JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@bartas97 Co sie z nim stalo, ze zapadl w spiaczke?
0
@Rust_Cohle Kiedy Tyson najlepiej oddaje jego osobowosc jako nieposkromionego i nieobliczalnego fightera.
1
@dAvi_2 Messi nie polecial do Indonezji, dostal wolne od trenera podobnie jak Di Maria.
2
@takisobiektos @barcelonaLM
Dzieki Panowie
0
Wiadomo czemu odwolano mecze Aliasima z Thiemem i Zvereva z Agutem?
2
@SteuerFreiMoney I jeszcze NSX - cos pieknego.
1
Nie moglem sie doczekac tego transferu.
0
Czy Kuba juz usiadl?
0
@PatrykBarcelona Niezly len, troche jak Hazard.
7
@zodiak_10 Kucharek by taka nie pogardzil.
2
@FcPortoFan1999 Struff na trawie jest lepszy niz na ziemi, wiec moze byc groznym przeciwnikiem.
2
@takisobiektos Przyznam szczerze, ze jestem zaskoczony, tym bardziej, ze O'Connell dobrze sobie radzil do tej pory.
2
@DaPidejpi Vinnie Jones
A z bardziej współczesnych chyba Kyle Walker - kapitalne warunki fizyczne i szybkosciowe.
0
@LaRoja Nie, nikogo lepszego bysmy za to nie kupili.
1
Hurkacz niespodziewanie wygrywa pierwszego seta z O'Connelem!
3
Tak sobie mysle, ze w dzisiejszych czasach program Piłsudskiego brzmiałby: bić seksworkerki i polityków.
0
@talizmo Wciaz lepsze to niz trzymanie tych kasztanów w druzynie.
7
@takisobiektos Alez glupie zachowanie. Tak jak mowisz, tu powinno wjechac grube zawieszenie.
0
@Volk O'Connell to bierze.
2
@macio_944 Jaranko! Oby tylko VI nie byla tak cukierkowa tylko "mroczniejsza" niz V.
1
@michal26 Jak to mawia klasyk: estan pasando cosas
0
@michal26 Wrzucaj info na biezaco jak mozesz bo ja niestety jeszcze 2h w pracy.
0
@michal26 Jesli jest blokada informacyjna po stronie ruskich to cos musi byc na rzeczy :)
2
@marcin62 Źle jej z oczu patrzy.
1
@michal26 Jesli jest tak jak mowisz to grubo, ale szczerze mowiac nie chce mi sie wierzyc w az kilkadziesiat brygad, bo zwyczajnie zabrakloby dla nich wszystkich uzbrojenia skoro samych brygad pancernych bedzie ~10.
6
@Fenelon Cos pieknego.
1
@michal26 Wlasnie przed chwila czytalem, ze ladnie ida w rejonie Wuhledaru.
Ciekawe, czy to bylo jakies wieksze uderzenie, czy tylko szukanie slabych punktow w linii obrony.
Tak czy inaczej jestem troche zdziwiony, ze ruscy nie postawili tam mocniejszej obrony.
1
@Barca1992 Ale Squirtle moze plywac ;) Chociaz tez osobiscie sklanialbym sie ku Charmanderowi.
2
@Comentateiro moze bazooke?
5
@tristan87 A ruscy pewnie zaraz zaczna zmarlych powolywac do armii.