JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arsenallondyn0 Ale ciacha.
1
@matirix20 Miał papiery na dobre granie, szkoda że zdrowie nie pozwoliło.
3
@Pawel13sz Piękna asysta Wilshere'a.
1
@masq Kurczę, super że Twoja żona z tego wyszła. Wiadomo, że szkoda że nie możecie mieć dzieci, ale świat się an dzieciach nie kończy. Najważniejsze to teraz spędzać jak najwięcej chwil razem i tak jak mówisz, cieszyć się każdym dniem. Człowiek dopiero to docenia, kiedy doświadczył prawdziwych życiowych problemów.
2
@arsenallondyn0 Jak będziesz szukał pomysłów na następne odcinki to chętnie dowiedziałbym się o płonącym kraterze w Turkmenistanie :)
1
@Witekk10 *madrytczoki
1
@Comentateiro I oby tak zostało do końca.
0
@masq Jak żona się czuje? Dawno nie wrzucałeś żadnego info, albo przegapiłem.
2
Wchodzę sobie na stronę FISu żeby zobaczyć wyniki konkursu i widzę Żyłę na pierwszym miejscu :) Coś pięknego, żałuję że nie widziałem drugiej serii.
2
@Medium Jeszcze niech Saka i Odegaard cos strzela.
1
@JohnnyBarca Zawodniki idealny dla ligowego sredniaka.
4
@kylo12 albo od Francuzów.
1
@Wossi61FCB tez bym wolal, ale niestety poza Carrasco te transfery, ktore wymieniles sa nierealne.
1
@Medium Ja sie wahalem czy kupic Darwina, czy zostawic Nketiah i w koncu zostawilem Anglika, ech.
3
@Wossi61FCB Jeszcze niby Thuram mozliwy.
1
@Rust_Cohle Nie wiem o czym piszesz.
6
@Rust_Cohle Co Ty sie w @AnnaMarianna bawisz?
0
@BorzyKrzys Dzieki!
0
@BorzyKrzys Gdzie ogladasz te starsze filmy?
1
@Kgorecki2500 Chyba nie zalapales o co chodzi.
Raczej trudno sobie wyobrazic zeby marzeniem jakiegos dzieciaka bylo dostac koszulke Joela Mvuki.
9
@Rudy432 Vegeta byl, ale tylko sie poprzytulac.
3
@barejant Niezly z Ciebie bajerant, barejancie.
9
@Rust_Cohle Kup wegorza elektrycznego i wrzuc mu do wanny.
5
@Kapitan hawk Ja tu widze ewidentne zaburzenia dwubiegunowe, niezly przypadek.
5
@Barca1992 Jedyne co osiagnal w zyciu.
1
@Colon to Ty grasz?
0
@Emhyr Chcialbym tak wygladac w wieku 40 lat jak on w wieku 58.
Chociaz jego prawe oko lekko sie rozjechalo.
2
@arsenallondyn0 Niesamowita!
0
@Deathwing112 Bez obrazy, ale piszesz troche tak jakbyscie (przedsiebiorcy) nie wrzucali sobie tych podwyzek podatkow w ceny towarow i uslug.
0
@FCB24 W sumie racja. W takim razie pewnie plotka.