JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Tomo1989 To super, wina kierowcy! Rowerzystka na pewno odczuwa z tego powodu satysfakcje lezac polamana w lozku.
A co do infrastruktury rowerowej to jest ona na coraz wyzszym poziomie i to nie ona jest problemem, a nieuwaga zarowno rowerzystow (ktorzy czesto jezdza jakby nie obowiazywaly ich zadne przepisy) jak i kierowcow (w mysl zasady duzy moze wiecej).
3
@Bobo25 Ale tu nikt nikogo nie chce wsadzac do paki. Niech sobie ma na awatarze teczowa flage, ale nie rozumiem po co dodawac orla (tzn rozumiem - zeby podnosic cisnienie ludziom na forum).
0
@Bobo25 Wazne zeby prowokowalo.
1
@Kapitan hawk To tylko zaburzenia dwubiegunowe, scrolluj dalej.
5
@MessiForeverTheBest Dziwnie piszesz slowo prowokowac.
0
@dv7wisnia Stones i Dias moze i tak. Co do pozostalych to na pewno nie sa lepsi od Araujo czy Christensena.
1
@MessiForeverTheBest Ale czerwiec juz sie skonczyl.
0
@Maker0 Zapominasz, ze w realu w srodku pola jest jeszcze Valverde, Camavinga i Tchouameni, wiec wcale nie bedzie mial tam latwiej o duzo minut.
1
@dv7wisnia Czy Dias, Stones, Laporte i Akanji sa lepsi? Nie jestem przekonany.
1
@MesQueUnClub_87 @mekston No i o taka prognoze mi chodzilo :)
1
Jakie prognozy dla Londynu na dzisiaj?
@mekston @Colon @adi7adi8 i inni
0
@gumaz W Polsce ludzie wyszliby na ulice, ze to zamach na wolnosc ich dzieci.
11
Czyli jednak Guler do Realu. Z jednej strony szkoda, ale z drugiej strony jak powtarzal Cruyff: jesli wahasz sie czy tu przyjsc, to lepiej zeby Cie tu nie bylo.
0
@Encore Ja sie zastanawiam nad Shawem.
1
@Encore No Rashford mega drogo, ale to przez ta dobra wiosne co mial.
0
@DonMatteo901 Rozumiem, ze to AI?
1
@Encore Mozna bylo sie tego spodziewac, ale i tak go chyba wezme tylko jeszcze musze na terminarz popatrzec.
0
@escarabajo Retegui i Folarin Balogun?
2
@takisobiektos Ktos sie spodziewal, ze Chardy postawi jakiekolwiek warunki Hiszpanowi?
1
@Encore Ja podobnie bo 2331
0
@Encore Ile miales?
Ja sie zastanawiam nad Darwinem albo Isakiem wlasnie.
1
@Encore Mozesz mnie oznaczac przy kolejnych ogloszeniach.
Bedzie dylemat kogo brac do ataku oprocz Haalanda.
0
@escarabajo Ale to mowimy o zasluzonym, czy ulubionym?
7
@karolszymek Iniesta - osiagnal praktycznie tyle co Xavi plus strzelil niezapomniana bramke z Chelsea.
6
@DLFCB Chcialbym zeby 2/3 spoleczenstwa wygladalo jak ta zaklinaczka koni.
0
@Colon Podobny kaliber.
W sensie Chardy do Mathieu.
Jeszcze do tego grona mozna by dolaczyc Juliena Benneteau chociaz on troszke odstawal od wyzej wymienionej dwojki.
0
@Colon On nigdy nie odpalil.
1
@MesQueUnClub96 Thiem ma pewniejsze to uderzenie.
1
Swietnie zaczal Thiem, oby utrzymal taka dyspozycje w kolejnych setach.
4
@Kidd 3 sekundy szybszy, musze sie poprawic we wszystkich sektorach.