4

@NeKenI No i wykupujemy pol City :)

1

@draxidox Wtedy termofor mozesz podlozyc?

0

@FCB24 Moze poza Laporte.

0

@draxidox Oczywiscie, jestem fluidoseksualny.

1

@Kondziubarca Ciekawe, czy bedzie taniej jak wielosztuki wezmiemy.

0

@RivaldoVitorBorba jak widac wciaz maja, skoro Ukraincy twierdza, ze potrzebuja ich jak wody.

3

@Antimadridista_WR Antony mocno pracuje by przegonic Sancho jesli chodzi o najgorsze transfery Premier League.

0

@Janas11224 Juz opanowana na sliskim? ;)

1

@Fenelon Ja tu widze tylko ceremonie odklejenia.

2

@Matheu12 Takie roszady mozna sobie robic w poczatkowych rundach, a i tak moze sie okazac, ze bedzie problem ze zwyciestwem (vide InterCity).

3

@xPrz3maSx Nie mam tv, szach mat.

Ja sie nigdy za eksperta nie uwazalem, a tym bardziej nigdy nie pisalem takich bzdur, ze sojusze działają tylko w czasach pokoju, bo tymczasem mamy wojne w Ukrainie i jakos dziwnie NATO potrafilo sie zjednoczyc i wesprzec znacznymi srodkami Ukraincow :)

2

@MesQueUnClub_87 Ale piekny watek :)

Od siebie moge dorzucic na pewno takie pozycje jak:

Paryz moze poczekac
Leon Zawodowiec
Wielki Blekit
Jeniec, tak daleko jak nogi poniosa
Chlopiec w pasistej pizamie

Jak mi sie cos jeszcze przypomni to dorzuce wieczorem.

Dodawajcie komentarze zeby jak najdluzej wisialo w goracych zeby kazdy mogl sobie zobaczyc :)

3

@xPrz3maSx Tak, tak. Brakuje jeszcze tylko Waszego zyciowego motto: wylacz tv, wlacz myslenie (niestety nie wiem jak to jest po rosyjsku).

Poprosze link do tego wywiadu z Obama.

5

@xPrz3maSx Jedna z największych potęg globu, która nie może sobie nijak poradzić z Ukrainą :)

6

@Cataloniec94 Nie trzeba być ekspertem żeby potrafić znaleźć informacje w internecie :) No chyba, że Ciebie i kolegę wyżej takie wyzwania przerastają.

1

@michal26 To są świetne newsy, które pozwalają z optymizmem patrzeć na dalszy rozwój sytuacji w Ukrainie.

Jedna właściwie tylko rzecz mnie niepokoi, być może przez to że aktualnie jestem w trakcie czytania Metra 2033 Glukowskiego, mianowicie zastanawia mnie, co się stanie, kiedy szala zwycięstwa zdecydowanie przechyli się na korzyść Ukrainy. Czy putin zapędzony w kozi róg nie wykona jakiegoś naprawdę głupiego desperackiego ruchu w postaci użycia atomu... chyba że do tego czasu nieszczęśliwe wypchnie się z okna itp.

1

@Colon Co za gość!

0

@Encore Ja pasuję, w tym roku w ogóle nie mam czasu śledzić turnieju :(

1

@okiemtypera_lucaxx95 Poprosze o oznaczenia w kolejnych cyklach :)

4

@kamil9040 Mysle, ze Ukraincy ktorzy zostana w Polsce troche te statystyke podniosa.

2

@TheNekro94 To tez.

Zwlaszcza takie, ktore nie chca brac slubu po dwoch dniach pisania.

7

@Hubsao Taki, ktory nie przyjmuje zadnej z wielu dobrych rad, ktore daja mu rozni ludzie i dalej brnie w swoja beznadziejnosc.

Albo trolluje ;)

2

@kuz Wszystko zalezy w jakim kontekscie uzywasz jezyka, bo ja od dobrych 10 lat pracuje na bardziej formalnym angielskim i dlatego latwiej mi sie poslugiwac wlasnie takim.

Oczywiscie zgadzam sie, ze komunikacja w zyciu codziennym jest duzo wazniejsza niz gramatyka.

0

@kuz Bo w USA czesciej funkcjonuje jezyk potoczony, Amerykanie maja tendencje do upraszczania absolutnie wszystkiego.

1

@tristan87 Haha

0

@arsenallondyn0 Zupelnie nie moje klimaty, ale fajny gest wobec dzieci :)

0

@Katalonbar Zalezy od kontekstu - jesli nie wiemy kiedy to sie stalo to zrobilbym my car has been hit by another car, co sugeruje nam ze w tej chwili jest zniszczony.

Got hit w sumie tez mogloby byc, choc jest bardziej potoczne.

0

@Encore On nie wie, co to podpaski.

1

@John_Doe a ja wciaz tam place 50 zlotych za nocleg w pieknym miejscu i moge sie cieszyc pieknem polskich gor :)

0

@kamil9040 Skoro Ukraincy od dluzszego czasu prosza o czolgi to jednak ich przydatnosc wcale nie jest zadna, zwlaszcza w przypadku obrony manewrowej jaka czesto stosuja Ukraincy, gdzie czesto zachodzi potrzeba przerzucenia sil w inny sektor walk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?