JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Bo cos widze, ze grafika przecietna.
1
@macio_944 Polecasz?
6
@wasacz kto Pomorze, a kto Mazowsze?
0
@tristan87 Kto to widzial zeby w Polsce miec marzenia...
1
@JarekS Pewnie usuneli za epitet pod adresem Muchy... calkiem sluszny zreszta.
Pewnie @Koperek01 zglosil.
10
Coraz slabsza ta Hiszpania... a obrona to w ogole dramat.
3
@PatrykBarca Całowałeś się z VIniciusem?!
1
@Kgorecki2500 buciki juz szykowane.
2
@Danny Gaucho Margot to on by Robbieł.
0
@Colon Usun, bo ten drugi zbanowany.
0
Jeszcze sie ta akcja odbije czkawka lewicy.
0
@goldmetaxa Taktyczny.
2
@Kidd Jedno i drugie.
2
@Encore Niezly zart.
0
@Inko To czemu zaden tego nie robil?
2
@Encore Wtedy chyba jeszcze nie bylo tego przepisu o zakazie wychodzenia poza linie?
1
@An_Pm730 Tylko brzydsze.
4
@martin43 Potezna Rosja, ktorej niemozliwe do zestrzelenia Kindżały, bedace najbardziej zaawansowanymi technologicznie pociskami jakimi dysponuja ruscy, sa zestrzeliwane systemem Patriot opracowanym w latach 80.
2
@Donnie_Darko A jaki jest problem zeby wziac lyzeczke z domu? :)
Problemem nie jest jedzenie w biegu (chociaz w sumie jest, bo szkodzi zdrowiu) tylko nieumiejetnosc poradzenia sobie z tak banalnym problemem.
1
@DonMatteo901 Moim zdaniem powinien być karny i nie powinno być karnego.
5
@Albatros Czym dal pokaz swojej niezaradnosci zyciowej.
4
@Albatros To moze niech do ziemniakow na wage tez dodaja noz i widelec, bo ktos moze bedzie chcial je zjesc w biegu.
3
@Kluivert_P Albo jak gwizdnie.
0
@Criss18Barca Ale sobie moment wybrałeś na ten komentarz...
1
@VamosRakieta!!!
0
@kamyk_23 To Ty leciałeś?
0
@barcelonaLM Kurczę wielka szkoda... Bardzo liczyłem, że jeszcze ten ostatni raz zrobi jakiś dobry wynik...
2
@PatrychoO Fajny płaszczyk, Messi pewnie takiego nie ma.
0
@TheNekro94 Sadzac po geografii to zapowiada sie klimat Vice City, wspaniale! :)
1
@TheNekro94 Taktyczny na wieczor