5

Nie moge tego pojac,ze zamiast skorzystac z Nico to wolimy siegac bo szrot w postaci Romeu.

Pewnie to nie jest ta sama pozycja 1:1, ale juz wole dac szanse mlodszemu z naszych wychowankow niz brac Romeu, ktory znajac zycie bedzie sie kisil w klubie i nie bedzie chcial odejsc.

0

@arasz1819 Nie pamietam o co tam poszlo, ale chyba jakis watek milosny byl w tle.

0

@arasz1819 Jedna dziewczyna usunela konto tutaj bo tak po niej cisneli. To chyba Neysi byla.

0

@ToWinaSedziego Teczowe gumisie kiedys tu byly, jakies 8 lat temu. Korbel i spolka.

4

@Kinginiesta Najgorsze zło tego swiata... Zona tez mi tak czasem robi...

0

@Colon Pamiętam ten półwolej Delpo... Z dwóch rąk i jeszcze z wsteczną rotacją, mistrzostwo.

1

@AFA90 Piles, nie pisz. Nie piles, napij sie.

1

@IronSanHybrid Masakra

0

@Criss18Barca Wariat Pogba, ktory wiekszosc czasu spedza w szpitalu, jest tylko rok mlodszy od Brozo i jedyne w czym trzyma forme to wymyslne fryzurki.

9

@MesQueUnClub96 Jestes chyba ostatnia osoba, ktora powinna zabierac glos w sprawie spamowania.

3

@Antimadridista_WR Bo juz malpiego rozumu dostawal.

2

@Antimadridista_WR Wszystko sie sklada w logiczna calosc.

5

@Kluivert_P O, Dodiego przyjeli. Nie wiedzialem, ze on ma zaciecie do takich tematów.

0

@AlexDark00 Nie, po prostu taka refleksja mnie naszla :)

2

@AlexDark00 Mozna by niektorych wyslac w kosmos w jedna strone - osobiscie mam juz kilku kandydatów.

2

@Medium Ja tylko sugeruje, ze Aubameyang strzelalby tyle samo ;)

3

@Kidd Pewnie dobije, ale pewnie to nic Barcelonie nie da.

0

@klopx Lat tez tyle samo?

1

@michal26 Moim zdaniem lekarz powinien podjac sie operacji jesli takie jest wyrazne zyczenie pacjenta, nawet jezeli szansa powodzenia jest niewielka. Nie rozumiem podejscia tego lekarza... Byc moze dzieki @Gangolowi uda sie Twojemu znajomemu znalezc takiego lekarza, ktory podejmie sie tej operacji.

4

@takisobiektos Piękna historia, oby zaszedł jak najdalej w Majorce.

4

@BordowyPtak Liverpool

1

@Rl9k1nG Wies niedaleko duzego miasta. Wszystko czego potrzeba jest na miejscu wliczajac swietne sushi, burgery, pizzerie i wloska restauracje. Wszystko inne mam w odleglosci 20 minut autem.

1

@bartekvisca Ciekawe, czy @sidzej bierze udzial.

0

@fcbheroes Ja tez dalem unfollow, ale zaraz koniec czerwca, wiec dam z powrotem follow.

2

@tomcias10 Nie bylaby soba, gdyby byla inna.

0

@HarveySpecter Nie mam z nimi za bardzo do czynienia na co dzien, ale jak kiedys bede mial okazje to nie omieszkam spytac.

2

0

@tristan87 A to nie symbol Konfederacji?

7

@HarveySpecter Skad wiadomo, ze sa osobami skoro sa niebinarni?

19

@Medium Brakowalo wywrotki i kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?