5

@barteq Nie potrzeba nam nastepcy Busquetsa tylko zawodnika o zupelnie innym profilu, ktory bedzie w stanie nadazyc za znacznie fizyczniejsza gra.

1

@Jonyx Gundogan

0

@Czajka90 Których setek?

xG City ledwie przekroczylo 0,55 i to przy 10 strzalach...

4

@MesQueUnClub_87 Niestety

2

@mrboom A kto byl slabszy wedlug Ciebie?

Tzn, co do Rudigera i Alaby to rzeczywiscie dziwne, ale akurat Benzema nie rozegral dobrego spotkania.

8

@bartas97 Mozna sie smiac, ale poza dwoma strzalami z niegroznych pozycji Haaland byl wczoraj poza gra.

0

@PatrykBarca Tak, ale City gralo wczoraj praktycznie w najmocniejszym skladzie, a Real gral bez swojego kluczowego w tym sezonie obroncy jakim jest Militao a i tak byli w stanie bez trudu zneutralizowac Haalanda.

3

@Comentateiro Liga Negreiry i tyle w temacie. Widocznie macki Hiszpana siegaja dalej niz moglo sie wydawac.

6

Po wczorajszym meczu City naszla mnie refleksja, ze ta obrona the Citizens wcale nie jest jakas bardzo szczelna. Przyzwyczajeni do ciaglego atakowania obroncy zwyczajnie maja problem ze skutecznym odbiorem pilki i zamiast tego przewaznie sie cofaja, co jest mocno samobojcza taktyka w przypadku tak szybkich zawodnikow jak Vinicius.

Podsumowujac, gra City nie wywarla na mnie wielkiego wrazenia i przewiduje, ze Real wyjdzie zwyciesko z tego dwumeczu.

0

@esem91 Russian style.

1

@Rust_Cohle "pustynna burza"

4

@Comfortable_ I tlen

1

@Jakchcesz NIE WIEM dla powrotu Neymara

2

@KlonaZepan Jakby mi ktos zaplacil kilkaset milionow to bym nie gral dodatkow.

6

@Klejnot_Nilu Pytanie do Klejnotu Nilu, czy Messi juz przeszedl do ligi arabskiej?

6

@Poro6niec Zenujace jest branie niesprawdzonych informacji za pewnik.

0

@KlonaZepan *NKWD, ale pewnie literowka

0

@gumaz 5,82 w skoku w dal

0

@Foton Ten milion to chyba z II WŚ wziales.

0

@gumaz 8:0

Do przerwy.

0

@malicinho Czekaj, piszesz wiecznie to samo, a wymieniłeś trzy różne postaci.

33

@Kgorecki2500 Nie bluznij ;)

1

@macio_944 Ciekawe czy cena gry przekroczy tysiaka pln.

1

@Sau_Ron Plumber

0

@tbas Ciezko sobie w ogole wyobrazic co te biedne dziecko przeszlo... Nie do pomyslenia, ze to czlowiek czlowiekowi zgotowal taki los...

0

@SeWo77 Zrodlo wiarygodne jak Fakt, czy inny the Sun.

0

@Nazio87 Ciezko wskazac mi jeden konkretny kawalek Queenu, ktory uznalbym za najlepszy, bo wiele jest wybitnych.

Kiedys najbardziej lubilem Ride the Wild Wind, teraz sklanialbym sie ku Love of My Life.

2

@MesQueUnClub_87 Na tym m.in. polega jej urok, ze jest tam ta improwizacja.

Poza tym caly album A Night at the Opera zawiera motywy zwiazane z opera dlatego calosc Bohemian dobrze sie komponuje z tym tematem.

0

@MesQueUnClub96 Weź zacznij zarządzać przyciskiem wyloguj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?