JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamil9040 Zachodnich czolgow tez nie mieli dostac, a tymczasem Leopardy juz w drodze. Nie traktowalbym dorzeczy jako wiarygodnego zrodla.
3
@Aragorn33 Pytanie, czy to wszystko zdazy na czas.
2
@Kengo Niezle liczby, ale NIE STRZELIŁ Z BAYERNEM I INTEREM WIĘC JEST SŁABY I WYNAGRODZENIE DUZE!
1
@Graves Tyle samo co @Transu96
2
@Pawel13sz Jesli chodzi o G+A to na pewno.
6
@Pawel13sz Lenglet. Firpo... alez za nimi tesknie
0
@DzikiGD Nie rozumiem pytania. Z tego co wiem poszczegolne grupy ukrainskich zolnierzy maja te szkolenia w krajach NATO.
0
@Barcaa12 I wlasnie juz od paru miesiecy zolnierze ukrainscy sa szkoleni z obslugi tychze maszyn.
3
@ptrx Jest dokladnie na odwrot. Chcialbym widziec to miejsce jakie inne druzyny zostawiaja Barcelonie.
2
@michal26 Szkoda, ze wiele krajow zachodnich nie zdaje sobie z tego sprawy.
15
@Survier To w sumie 11 kawalkow drewna.
1
@maniak33333 @mekston - dobra, teraz to widze, moj blad.
0
@Tomo1989 Jak to w ogole jest, ze gosc nie potrafi sobie poprawnie wyliczyc ceny biletu?
0
@Rl9k1nG Osobiscie wybralbym Koscielisko kolo Zakopanego - blisko gor, ale wystarczajaco daleko zeby nie czuc tego tloku w Zakopanem.
A poza tym tu gdzie teraz mieszkam jest mi dobrze - mala wies okolo 20 km od centrum duzego miasta.
0
@Rl9k1nG Ktory Tier?
16
@Lola120 uwazaj na wiadomosci od @VegetaPolska a poza tym po staremu.
0
@Kondziubarca CR/DC - alto voltaje i tyle w temacie.
1
@AdiKingu96 Sam sie przekomarzasz.
0
Dobra, to ile bramek zostal CRowi do zostania najlepszym strzelcem ligi katarskiej wszechczasow?
0
@KlonaZepan No to powinnismy czytac Szelstrom. Im blizej oryginalnej wymowy, w miare mozliwosci, tym lepiej. Oczywiscie odmiana nazwisk zakonczonych samogloska to osobna kwestia.
0
@KlonaZepan Czyli mam mowic Kalstrom zamiast Kalsztrem? Poza tym, kto bedzie nam mowil jak mamy wymawiac dane nazwisko?
2
@KlonaZepan Dla mnie nic nie stoi na przeszkodzie zeby starac sie wymawiac nazwiska poprawnie jesli nie sa to jakies karkolomne lamance typu Yakubu Ayigbeni, czy Benjani Mwaruwari.
0
@KlonaZepan "Co do odmiany, wynika to z polskich zasad wymowy czy odmiany przez przypadki. Mówimy podał do Ronaldinho, ale podał do Sterlinga."
Tutaj piszesz o odmianie.
0
@Medium Na pewno oparla sie tylko o sciane w WC, stad te plamy.
1
@KlonaZepan Poza tym mowimy "podał do Ronaldinjo" a nie "podal do Ronaldinho" ;) Nie wiem, czemu nie spolszczasz tego nazwiska ;)
0
@KlonaZepan Teraz piszesz o odmianie, nie o wymowie.
7
@KlonaZepan Po pierwsze nie jest zadnym wyczynem wypowiedziec poprawnie nazwisko Santos, a problemy obcokrajowcow z wymowa polskich nazwisk wynikaja z tego, ze nasz jezyk jest zwyczajnie bardzo trudny.
Po drugie, jakos wiekszosc komentatorow potrafi poprawnie wymiawiac nazwiska zagranicznych pilkarzy, wiec nie widze powodu dlaczego w tym wypadku mialoby byc inaczej.
Do tego jeszcze oburzac sie, ze ktos wymowil poprawnie nazwisko, no dziwne.
12
Komentarz usunięty
2
Oj Chiese to bym chetnie u nas zobaczyl.
1
@Graves Wydaje mi sie, ze bedzie to crack, o ile oczywiscie glowa nadazy (ale z tym akurat chyba jest ok) i dobrze pokieruje swoja kariera.
Pytanie tez za ile trafi do kolejnego klubu, bo mozna sie spodziewac ze bedzie to kolosalna kwota, a takie rzeczy potrafia mocno ciazyc zawodnikowi jak to nie raz juz widzielismy,