JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Tzn ja to rozumiem tak, ze dopoki USA wydaje miliardy na pomoc dla Ukrainy to jednak im zalezy na wygranej, ale jakos mam takie wrazenie, ze za Trumpa mogloby byc zupelnie inaczej.
1
@Cataloniec94 Tusk strzelal, czy tylko patrzyl?
2
@Borneo To zwykly troll, ktorego kontrargumentem jest Smolensk :)
13
@Cataloniec94 Tak, tak :) Trump zbawca swiata zapobieglby wojnie na Ukrainie - ciekawe tylko jakim kosztem.
3
@Michu94 A ja jestem coraz bardziej sceptyczny co do jego przyjscia. Na pewno nie bedzie tani, a nie zapewni nam takiej dynamiki na skrzydle jakiej potrzebujemy.
0
@Rust_Cohle - Szampon odpalony po meczu z Utd? Aż żałuję, że nie obejrzałem.
6
@VegetaPolska Wychowaj jak swoje!
1
@Nazio87 Jeden z moich pierwszych "mocnych" filmów jakie w życiu oglądałem, naprawdę robi wrażenie. Obowiązkowa pozycja.
2
https://www.instalki.pl/aktualnosci/technika/58324-bestia-samochod-27-litrowy-silnik-na-sprzedaz-john-dodd.html
@SteuerFreiMoney - kupujemy? ;)
0
@Sergio_Devils Starość nie radość.
15
Za @Baros1990
Dzisiaj mamy 107 rocznicę haniebnego El Clasico w półfinale Copa del Rey.
Jak do niego doszło:
Barca wygrała pierwszy mecz w BCN 2-1, ale przegrała w rewanżu bo musiała grać w 9ciu.
Dlaczego w 9ciu ?, bo 2 naszych zawodników utknęło w pociągu, który miał opóźnienie, a biali nie zgodzili się poczekać na ich przyjazd.
Zatem w dwumeczu po jednym zwycięstwie i decyzja o rozegraniu trzeciego, dlaczego w Madrycie ?, ano dlatego, że tak zadecydował hiszpański związek, bo po co na neutralnym boisku.
No i mamy trzeci mecz, ten sam związek jw desygnuje na sędziego byłego zawodnika białych, który akurat robił papiery trenerskie i aplikował na posadę szkoleniowca białych. Nie dostrzeżono konfliktu interesów - dostrzeżono interes białych.
Były zawodnik i przyszły trener białych, akurat w tym meczu w roli sędziego uznał 3 gole białych, a każdy z nich padł ze spalonego.
Co więcej dopuścił do gry zawodnika, który nie był piłkarzem realu madryt tylko Union Irun i zagrał w sposób nieuprawniony jedynie w tym jednym meczu dla białych, no i strzelił jednego z trzech goli.
Po meczu w Katalonii wybuchł skandal i oburzenie, a w madrycie pisano o heroicznym triumfie białych 3-2.
Ten półfinał wspominany jest jako początek napięcia pomiędzy Barcą a białą zarazą, który narósł rok później kiedy nasz Klub poparł dążenia niepodległościowe Katalonii.
1
@Comentateiro Spalletti do kwietnia.
0
@Tomo1989 Ja mimo wszystko najbardziej obawiam sie Slowencow i Niemcow.
1
@Worny
1. Gavi
2. Araujo
3. Ter Stegen
4. Christensen
5. Kounde
1
@Tomo1989 Mimo wszystko mnie nie przekonuja: Sundal to poziom Zniszczola, Lindvik jest bez formy. Wiadomo, ze Granerud zawsze grozny, ale w pojedynke im tytulu nie wygra.
0
@Barca1992 Żuzel byscie obejrzely a nie jakies harry potery...
1
@Kidd To jest to! Dzieki wielkie!
La Rambla jak zwykle niezawodna (poza @Rust_Cohle oczywiscie)
0
@Cule1234 Jest realna szansa na zloto, ale bedzie kilka groznych ekip - Niemcy, Slowenia i Austria. Norwegia moim zdaniem ma mniejsze szanse, bo praktycznie wszyscy poza Forfangiem sa pod forma.
0
@Encore Troche podobny przypadek do Thauvina - tez byl mlody i obiecujacy, ale niestety przepadl.
0
Pytanie o pomoc do kinomaniakow:
Jak nazywal sie film wojenny, ktorego akcja toczy sie w latach 90. na Bałkanach?
Kojarze z niego tylko urywki, np. jak jeden z glownych bohaterow probuje w zasniezonym terenie namierzyc jakies wazne urzadzenie. Pamietam tez, ze pojawil sie tam mlody Balkanczyk zafascynowany Ice Cubem, prawdopodobnie byl to partyzant.
@BorzyKrzys i inni
0
@SteuerFreiMoney Ja w ogole ostatnio polubilem kombi z pazurem :) Moze przez to, ze mam juz rodzine hehe :)
3
@Rl9k1nG Rozwalil system ta wypowiedzia, co za zero.
0
@Encore @MesQueUnClub96 pewnie zaplakany i flaga opuszczona do polowy masztu.
1
@dynamite Kiedys kompletnie nie lubilem, ale kilka razy sprobowalem i jest to jedno z moich ulubionych dan.
6
@VegetaPolska Prosze Cie, sushi z biedry porownywac do normalnego sushi przygotowanego na swiezo... Mam nadzieje, ze nie serwujesz takich dan swoim wszystkim jedynym.
0
@Rust_Cohle
1. x/ -2.5
2. 1/ -2.5
3. 1/ -2.5
4. 1/ -2.5
5. 1/+2.5
6. 2/+2.5
7. x/-2.5
8. x/-2.5
9. 1/+2.5
10. 1/+2.5
0
@mekston Juz nawet o tym nie pisalem, bo myslalem ze to oczywiste, ale jednak jak widac nie dla wszystkich.
0
@QQL5 Chivas Regal 25
0
@Kitek1640 Kiedy sie staral rozegrac jak mial 2 razy pilke przy nodze? Raz jak wywalczyl rozny i raz jak go sfaulowali...
6
@koziar Ulubiony pilkarz Messiego: CR7