0

@MesQueUnClub96 To Ty trollujesz?!

4

@MesQueUnClub96 Po prostu jesteście do siebie dość podobni :)

6

Żarty, żartami, ale z tym Vegetą to już czasem sam nie wiem, czy on trolluje, czy rzeczywiście ma takie "przygody".

Jako osoba inteligentna, błyskotliwa, bystra, niezwykle wnikliwa, a przede wszystkim skromna, stwierdzam, że naprawdę ciężko poznać, które posty są trollowaniem.

Tak jak w przypadku @MesQueUnClub96 wszyscy dobrze wiedzą, że pisze prawdę i naprawdę jest przez wszystkich w życiu gnębiony, tak Vegeta to naprawdę człowiek-zagadka.

1

@Nieznajomy To są rozważania czysto akademickie.

6

@Kluivert_P Uważaj żeby zakres obowiązków za bardzo się nie rozszerzył.

1

0

@siuuu A czemuż to?

1

@Ojciec5tkidzieci - kiedyś wrzucałeś ciekawy wątek na temat historii Serbii. Czy masz to może gdzieś pod ręką?

1

@8stoichkov8 Tutaj trzeba jeszcze koniecznie @Don-Corleone oznaczyć.

0

@SteuerFreiMoney To wiadomo, że amerykańskie auta nie skręcają, ale mimo wszystko jeśli chodzi o aspekty czysto wizualne to jest kilka perełek.

2

@SteuerFreiMoney Nie no, wiecej ich bylo, chociazby Plymouth Cuda

1

@HarveySpecter Bez przyczyny sie to nie dzieje.

6

@HarveySpecter Niezle wymieszales trollowanie z prawda.

0

@Medium Te przeswity juz sa passé, wyszlaby nago to moze wzbudzialby sensacje.

0

@BorzyKrzys Wyglada jak Miley Cyrus.

2

@Emhyr To w takim razie nie uzbieramy jedenastki.

0

@Kidd Pamietam, ze jeszcze jak w obronie gral Milito to potrzebowalismy okolo 100 roznych aby zdobyc jednego gola.

2

@Comentateiro Tu trzeba wolac @Danny Gaucho

0

@FcPortoFan1999 To są odosobnione przypadki patrząc przez pryzmat całej kariery, a nie regularne zachowania jak w przypadku Tsitsipasa, Kyrgiosa, czy innych tego typu wybuchowych zawodników.

0

@FcPortoFan1999 Nie zgodzę się - Nadal czy Federer nigdy nie przejawiali takich zachowań, Djoković owszem, ale wciąż nie jest to regułą w czołówce tenisa.

0

@michal26 Naprawdę ciężki wybór jeśli chodzi o oddanie głosu. Chyba pierwszy raz rozważę rezygnację z głosowania.

0

@Colon Kiedyś go lubiłem jak wchodził do czołówki, ale przez te wszystkie zachowania przestałem.

2

@kazbychu To prawda.

6

@shahman za to co zrobil to bym go puscil ;)

0

@kondzix2115 "Dorosly" czlowiek o nicku kondzix2115 tworzy konto na stronie internetowej poswieconej facetom w krotkich spodenkach biegajacym za nadmuchiwana skora... Jak tutaj takiego czlowieka brac na powaznie?

0

@Peciak W sekunde mu to sprawdzili bez glebszej analizy? Widac bylo jak szybko pokazal gestem, ze nic nie bylo. Moim zdaniem za malo wnikliwa analiza byla na Varze przed poinformowaniem sedziego.

1

@Rust_Cohle Przydalby sie w Liverpoolu zeby rozruszac ta smutna jak p pomoc.

W City pewnie i tak by byl rotowany znajac pomyslu Pepa :)

0

@Peciak Tu nawet nie chodzi o to jaka decyzje podjal sedzia tylko o to, ze nawet nie sprawdzil tego na varze, w dodatku tak zdecydowanie to uplastycznil jakoby nic nie bylo, jakby to byla w 100% klarowna sytuacja.

1

@Cataloniec94 I bardzo dobrze, ze sobie wija gniazdka. Przynajmniej ktos bedzie pracowal na emerytury, bo za chwile nasze spoleczenstwo stanie sie na tyle zaawansowane wiekowo, ze wiekszosc beda stanowic ludzie w wieku poprodukcyjnym.

0

@Peciak Tu trzeba zapytac @joloskyyego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?