JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki pieknie :) Oby sie to przelozylo na kolejne odzyskane tereny.
0
@Colon I JimMorrisonFCB tez wrocil z wojazy.
0
@Colon Zgadza sie
0
@Colon Dzisiaj tez wraca Nishikori.
1
@Emhyr A tak Liga Europy spokojnie w zasiegu.
2
@Kapiczek Dokladnie. A Ukraincy sami sie zaatakowali.
0
@Colon Jeden z moich top utworów w ostatnich latach, uwielbiam.
3
Brawo Iga! Polka wygrywa bez wiekszych problemow z Gauff.
0
Gauff juz powoli zaczyna odstawac, powinno byc dobrze.
1
Ale teraz wrocila Iga, uff.
1
Piekny gem Polki i pierwszy set wygrany! :)
4
Niesamowite jak Iga odebrala ten return...
1
Alez return Igi!
1
@michal26 Mocno przeszkadza, wyraznie to widac jak sie zachowuje pilka.
0
Trudne warunki na korcie, znow szkoda tej zepsutej pilki.
0
Prosty blad Igi niestety i mamy przelamanie powrotne dla Gauff.
2
No i jest przelamanie do zera dla Igi :)
0
@JordiAlbion @tbas
Dzieki, myslalem ze moze gdzies trafie na komentarz Karola Stopy.
0
@Nazio87 Ciekawe co na to Axel Foley.
0
Jest gdzies transmisja meczu Igi poza Eurosportem?
1
@michal26 Sprzedajac zawodnikow, obnizajac wynagrodzenia, generujac dochody z transmisji, sprzedazy gadzetow, itp. Kluczem jest obnizenie zadluzenia do takiego poziomu, ktory umozliwi zwiekszenie dostepnego budzetu na wynagrodzenia.
0
@michal26 Bo mamy gigantyczne zadluzenie - w tym tkwi problem.
1
@Cotutajsiedzieje A rozumiesz, ze ma rodzine i chce miec stabilizacje i pewnosc jak najszybciej gdzie bedzie gral zeby sobie zapewnic spokoj, a nie do konca okienka czekac w niepewnosci, czy Barcelonie uda sie sprzedac zawodników, czy nie, zwlaszcza ze juz raz zostal wydymany?
6
@Survier A o sile nabywczej cisza ;)
3
@MOLESTA Niezla proba molestatorze.
17
@draxidox To na pewno prowokacja zainscenizowana przez wstretna i bezduszna straz graniczna (celowo z malej).
0
Teraz w ciemno mozna grac dwa kolejne sety dla Djokovicia, zieeew.
3
@Encore Oczywiscie, jeszcze bardzo lubie Witolda Domanskiego no i Tomka Lorka, niesamowita skarbnica wiedzy.
5
@DonMatteo901 Haha jak pieknie to zrobil
1
@mekston Za duzo ryzyko, ze Djokovic by to wygral, wole zeby juz teraz odpadl.