9

@Tomo1989 To super, wina kierowcy! Rowerzystka na pewno odczuwa z tego powodu satysfakcje lezac polamana w lozku.

A co do infrastruktury rowerowej to jest ona na coraz wyzszym poziomie i to nie ona jest problemem, a nieuwaga zarowno rowerzystow (ktorzy czesto jezdza jakby nie obowiazywaly ich zadne przepisy) jak i kierowcow (w mysl zasady duzy moze wiecej).

3

@Bobo25 Ale tu nikt nikogo nie chce wsadzac do paki. Niech sobie ma na awatarze teczowa flage, ale nie rozumiem po co dodawac orla (tzn rozumiem - zeby podnosic cisnienie ludziom na forum).

0

@Bobo25 Wazne zeby prowokowalo.

1

@Kapitan hawk To tylko zaburzenia dwubiegunowe, scrolluj dalej.

5

@MessiForeverTheBest Dziwnie piszesz slowo prowokowac.

0

@dv7wisnia Stones i Dias moze i tak. Co do pozostalych to na pewno nie sa lepsi od Araujo czy Christensena.

1

@MessiForeverTheBest Ale czerwiec juz sie skonczyl.

0

@Maker0 Zapominasz, ze w realu w srodku pola jest jeszcze Valverde, Camavinga i Tchouameni, wiec wcale nie bedzie mial tam latwiej o duzo minut.

1

@dv7wisnia Czy Dias, Stones, Laporte i Akanji sa lepsi? Nie jestem przekonany.

1

@MesQueUnClub_87 @mekston No i o taka prognoze mi chodzilo :)

1

Jakie prognozy dla Londynu na dzisiaj?

@mekston @Colon @adi7adi8 i inni

0

@gumaz W Polsce ludzie wyszliby na ulice, ze to zamach na wolnosc ich dzieci.

11

Czyli jednak Guler do Realu. Z jednej strony szkoda, ale z drugiej strony jak powtarzal Cruyff: jesli wahasz sie czy tu przyjsc, to lepiej zeby Cie tu nie bylo.

0

@Encore Ja sie zastanawiam nad Shawem.

1

@Encore No Rashford mega drogo, ale to przez ta dobra wiosne co mial.

0

@DonMatteo901 Rozumiem, ze to AI?

1

@Encore Mozna bylo sie tego spodziewac, ale i tak go chyba wezme tylko jeszcze musze na terminarz popatrzec.

0

@escarabajo Retegui i Folarin Balogun?

2

@takisobiektos Ktos sie spodziewal, ze Chardy postawi jakiekolwiek warunki Hiszpanowi?

1

@Encore Ja podobnie bo 2331

0

@Encore Ile miales?

Ja sie zastanawiam nad Darwinem albo Isakiem wlasnie.

1

@Encore Mozesz mnie oznaczac przy kolejnych ogloszeniach.

Bedzie dylemat kogo brac do ataku oprocz Haalanda.

0

@escarabajo Ale to mowimy o zasluzonym, czy ulubionym?

7

@karolszymek Iniesta - osiagnal praktycznie tyle co Xavi plus strzelil niezapomniana bramke z Chelsea.

6

@DLFCB Chcialbym zeby 2/3 spoleczenstwa wygladalo jak ta zaklinaczka koni.

0

@Colon Podobny kaliber.

W sensie Chardy do Mathieu.

Jeszcze do tego grona mozna by dolaczyc Juliena Benneteau chociaz on troszke odstawal od wyzej wymienionej dwojki.

0

@Colon On nigdy nie odpalil.

1

@MesQueUnClub96 Thiem ma pewniejsze to uderzenie.

1

Swietnie zaczal Thiem, oby utrzymal taka dyspozycje w kolejnych setach.

4

@Kidd 3 sekundy szybszy, musze sie poprawic we wszystkich sektorach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?