3

@Encore Oczywiscie, jeszcze bardzo lubie Witolda Domanskiego no i Tomka Lorka, niesamowita skarbnica wiedzy.

5

@DonMatteo901 Haha jak pieknie to zrobil

1

@mekston Za duzo ryzyko, ze Djokovic by to wygral, wole zeby juz teraz odpadl.

0

@Colon Oby tak dalej.

0

@Medium Jeszcze tylko 2 sety, oby Karen dowiozl.

3

@Kapiczek Za to zalewanie domów tysiacom swoich mieszkancow i doprowadzenie do katastrofy ekologicznej we wlasnym kraju trzyma sie kupy?

4

@Bykunn Przesledz sobie jego wczesniejsze posty ;)

2

@BulaKG Patrzac na to w ktorym momencie tama zostala przerwana trudno uwierzyc zeby mial to byc przypadek.

1

@molibden Pod wieloma wzgledami na chwile obecna samochody elektryczne generuja wiecej problemow niz korzysci (niska zywotnosc baterii, problem z utylizacja komponentów, itp.)

11

@FrankliN7 Pytanie powinno byc skierowane do egzaminatorow i brzmiec: Kiedy jest poprawka egzaminu, bo o 13:15 ogladam mecz Barcy z Vissel Kobe?

5

@Hellrider Najgorsze jest to, ze tysiace ludzi straci caly dobytek, i setki zwierzat zgina straszna smiercia...

0

@molibden Szambo sie wylalo i rurka im zmiekla :) I dobrze.

3

@molibden Nie ma to jak ze skrajnosci w skrajnosc. Pewnie Cie zaskocze, ale sa jeszcze stany posrednie miedzy rzezbieniem rylcem w glinianych tabliczkach a zatracaniem poczucia rzeczywistosci w VR.

0

@molibden To jak to sie stalo, ze kwestionowano udzial Marciniaka w finale LM?

1

Czy to smieszne stowarzyszenie zostalo w jakis sposob pociagniete do odpowiedzialnosci przez Marciniaka?

1

@michal26 No i niestety ruscy zniszczyli zapore w Nowej Kachowce, co ma wplyw nie tylko na sytuacje militarna w regionie, ale rowniez niestety na zycie wielu tysiecy ludzi, ktorych domy sa w tej chwili zalewane...

0

@FcPortoFan1999 To prawda, tak go się nazywa głównie za sprawą jednoręcznego backhandu.

0

@FcPortoFan1999 a grasz też, czy tylko oglądasz?

1

@FcPortoFan1999 Ale z Ciebie młody człowiek.

1

Wybieram się do niebawem do Bukowiny Tatrzańskiej i chciałem zapytać, czy polecacie tam jakąś dobrą knajpkę z pysznym jedzeniem? :)

0

@Saviola88 Kurczę szkoda... jeden z moich ulubionych sędziów.

4

@urbipl Kucharek z mama.

7

Kto to widzial zeby cala wyplate ze soba nosic...

1

@Medium Koopmeiners wczoraj mecz zycia - hattrick i asysta.

0

@wroclawskifan Kamada niestety idzie do Milanu.

5

@MichuZ44 Musiales zepsuc wszystkim zabawe? Ech...

0

Estan pasando cosas

0

@Gaz *chwyly ;)

0

@Emhyr Moze po prostu nie znal kodu do domofonu.

0

@karolup Chcialbym zeby pozostali nasi zawodnicy wykrecali liczby jak Messi, ktoremu sie nie chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?