1

@barcanawieki pieknie :) Oby sie to przelozylo na kolejne odzyskane tereny.

0

@Colon I JimMorrisonFCB tez wrocil z wojazy.

0

@Colon Zgadza sie

0

@Colon Dzisiaj tez wraca Nishikori.

1

@Emhyr A tak Liga Europy spokojnie w zasiegu.

2

@Kapiczek Dokladnie. A Ukraincy sami sie zaatakowali.

0

@Colon Jeden z moich top utworów w ostatnich latach, uwielbiam.

3

Brawo Iga! Polka wygrywa bez wiekszych problemow z Gauff.

0

Gauff juz powoli zaczyna odstawac, powinno byc dobrze.

1

Ale teraz wrocila Iga, uff.

1

Piekny gem Polki i pierwszy set wygrany! :)

4

Niesamowite jak Iga odebrala ten return...

1

Alez return Igi!

1

@michal26 Mocno przeszkadza, wyraznie to widac jak sie zachowuje pilka.

0

Trudne warunki na korcie, znow szkoda tej zepsutej pilki.

0

Prosty blad Igi niestety i mamy przelamanie powrotne dla Gauff.

2

No i jest przelamanie do zera dla Igi :)

0

@JordiAlbion @tbas

Dzieki, myslalem ze moze gdzies trafie na komentarz Karola Stopy.

0

@Nazio87 Ciekawe co na to Axel Foley.

0

Jest gdzies transmisja meczu Igi poza Eurosportem?

1

@michal26 Sprzedajac zawodnikow, obnizajac wynagrodzenia, generujac dochody z transmisji, sprzedazy gadzetow, itp. Kluczem jest obnizenie zadluzenia do takiego poziomu, ktory umozliwi zwiekszenie dostepnego budzetu na wynagrodzenia.

0

@michal26 Bo mamy gigantyczne zadluzenie - w tym tkwi problem.

1

@Cotutajsiedzieje A rozumiesz, ze ma rodzine i chce miec stabilizacje i pewnosc jak najszybciej gdzie bedzie gral zeby sobie zapewnic spokoj, a nie do konca okienka czekac w niepewnosci, czy Barcelonie uda sie sprzedac zawodników, czy nie, zwlaszcza ze juz raz zostal wydymany?

6

@Survier A o sile nabywczej cisza ;)

3

@MOLESTA Niezla proba molestatorze.

17

@draxidox To na pewno prowokacja zainscenizowana przez wstretna i bezduszna straz graniczna (celowo z malej).

0

Teraz w ciemno mozna grac dwa kolejne sety dla Djokovicia, zieeew.

3

@Encore Oczywiscie, jeszcze bardzo lubie Witolda Domanskiego no i Tomka Lorka, niesamowita skarbnica wiedzy.

5

@DonMatteo901 Haha jak pieknie to zrobil

1

@mekston Za duzo ryzyko, ze Djokovic by to wygral, wole zeby juz teraz odpadl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?