1

@fart hehe dobre :)

0

@Worny

Lewy 8
Christensen 9
Raphinha 6
Kounde 6
Kessie 4
Alonso 4

0

@Roobo Spokojnie, jeszcze z 5 lat i sciagniemy Lautaro.

23

@szkutnik91 Czyli Varcelona wykorzystuje nowoczesna technologie do swoich brudnych gierek, obrzydliwe.

0

@wasacz Juz w 4. rundzie moga byc lekkie schody, ale teoretycznie do 1/4 powinno byc ok.

0

@Peciak Jak najdalej od FCB z tym sabotazystą.

1

@Danny Gaucho Jimmy Jones w zasiegu Lewego, dalej juz pewnie bedzie ciezko.

A podalbys jak to wyglada u Suareza?

2

@sokot Uwielbiam ten duet, wspaniale to im wyszlo.

1

@Zbyszard Ja osobiscie najbardziej lubie You only live twice i Licence to kill.

1

@Rust_Cohle Haaland - z buta wszedl w PL i od razu pobil rekord.

1

@Zbyszard Bywaly lepsze, ale na pewno czolowka.

1

@MesQueUnClub_87 Przyznam szczerze, ze nie sluchalem tego zbyt czesto.

0

@bartas97 Na to zeby Vinicius wbiegl na boisko, bramkarz zszedl z bramki, i Vinicius mogl strzelic bramke.

1

@Kuba_1 Moze razem jada na wakacje do Mielna?

7

@Mns21 Czy Real rozpoczal mecz od stanu 3:0 zeby zadoscuczynic krzywdom wyrzadzanym biednemu Viniciusowi?

0

@FcPortoFan1999 Post nizej.

1

@adi7adi8 Tez nie rozumiem czemu sedzia nie sprawdzil sladu.

2

@Ojciec5tkidzieci Kiedys za dzieciaka mialem odsniezac jakis plac i tez musialem swoja szufle przyniesc hehe :)

3

@Ojciec5tkidzieci Jeszcze pewnie taczke trzeba swoja miec.

0

@Shiver U moich partnerek zadne z powyzszych.

1

@ranger3120 Chroniczny.

0

@bartekvisca Swietny tak, wybitny na pewno nie. Zjazd zaczal sie w sumie od przejscia do Realu.

1

@Barca1992 Niech jada protestowac do Chin, ciekawe czy tam takie akcje by przeszly...

2

@FcPortoFan1999 Czerwony pasek to chyba na dupsku.

0

@Rust_Cohle Ktos Ci sie wlamal na konto.

0

@pride1899 Arsenal tez to zrobil, tylko ze pozniej.

2

0

Nie wierzę, że ten kołek złamał linię...

0

@Striker hehehe :)

0

@Striker Słodziak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?