4

@bartas97 Co sie z nim stalo, ze zapadl w spiaczke?

0

@Rust_Cohle Kiedy Tyson najlepiej oddaje jego osobowosc jako nieposkromionego i nieobliczalnego fightera.

1

@dAvi_2 Messi nie polecial do Indonezji, dostal wolne od trenera podobnie jak Di Maria.

2

@takisobiektos @barcelonaLM
Dzieki Panowie

0

Wiadomo czemu odwolano mecze Aliasima z Thiemem i Zvereva z Agutem?

2

@SteuerFreiMoney I jeszcze NSX - cos pieknego.

1

Nie moglem sie doczekac tego transferu.

0

Czy Kuba juz usiadl?

0

@PatrykBarcelona Niezly len, troche jak Hazard.

7

@zodiak_10 Kucharek by taka nie pogardzil.

2

@FcPortoFan1999 Struff na trawie jest lepszy niz na ziemi, wiec moze byc groznym przeciwnikiem.

2

@takisobiektos Przyznam szczerze, ze jestem zaskoczony, tym bardziej, ze O'Connell dobrze sobie radzil do tej pory.

2

@DaPidejpi Vinnie Jones

A z bardziej współczesnych chyba Kyle Walker - kapitalne warunki fizyczne i szybkosciowe.

0

@LaRoja Nie, nikogo lepszego bysmy za to nie kupili.

1

Hurkacz niespodziewanie wygrywa pierwszego seta z O'Connelem!

3

Tak sobie mysle, ze w dzisiejszych czasach program Piłsudskiego brzmiałby: bić seksworkerki i polityków.

0

@talizmo Wciaz lepsze to niz trzymanie tych kasztanów w druzynie.

7

@takisobiektos Alez glupie zachowanie. Tak jak mowisz, tu powinno wjechac grube zawieszenie.

0

@Volk O'Connell to bierze.

2

@macio_944 Jaranko! Oby tylko VI nie byla tak cukierkowa tylko "mroczniejsza" niz V.

1

@michal26 Jak to mawia klasyk: estan pasando cosas

0

@michal26 Wrzucaj info na biezaco jak mozesz bo ja niestety jeszcze 2h w pracy.

0

@michal26 Jesli jest blokada informacyjna po stronie ruskich to cos musi byc na rzeczy :)

2

@marcin62 Źle jej z oczu patrzy.

1

@michal26 Jesli jest tak jak mowisz to grubo, ale szczerze mowiac nie chce mi sie wierzyc w az kilkadziesiat brygad, bo zwyczajnie zabrakloby dla nich wszystkich uzbrojenia skoro samych brygad pancernych bedzie ~10.

6

@Fenelon Cos pieknego.

1

@michal26 Wlasnie przed chwila czytalem, ze ladnie ida w rejonie Wuhledaru.

Ciekawe, czy to bylo jakies wieksze uderzenie, czy tylko szukanie slabych punktow w linii obrony.

Tak czy inaczej jestem troche zdziwiony, ze ruscy nie postawili tam mocniejszej obrony.

1

@Barca1992 Ale Squirtle moze plywac ;) Chociaz tez osobiscie sklanialbym sie ku Charmanderowi.

2

@Comentateiro moze bazooke?

5

@tristan87 A ruscy pewnie zaraz zaczna zmarlych powolywac do armii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?