JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Miałem dokładnie to samo z Konfą. Powoli skłaniałem się żeby to na nich oddać głos, ale jak widzę te fikołki Mentzena to chyba po prostu oddam pusty głos.
1
@Comentateiro ja spoza miasta, kierunek południowy wschód.
8
@Danny Gaucho To trzeba policzyć ile bramek miało bez Suareza w poprzednim sezonie.
1
@Comentateiro Pada? Bo u mnie też się zachmurzyło, ale niestety na razie sucho...
1
@GeneralXavi Do tego na bokach obrony Alonso i Dest, drzyj Europo!
3
@mekston Ale malo, widac ze Messi dal tylko 3 bramki wiecej. Co za slabeusz.
1
@mekston Barcelona po przyjsciu Lewego nie spadla wzgledem poprzedniego sezonu, ale to nie zasluga Lewego tylko obrony, czego nie rozumiesz?
9
@bartekvisca A moze po prostu jest bezrobotna? Nie znasz, nie oceniaj.
0
@AlexDark00 Czyli niepotrzebnie Lewy strzelal te gole, bo przeciez to obrona nam wygrala mistrza. Ok, dzieki za wytlumaczenie.
1
@AlexDark00 Ale Barcelona z Lewym w skladzie nie spadla na 6-7 miejsce tylko zdobyla Lige.
23
@Vampir707 Nie przelogowales, jeszcze raz.
0
@derlysy1979 Dokladnie, tez juz mam dosyc tych wszystkich staruszków w Barcelonie.
6
@derlysy1979 Cos tam gra, moze odpali.
0
@Tomo1989 Ja sobie duzo obiecuje po tych 20 brygadach, ktore czekaja jako odwód. Jestem pewien, ze Ukraincy maja dobry plan tylko czekaja na odpowiednie okolicznosci zeby go wdrozyc.
Co wazne to, ze znowu ruscy traca duzo wiecej ludzi niz Ukraincy i morale mocno spada z kazdym dniem.
0
@ShawnC Koulibaly dopiero co byl sciagany do Anglii, moim zdaniem caly czas jeszcze w wysokiej formie. Neves to samo. Co do Kante zgoda, ze juz zaliczyl spory zjazd ostatnimi czasy.
0
@ShawnC 3/4 pilkarzy ktorych wymieniles ma szczyt formy za soba.
0
@Colon Kurde, narobiłeś ochoty, ale dzisiaj już tylko odpoczywam.
4
@Rust_Cohle Wielki szacun za dociągnięcie do końca mimo problemów technicznych.
W przyszłym sezonie to biorę.
Żeby mniej obciążać Twój budżet to można by zrobić jakąś stawkę wejściową, chociażby dychę.
0
@tristan87 No to fajnie go tam przewozili.
0
@TaKeSe 3rd conditional, wszystkie sa ok
0
@tristan87 Jaka amatorka?
Ladnie ich porobil.
I to ze skutymi rekami!
0
@TR3YWAY To samo co na pszyrze, kiedy facetka wychodzi z klasy.
1
@IronSanHybrid Taktyczny
0
Ogladal ktos moze w akcji tego Gulera? Moglby przedstawic jego charakterystyke?
@ViscaBarca123?
0
@DonMatteo901 Wyczuwam zjazd Milanu w tym sezonie.
A Newcastle robi kolejny dobry transfer.
24
@DonCarletto Tez tak robilem jak mialem 15 lat.
0
@Uukasz_93 Dokad idzie Tonali?
0
@Encore Jeszcze Dembele i Ferran, bo nie wierze, ze ktos go kupi.
3
@Encore Szczerze mowiac nie widze tego bo mamy do obsadzenia wazniejsze pozycje.
3
@BorzyKrzys Mam tak samo, aczkolwiek jeszcze sie waham czy jednak nie oddac waznego glosu.