0

@Encore Takie cos to nie faul?

0

@Kuba_1 "zatytulowałem to śmiechem" "porządne porządki" - co za translator to wypluł?

0

@marcin62 No w cyrku juz na pewno nie pracuje ;)

1

Czlowiek sie wtedy czuje jak @Martwy... zdrowia!

0

@dniel Ja wciaz grywam od czasu do czasu :)

1

@pacior95 Moze nie, moze tak - oplacanie zajec dzieciom w Hiszpanii to na pewno nie sa tanie rzeczy.

0

@ChampsElysees Czyje to cytaty?

0

@pacior95 Wlasnie jest dokladnie na odwrot bo ich tata jest niezwykle rozsadnym gosciem i caly czas stara sie im zapewnic normalne zycie. Z tego co kiedys czytalem zdecydowali sie na takich ruch ze wzgledow finansowych, bo nie bylo ich juz wiecej stac na zycie w Hiszpanii i oplacanie wszystkich zajec.

0

@barcelonaLM Racja, nie wiem czemu mi sie ubzuralo, ze zima jest inaczej.

0

@Emhyr Co ma sie dziac? Mrozy czy sniezyce?

7

@Medium Nie wiem, co powinno mnie bardziej martwic: to ze kompletnie nie wiem o co chodzi, czy to ze tak wiele osob wie o co chodzi.

2

@Kidd spoko, ja sobie tylko robie zarty z tych rozkmin :)

19

@Comentateiro Mysle, ze jednej strony mogloby to miec negatywny wplyw na wyniki wyborow, a z drugiej strony pozytywny wplyw na wyniki wyborow.

0

@MarcelNJ11 Po pierwsze są to Leopardy w najstarszej wersji A1 - ich przygotowanie, remont i logistyka będzie czasochłonne, po drugie te czołgi będą transportowane partiami również dlatego żeby rosjanom trudniej było namierzyć i ewentualnie zniszczyć taki transport.

1

@BorzyKrzys Co to za event i czemu nikt nie naparza nagrywajacego?

9

@BorzyKrzys Can you do it better?

2

@Faro Ksiazka bije film pod kazdym wzgledem.

2

@Kessie Genialne auto, wciaz licze ze pewnego dnia bede mogl sobie na nia pozwolic.

1

@Rust_Cohle Speedway Legacy by @Janiama

6

@Medium Czy to zjazd feministek-anorektyczek?

0

@osa91 taktyczny

5

@NaFazieHitman Niezly troll z tego wiesniaka, prawie tak dobry jak z Kucharka.

0

@Krzysztof1987 Hehe, mozna i tak :)

2

@agaFCB Z kolorem włosów u kobiet to jak trochę przy kupnie auta - jest wiele ważniejszych aspektów niż kolor :)

0

@Colon jak nie będę już miał co zrobić z pieniędzmi to kupuję.

0

@Conradxc Myślę, że w większości przypadków to jest właśnie ten powód.

0

@Conradxc Gdyby dzieci miały rodzić się tylko w rodzinach, gdzie kobieta i mężczyzna zarabiają powyżej średniej krajowej to nasza populacja poleciałaby na łeb na szyję ;)

Polecam poczytać o eksperymencie Calhouna - prawdę pisali niektórzy tutaj, że jednym z głównych powodów niższego wskaźnika dzietności wśród krajów rozwiniętych jest właśnie hedonizm wynikający z nieograniczonych możliwości.

0

@arsenallondyn0 Świetny kadr :)

1

@arsenallondyn0 Jestem zdania, że nie powinno się ruszać takich klasyków.

1

@MesQueUnClub_87 Dzięki za oznaczenie, będzie oglądane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?