JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 O to to właśnie!
1
@macio_944 Ja przede wszystkim chcialbym zeby nowa wersja byla troche trudniejsza niz V, bo mam wrazenie ze wiekszosc misji byla dosc prosta w porownaniu do wczesniejszych czesci.
0
@Kapiczek to magazyn ruskich?
3
@Khajio No prosze, jest Ludovit Reis, ktory kiedys zahaczyl o Barcelone.
1
@bartas97 pizza, sushi
3
@Zoker Osobna rzecz to (sluszna) krytyka tego badziewia, natomiast to pogardliwe wyrazanie sie o wschodniej Europie jest bardzo slabe i prymitywne.
2
@Rysiu Przekażę
1
@Worny Tak naprawdę żyję i mieszkam na bezludnej wyspie z Elvisem.
1
@Colon Stop Making Sense!
A ja uwielbiam Listening Wind - mocno loopowany przez ostatni rok.
Drogi @Colonie sprawdź tę wersję
0
@HERORICH2 Bo są ciency jak polsilver.
13
Warto również dodać, że @JimMorrisonFCB zajął dzisiaj 7. miejsce w biegu na 5 km z czasem 22:55. Startowało 53 zawodników.
A teraz reset.
2
@MesQueUnClub_87 Jaki sos do tego?
0
@arsenallondyn0 nie oglądałem
0
@Rust_Cohle
1. 2/ +2.5
2. x/ -2.5
3. 1/ +2.5
4. x/ -2.5
5. 1/ -2.5
6. 2/ +2.5
7. 1/ -2.5
8. 2/ -2.5
9. 1/ +2.5
10. 2/+2.5
1
@MesQueUnClub96 Spadek formy po kontuzji.
1
@norbi77 Jedyna sluszna odpowiedz.
1
@Tasde Ta statuetka mu sie po prostu nalezala.
0
@MOLESTA Pozyjemy zobaczymy z tym odejsciem.
1
@MOLESTA Neves taki top, ze szósty rok kisi sie w Wolves... Troche casus Zahy.
5
@MesQueUnClub96 No trudno.
1
@Kidd Taktyczny
0
"Premier Mateusz Morawiecki został sztucznie wyhodowany przez Amerykanów w Niemczech i zarażony wirusem rusofobii - wynika z fragmentu rosyjskiego programu telewizyjnego"
Ruscy ewidentnie przedawkowali nowiczok, bo im przepalilo ̶c̶z̶e̶r̶w̶o̶n̶e̶ szare komórki.
5
@macio_944 All we had to do was follow the damn train KM!
2
@draxidox Tak jest, króciutko Rebrov z nimi.
0
@Aragorn33 Ten Carrasco to tez moim zdaniem przecietny...
0
@Emhyr Neymar ;)
Juz sam nie wiem, czy to by nie byla najlepsza opcja pod warunkiem niewygorowanych zadan kontraktowych.
2
@Kidd Bez solidnego skrzydlowego niewiele zdzialamy, a niestety o przyjsciu takowego cisza na razie.
1
@Rust_Cohle i bardzo dobrze, jednego mniej.
0
@Sulimo Podaję odpowiedź: trociny
1
@mrboom SsangYong Tivoli?