1

@BulaKG Przede wszystkim ma swoich żołnierzy gotowych do końca walczyć o swój kraj.

0

@michal26 To znaczy ja też domyślam się, że piloci UA są już od dawna szkoleni na eFach, ale mi bardziej chodzi o względy logistyczne (obsługa naziemna, rozbudowa pasów, serwis). Wiadomo, że im szybciej tym lepiej.

A co do egipskich M1A1 to myślę, że jeszcze przyjdzie czas, że je dostarczą :)

2

@macio_944 Co tu się wydarzyło właśnie? Włodziu leków nie wziął, aj jednak w wieku już prawie 63 lat nie ma żartów.

0

@BorzyKrzys Na jakiej platformie oglądałeś?

0

@michal26 Tylko, że te samoloty realnie patrząc najwcześniej trafią na Ukrainę późnym latem... podobnie jak większość czołgów.

0

@Kamiloza91 Ja mogę, tylko że jestem bardziej pozycja Raphini :(

1

@Ptasior To oznacza ni mniej ni więcej to, że to nie USA wyślą F-16 ;)

Właśnie dokończyłem oglądanie wczorajszego odcinka Wolskiego i wspominał właśnie o perspektywach przekazania samolotów wielozadaniowych Ukrainie - najprawdopodobniej będą to właśnie "eFY" i Mirage.

2

@macio_944 sol i pieprz koniecznie.

1

@Coutinho007 Tebas dzieli przez zero.

1

@kamilop Moze Vaclav Pilar?

5

Dawac tego Deulofeu i lecimy po tryplet.

2

@Encore Mam nadzieje, ze kazdy ich kolejny przeciwnik bedzie dodatkowy zmotywowany zeby z nimi wygrac za to co wyprawiaja.

1

@Hasszz Ten gowno jak Ci smakowal?

0

@Bogan Ten krokus w jakich sieciach sklepow dostane?

2

@ArterkHD Niestety sklad nie top dlatego wole Pudliszki.

2

@KibicBarcy123 Tyle tylko, ze to bylo odpowiednio 5 i 3 lata temu i moim zdaniem Pavard nie wnioslby wiele do zespolu.

1

@DaPidejpi Ten Grealish akurat od pewnego czasu gra calkiem dobrze. Moim zdaniem w City troche sie wyczerpala formula ciaglych rotacji i pilkarze maja tego dosyc, co widac po zawirowaniach transferowych wokol the Citizens.

1

@escarabajo Piatek to juz w kadrze nie powinien w ogole grac, bo jest zwyczajnie za slaby.

0

@escarabajo Moze warto by mu dac szanse w kadrze.

1

@Ptasior Ok, pasuje.

0

@escarabajo Ile lat ma ten Zawada?

3

@TheNekro94 Ja bym chcial zeby obydwie druzyny odpadly.

3

@Deviler Troche prawdy w tym jest, chociaz akurat z tym Mane to jakos super nie trafili.

17

@BorzyKrzys Na jego miejsca wysiadlbym i poszedl w tlum robic pogo.

0

O co chodzi z tym Cancelo?

0

@BulaKG Ostry zjazd z forma od mundialu.

4

@GeneralXavi Prawda jest tak, ze ta "zima" ktora mamy obecnie to jest najgorsze co moze byc - nie ma slonca, nie ma mrozu, ciagle szaro i temperatura w granicach zera.

5

@AlexDark00 Nie no, szanuj Annę.

0

@xtomay Świetna jest :) Mi się marzy stary Legend II, genialne to było auto i praktycznie bez wad.

0

@budel17 Gładko 3:0 dla Djokovicia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?