JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@NeKenI No i wykupujemy pol City :)
1
@draxidox Wtedy termofor mozesz podlozyc?
0
@FCB24 Moze poza Laporte.
0
@draxidox Oczywiscie, jestem fluidoseksualny.
1
@Kondziubarca Ciekawe, czy bedzie taniej jak wielosztuki wezmiemy.
0
@RivaldoVitorBorba jak widac wciaz maja, skoro Ukraincy twierdza, ze potrzebuja ich jak wody.
3
@Antimadridista_WR Antony mocno pracuje by przegonic Sancho jesli chodzi o najgorsze transfery Premier League.
0
@Janas11224 Juz opanowana na sliskim? ;)
1
@Fenelon Ja tu widze tylko ceremonie odklejenia.
2
@Matheu12 Takie roszady mozna sobie robic w poczatkowych rundach, a i tak moze sie okazac, ze bedzie problem ze zwyciestwem (vide InterCity).
3
@xPrz3maSx Nie mam tv, szach mat.
Ja sie nigdy za eksperta nie uwazalem, a tym bardziej nigdy nie pisalem takich bzdur, ze sojusze działają tylko w czasach pokoju, bo tymczasem mamy wojne w Ukrainie i jakos dziwnie NATO potrafilo sie zjednoczyc i wesprzec znacznymi srodkami Ukraincow :)
2
@MesQueUnClub_87 Ale piekny watek :)
Od siebie moge dorzucic na pewno takie pozycje jak:
Paryz moze poczekac
Leon Zawodowiec
Wielki Blekit
Jeniec, tak daleko jak nogi poniosa
Chlopiec w pasistej pizamie
Jak mi sie cos jeszcze przypomni to dorzuce wieczorem.
Dodawajcie komentarze zeby jak najdluzej wisialo w goracych zeby kazdy mogl sobie zobaczyc :)
3
@xPrz3maSx Tak, tak. Brakuje jeszcze tylko Waszego zyciowego motto: wylacz tv, wlacz myslenie (niestety nie wiem jak to jest po rosyjsku).
Poprosze link do tego wywiadu z Obama.
5
@xPrz3maSx Jedna z największych potęg globu, która nie może sobie nijak poradzić z Ukrainą :)
6
@Cataloniec94 Nie trzeba być ekspertem żeby potrafić znaleźć informacje w internecie :) No chyba, że Ciebie i kolegę wyżej takie wyzwania przerastają.
1
@michal26 To są świetne newsy, które pozwalają z optymizmem patrzeć na dalszy rozwój sytuacji w Ukrainie.
Jedna właściwie tylko rzecz mnie niepokoi, być może przez to że aktualnie jestem w trakcie czytania Metra 2033 Glukowskiego, mianowicie zastanawia mnie, co się stanie, kiedy szala zwycięstwa zdecydowanie przechyli się na korzyść Ukrainy. Czy putin zapędzony w kozi róg nie wykona jakiegoś naprawdę głupiego desperackiego ruchu w postaci użycia atomu... chyba że do tego czasu nieszczęśliwe wypchnie się z okna itp.
1
@Colon Co za gość!
0
@Encore Ja pasuję, w tym roku w ogóle nie mam czasu śledzić turnieju :(
1
@okiemtypera_lucaxx95 Poprosze o oznaczenia w kolejnych cyklach :)
4
@kamil9040 Mysle, ze Ukraincy ktorzy zostana w Polsce troche te statystyke podniosa.
2
@TheNekro94 To tez.
Zwlaszcza takie, ktore nie chca brac slubu po dwoch dniach pisania.
7
@Hubsao Taki, ktory nie przyjmuje zadnej z wielu dobrych rad, ktore daja mu rozni ludzie i dalej brnie w swoja beznadziejnosc.
Albo trolluje ;)
2
@kuz Wszystko zalezy w jakim kontekscie uzywasz jezyka, bo ja od dobrych 10 lat pracuje na bardziej formalnym angielskim i dlatego latwiej mi sie poslugiwac wlasnie takim.
Oczywiscie zgadzam sie, ze komunikacja w zyciu codziennym jest duzo wazniejsza niz gramatyka.
0
@kuz Bo w USA czesciej funkcjonuje jezyk potoczony, Amerykanie maja tendencje do upraszczania absolutnie wszystkiego.
1
@tristan87 Haha
0
@arsenallondyn0 Zupelnie nie moje klimaty, ale fajny gest wobec dzieci :)
0
@Katalonbar Zalezy od kontekstu - jesli nie wiemy kiedy to sie stalo to zrobilbym my car has been hit by another car, co sugeruje nam ze w tej chwili jest zniszczony.
Got hit w sumie tez mogloby byc, choc jest bardziej potoczne.
0
@Encore On nie wie, co to podpaski.
1
@John_Doe a ja wciaz tam place 50 zlotych za nocleg w pieknym miejscu i moge sie cieszyc pieknem polskich gor :)
0
@kamil9040 Skoro Ukraincy od dluzszego czasu prosza o czolgi to jednak ich przydatnosc wcale nie jest zadna, zwlaszcza w przypadku obrony manewrowej jaka czesto stosuja Ukraincy, gdzie czesto zachodzi potrzeba przerzucenia sil w inny sektor walk.