1

@pyra92 Pozwole sobie odpowiedziec rownie ekspercka opinia:

zesra sie, a nie przyklei.

0

@pioz123 Nie no prosze Cie, taki srodek to truchtajaca bomba zegarowa zwlaszcza jesli to zestawimy z fizycznym i wybieganym United.

Obym sie mylil. Szanse na awans oceniam na 65:35 na korzysc Utd wyliczone z wzoru hajty.

0

@FCB24 Cudowny nie byl, bo byl koszmarnie drogi a co do statystyk: 35 bramek w 102 meczach, nie wiem ile bylo do tego asyst - szalu nie bylo, ale tragedii moim zdaniem tez nie, zwazywszy na to, ze nie gral na swojej optymalnej pozycji.

0

@lucca87 xG United bylo prawie o 1.00 wyzsze w przypadku United wiec nie wiem czy to bylo takie napierdzielanie z kazdej pozycji.

W dodatku przypominam, ze gralismy u siebie. Nie wiem, dlaczego mialoby byc latwiej na Old Trafford zwlaszcza, ze zagramy bez Gaviego, Pedriego i z wracajacym po kontuzji Busquetsem.

2

@pioz123 Przede wszystkim od poczatku powinien grac Balde z Albe, ktory nie dojezdzal szybkosciowo i nawet mial problemy zeby wygrac pojedynek biegowy z Bruno.

Z Alonso niech bedzie, strzelil bramke wiec nie mozna miec do niego az takich pretensji.

Ja nie mam zastrzezen jako takich jesli chodzi o gre do przodu, bo okazji faktycznie bylo duzo i pare razy De Gea musial sie naprawde mocno napocic zeby wybronic strzaly Raphinhi. Martwi mnie doprowadzanie do tak wielu okazji bramkowych w momencie, kiedy rzekomo nasza obrona jest najlepsza w Europie, a moze powinnismy jednak pisac, ze w Hiszpanii.

1

@lucca87 To z tego, ze nikt nie pisze, ze Utd zagralo bardzo dobry mecz dopuszczajac do tylu okazji bramkowych, a tutaj pelno glosow zadowolenia, ze Barcelona zagrala bardzo dobry mecz...

0

@joloskyy Widzialem dokladnie na powtorce, ze zdarzenie mialo miejsce spokojnie z metr przed linia pola karnego.

1

@Sinirsey Ale wiesz, ze nie napisalem nic o wadze?

2

@joloskyy Ten faul na Rashfordzie byl przed polem karnym wiec karnego i tak by nie bylo.

0

Z Fatiego chwile po wejsciu cieklo wczoraj jakby zmokl na deszczu, a wcale jakos duzo nie biegal.

1

@lucca87 Rozkreca sie, widocznie potrzebowal troche czasu zeby nabrac pewnosci.

5

@pioz123 Bardzo dobry mecz dopuszczajac przeciwnika do ponad 16 strzalow na bramke? Chyba inny mecz ogladalismy w takim razie.

5

@Faro Lewy ma udzial w bramce srednio co 81 minut, na 2350 minut rozegranych we wszystkich rozgrywkach ma 23 bramki i 6 asyst, probuj dalej.

3

@Faro Niech Fati chocby zblizy sie do liczb notowanych przez Lewego. Smialo moge postawic, ze nigdy w zyciu nie strzeli wiecej niz 20 bramek na sezon we wszystkich rozgrywkach.

1

@hefaj6 Hop do góry żeby nie zniknęło.

0

@Pedri16Future Zobaczymy jak ten Busi będzie wyglądał po kontuzji, ale i tak przypuszczam, że przy takiej intensywności z jaką gra United to będzie miał spore problemy.

26

Kolejny raz możemy zauważyć, że Barcelona stała się drużyną własnego podwórka, a w Europie z trudniejszym rywalem ma spore problemy.

Owszem, bramki United przypadkowe, ale liczba sytuacji do których dochodziły Czerwone Diabły może budzić niepokój. Błędne moim zdaniem było również wystawienie Alby zamiast Balde, bo starszy z Hiszpanów przegrywał pojedynki biegowe nawet z Bruno.

Jestem pesymistycznie nastawiony do rewanżu bo wypada praktycznie cała pomoc i w ustawieniu FdJ Kessie Roberto będziemy potrzebowali cudu żeby awansować do kolejnej rundy.

1

5

@Kapitan hawk Idzie wiosna, bo juz zaorane.

1

@ptrx Czasem jest zabawnie :) komentatorzy sa bardzo wyluzowani i czasem sie zastanawiam, czy czegos nie biora przed meczem.

1

@ptrx Tak jak komus wczesniej pisalem, odpal sobie na strumyku po francusku i bedziesz mial lepsza jakosc niz w tym smiesznym viaplay :)

0

@bleble123 Kto pijany?

0

@Kluivert_P A jak sie nazywal Twoj trener?

1

@bartas97 W pilke grajo zamiast walczyc!

4

@katalonczyk987 Na strumyku po francusku, najlepsza dostepna jakosc obrazu.

18

@Conradxc Do grafiki tez sie odniesiesz? ;)

5

@Pawel13sz Szczerze? Jego odejscie bylo jednym z tych, ktore zasmucilo mnie najbardziej. Idealny przyklad profesjonalizmu, z wielka skutecznoscia w polu karnym. Wielka szkoda, z nie zostal.

1

@DaPidejpi ahh, ci polscy patrioci.

3

@tomek8756 I wlasnie takie elementy publikujace takie komentarze powinny byc nazywane patologia, a nie rodziny wielodzietne.

4

@Pawel13sz Brakuje dzemu ze swini, potocznie nazywanego smalcem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?