1

@AbelKabel Rada na przyszlosc: nie uzwaj slow, ktorych znaczenia nie znasz.

W ani jednym poscie @Janas11224 sie nie przechwalal i nie demonstrowal wysokiego ego.

1

@ranger3120 Ciarki zenady od lat za kazdym razem jak to ogladam.

1

@AbelKabel wrzucanie zdjecia auta to wysokie ego? Wytlumacz prosze.

2

@arsenallondyn0 Ja bardzo lubie "Wyzwanie" :)

0

@AbelKabel Trudno nazwac żartem, gdy przez kilkadziesiat komentarzy ktos Ci zawraca glowe o jakies bzdury.

0

@Saviola88 Dla mnie nie ma wiekszego znaczenia narodowosc sprawcy, w kazdym przypadku zareagowalbym tak samo.

0

@ranger3120 Juz po ptokach, spotkanie odwolane bo nie mogla ;)

0

Moze tak, moze nie. Wiem natomiast, ze na podstawie zachowan jednej jednostki nie mozna oceniac calej zbiorowosci.

0

@VegetaPolska A chociaz brudna jest?

0

@bartas97 Zazdroszcze, u mnie jeszcze 5h57min.

3

@Emhyr Ukrainiec, pamietaj, ze to byl Ukrainiec, to Ukrainiec odgryzl kawalek ucha polskiej kobiecie. To niezwykle wazne w tej historii.

19

A jakby tak @VegetaPolska pozyczyl Audice od @Janas11224 zeby pojechać na spotkanie z tą kolejną jedyną, a @AbelKabel eskortowałby go swoją E klasą?

5

@Danny Gaucho To i tak dobrze, bo niektorzy jak sie ich prowadzi za raczke zeby w koncu znalezli wybranke serca to i tak sobie nie radza ;)

0

@Donnie_Darko Ale nie byl brudny, brudny nie byl!

0

Jak wyglada rozpiska konkursow w Kulm? :)

2

@Witekk10 To jest ta E klasa Kabla.

5

@Antimadridista_WR Ale pozer... musial wspomniec o nowej nieruchomosci...

1

@AbelKabel kazdy wrzuca co ma ochote, a reszta to juz tylko chore interpretacje.

3

@Saviola88 Zakazac Ukraincow w Polsce!!!!

2

@lucca87 Ja w takim zachowaniu nie widze pozerstwa, bo nie widzialem zadnego pozerskiego komentarza, jedynie wrzucone zdjecie ze zwyklym opisem.

2

@lucca87 Po prostu cieszy sie nowym autem i tyle, chcial sie podzielic swoja radoscia. Nie doszukujmy sie tutaj jakichs zlych zamiarow.

Tak samo ludzie wrzucaja fotki roznych ugotowanych przez nich dan, nic zlego w tym nie widze.

1

@clyde Ale dodaj zdjecie zabrudzonego tortu... a nie, to nie ten watek.

3

@AbelKabel Ale jakiej sciemy? To Ty sie spinasz, ze ktos wrzucil zdjecia auta i z piana na ustach porownujesz foty i szukasz dziury w calym. Jeszcze o VIN go spytaj.

4

Dobra, my tu gadu gadu o autach a tu zaraz relacja Kucharka ze spotkania z mama na obiedzie.

Edit: dobra, widze ze kolejny fail wyszedl. Nastepnym razem na pewno sie uda.

3

@lucca87 Ale zakladanie z gory, ze ktos jest pozerem nie ma sensu. Dlaczego nie mozna z gory zalozyc, ze ktos jest normalnym gosciem skoro nawet go nie znamy?

0

@Aragorn33 Mam nadzieje, ze T-72 i PT-91 wystarcza do powstrzymania ruskiej ofensywy.

0

@Colon Jak on krecil, dla mnie absolutny top jesli chodzi o wszechstronnosc.

11

Jakie trzeba miec kompleksy zeby cisnac po gosciu, ktory tylko wrzucil zdjecie swojego auto, bo zwyczajnie sie nim cieszy... Masakra. Jedyne mysli jakie ja mialem ogladajac te fotki to: "super fura, fajnie ze mogl sobie na taka pozwolic" - nie wiem skad ta zawisc?

8

Pamietajcie, ze jak wrzucacie zdjecie fury to koniecznie musi byc upierdzielona, bo inaczej detektyw Kabel podwazy Wasza wiarygodnosc i bedzie przez 145 postów udowadnial, ze to nie Wasze auto po czym stwierdzi, ze tylko zartowal.

0

@Aragorn33 Z tymi Abramsami to jest kapitalne info, chociaz pewnie najwczesniej w kwietniu trafia na pole bitwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?