JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 To Ty trollujesz?!
4
@MesQueUnClub96 Po prostu jesteście do siebie dość podobni :)
6
Żarty, żartami, ale z tym Vegetą to już czasem sam nie wiem, czy on trolluje, czy rzeczywiście ma takie "przygody".
Jako osoba inteligentna, błyskotliwa, bystra, niezwykle wnikliwa, a przede wszystkim skromna, stwierdzam, że naprawdę ciężko poznać, które posty są trollowaniem.
Tak jak w przypadku @MesQueUnClub96 wszyscy dobrze wiedzą, że pisze prawdę i naprawdę jest przez wszystkich w życiu gnębiony, tak Vegeta to naprawdę człowiek-zagadka.
1
@Nieznajomy To są rozważania czysto akademickie.
6
@Kluivert_P Uważaj żeby zakres obowiązków za bardzo się nie rozszerzył.
1
@Ojciec5tkidzieci Dzięki!
0
@siuuu A czemuż to?
1
@Ojciec5tkidzieci - kiedyś wrzucałeś ciekawy wątek na temat historii Serbii. Czy masz to może gdzieś pod ręką?
1
@8stoichkov8 Tutaj trzeba jeszcze koniecznie @Don-Corleone oznaczyć.
0
@SteuerFreiMoney To wiadomo, że amerykańskie auta nie skręcają, ale mimo wszystko jeśli chodzi o aspekty czysto wizualne to jest kilka perełek.
2
@SteuerFreiMoney Nie no, wiecej ich bylo, chociazby Plymouth Cuda
1
@HarveySpecter Bez przyczyny sie to nie dzieje.
6
@HarveySpecter Niezle wymieszales trollowanie z prawda.
0
@Medium Te przeswity juz sa passé, wyszlaby nago to moze wzbudzialby sensacje.
0
@BorzyKrzys Wyglada jak Miley Cyrus.
2
@Emhyr To w takim razie nie uzbieramy jedenastki.
0
@Kidd Pamietam, ze jeszcze jak w obronie gral Milito to potrzebowalismy okolo 100 roznych aby zdobyc jednego gola.
2
@Comentateiro Tu trzeba wolac @Danny Gaucho
0
@FcPortoFan1999 To są odosobnione przypadki patrząc przez pryzmat całej kariery, a nie regularne zachowania jak w przypadku Tsitsipasa, Kyrgiosa, czy innych tego typu wybuchowych zawodników.
0
@FcPortoFan1999 Nie zgodzę się - Nadal czy Federer nigdy nie przejawiali takich zachowań, Djoković owszem, ale wciąż nie jest to regułą w czołówce tenisa.
0
@michal26 Naprawdę ciężki wybór jeśli chodzi o oddanie głosu. Chyba pierwszy raz rozważę rezygnację z głosowania.
0
@Colon Kiedyś go lubiłem jak wchodził do czołówki, ale przez te wszystkie zachowania przestałem.
2
@kazbychu To prawda.
6
@shahman za to co zrobil to bym go puscil ;)
0
@kondzix2115 "Dorosly" czlowiek o nicku kondzix2115 tworzy konto na stronie internetowej poswieconej facetom w krotkich spodenkach biegajacym za nadmuchiwana skora... Jak tutaj takiego czlowieka brac na powaznie?
0
@Peciak W sekunde mu to sprawdzili bez glebszej analizy? Widac bylo jak szybko pokazal gestem, ze nic nie bylo. Moim zdaniem za malo wnikliwa analiza byla na Varze przed poinformowaniem sedziego.
1
@Rust_Cohle Przydalby sie w Liverpoolu zeby rozruszac ta smutna jak p pomoc.
W City pewnie i tak by byl rotowany znajac pomyslu Pepa :)
0
@Peciak Tu nawet nie chodzi o to jaka decyzje podjal sedzia tylko o to, ze nawet nie sprawdzil tego na varze, w dodatku tak zdecydowanie to uplastycznil jakoby nic nie bylo, jakby to byla w 100% klarowna sytuacja.
1
@Cataloniec94 I bardzo dobrze, ze sobie wija gniazdka. Przynajmniej ktos bedzie pracowal na emerytury, bo za chwile nasze spoleczenstwo stanie sie na tyle zaawansowane wiekowo, ze wiekszosc beda stanowic ludzie w wieku poprodukcyjnym.
0
@Peciak Tu trzeba zapytac @joloskyyego