoda, ale nie wiem czy jest lepszy od Araujo.

0

@marcin62 Mnie troche rozczarowalo, ze te niektore dodatki dzialaja tylko na okreslonych mapach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?