JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BulaKG Przede wszystkim ma swoich żołnierzy gotowych do końca walczyć o swój kraj.
0
@michal26 To znaczy ja też domyślam się, że piloci UA są już od dawna szkoleni na eFach, ale mi bardziej chodzi o względy logistyczne (obsługa naziemna, rozbudowa pasów, serwis). Wiadomo, że im szybciej tym lepiej.
A co do egipskich M1A1 to myślę, że jeszcze przyjdzie czas, że je dostarczą :)
2
@macio_944 Co tu się wydarzyło właśnie? Włodziu leków nie wziął, aj jednak w wieku już prawie 63 lat nie ma żartów.
0
@BorzyKrzys Na jakiej platformie oglądałeś?
0
@michal26 Tylko, że te samoloty realnie patrząc najwcześniej trafią na Ukrainę późnym latem... podobnie jak większość czołgów.
0
@Kamiloza91 Ja mogę, tylko że jestem bardziej pozycja Raphini :(
1
@Ptasior To oznacza ni mniej ni więcej to, że to nie USA wyślą F-16 ;)
Właśnie dokończyłem oglądanie wczorajszego odcinka Wolskiego i wspominał właśnie o perspektywach przekazania samolotów wielozadaniowych Ukrainie - najprawdopodobniej będą to właśnie "eFY" i Mirage.
2
@macio_944 sol i pieprz koniecznie.
1
@Coutinho007 Tebas dzieli przez zero.
1
@kamilop Moze Vaclav Pilar?
5
Dawac tego Deulofeu i lecimy po tryplet.
2
@Encore Mam nadzieje, ze kazdy ich kolejny przeciwnik bedzie dodatkowy zmotywowany zeby z nimi wygrac za to co wyprawiaja.
1
@Hasszz Ten gowno jak Ci smakowal?
0
@Bogan Ten krokus w jakich sieciach sklepow dostane?
2
@ArterkHD Niestety sklad nie top dlatego wole Pudliszki.
2
@KibicBarcy123 Tyle tylko, ze to bylo odpowiednio 5 i 3 lata temu i moim zdaniem Pavard nie wnioslby wiele do zespolu.
1
@DaPidejpi Ten Grealish akurat od pewnego czasu gra calkiem dobrze. Moim zdaniem w City troche sie wyczerpala formula ciaglych rotacji i pilkarze maja tego dosyc, co widac po zawirowaniach transferowych wokol the Citizens.
1
@escarabajo Piatek to juz w kadrze nie powinien w ogole grac, bo jest zwyczajnie za slaby.
0
@escarabajo Moze warto by mu dac szanse w kadrze.
1
@Ptasior Ok, pasuje.
0
@escarabajo Ile lat ma ten Zawada?
3
@TheNekro94 Ja bym chcial zeby obydwie druzyny odpadly.
3
@Deviler Troche prawdy w tym jest, chociaz akurat z tym Mane to jakos super nie trafili.
17
@BorzyKrzys Na jego miejsca wysiadlbym i poszedl w tlum robic pogo.
0
O co chodzi z tym Cancelo?
0
@BulaKG Ostry zjazd z forma od mundialu.
4
@GeneralXavi Prawda jest tak, ze ta "zima" ktora mamy obecnie to jest najgorsze co moze byc - nie ma slonca, nie ma mrozu, ciagle szaro i temperatura w granicach zera.
5
@AlexDark00 Nie no, szanuj Annę.
0
@xtomay Świetna jest :) Mi się marzy stary Legend II, genialne to było auto i praktycznie bez wad.
0
@budel17 Gładko 3:0 dla Djokovicia.