0

@arsenallondyn0 Ale ciacha.

1

@matirix20 Miał papiery na dobre granie, szkoda że zdrowie nie pozwoliło.

3

@Pawel13sz Piękna asysta Wilshere'a.

1

@masq Kurczę, super że Twoja żona z tego wyszła. Wiadomo, że szkoda że nie możecie mieć dzieci, ale świat się an dzieciach nie kończy. Najważniejsze to teraz spędzać jak najwięcej chwil razem i tak jak mówisz, cieszyć się każdym dniem. Człowiek dopiero to docenia, kiedy doświadczył prawdziwych życiowych problemów.

2

@arsenallondyn0 Jak będziesz szukał pomysłów na następne odcinki to chętnie dowiedziałbym się o płonącym kraterze w Turkmenistanie :)

1

@Witekk10 *madrytczoki

1

@Comentateiro I oby tak zostało do końca.

0

@masq Jak żona się czuje? Dawno nie wrzucałeś żadnego info, albo przegapiłem.

2

Wchodzę sobie na stronę FISu żeby zobaczyć wyniki konkursu i widzę Żyłę na pierwszym miejscu :) Coś pięknego, żałuję że nie widziałem drugiej serii.

2

@Medium Jeszcze niech Saka i Odegaard cos strzela.

1

@JohnnyBarca Zawodniki idealny dla ligowego sredniaka.

4

@kylo12 albo od Francuzów.

1

@Wossi61FCB tez bym wolal, ale niestety poza Carrasco te transfery, ktore wymieniles sa nierealne.

1

@Medium Ja sie wahalem czy kupic Darwina, czy zostawic Nketiah i w koncu zostawilem Anglika, ech.

3

@Wossi61FCB Jeszcze niby Thuram mozliwy.

1

@Rust_Cohle Nie wiem o czym piszesz.

6

@Rust_Cohle Co Ty sie w @AnnaMarianna bawisz?

0

@BorzyKrzys Dzieki!

0

@BorzyKrzys Gdzie ogladasz te starsze filmy?

1

@Kgorecki2500 Chyba nie zalapales o co chodzi.

Raczej trudno sobie wyobrazic zeby marzeniem jakiegos dzieciaka bylo dostac koszulke Joela Mvuki.

9

@Rudy432 Vegeta byl, ale tylko sie poprzytulac.

3

@barejant Niezly z Ciebie bajerant, barejancie.

9

@Rust_Cohle Kup wegorza elektrycznego i wrzuc mu do wanny.

5

@Kapitan hawk Ja tu widze ewidentne zaburzenia dwubiegunowe, niezly przypadek.

5

@Barca1992 Jedyne co osiagnal w zyciu.

1

@Colon to Ty grasz?

0

@Emhyr Chcialbym tak wygladac w wieku 40 lat jak on w wieku 58.

Chociaz jego prawe oko lekko sie rozjechalo.

2

@arsenallondyn0 Niesamowita!

0

@Deathwing112 Bez obrazy, ale piszesz troche tak jakbyscie (przedsiebiorcy) nie wrzucali sobie tych podwyzek podatkow w ceny towarow i uslug.

0

@FCB24 W sumie racja. W takim razie pewnie plotka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?