4

@Rust_Cohle Wielki szacun za dociągnięcie do końca mimo problemów technicznych.

W przyszłym sezonie to biorę.

Żeby mniej obciążać Twój budżet to można by zrobić jakąś stawkę wejściową, chociażby dychę.

0

@tristan87 No to fajnie go tam przewozili.

0

@TaKeSe 3rd conditional, wszystkie sa ok

0

@tristan87 Jaka amatorka?


Ladnie ich porobil.
I to ze skutymi rekami!

0

@TR3YWAY To samo co na pszyrze, kiedy facetka wychodzi z klasy.

1

@IronSanHybrid Taktyczny

0

Ogladal ktos moze w akcji tego Gulera? Moglby przedstawic jego charakterystyke?

@ViscaBarca123?

0

@DonMatteo901 Wyczuwam zjazd Milanu w tym sezonie.

A Newcastle robi kolejny dobry transfer.

24

@DonCarletto Tez tak robilem jak mialem 15 lat.

0

@Uukasz_93 Dokad idzie Tonali?

0

@Encore Jeszcze Dembele i Ferran, bo nie wierze, ze ktos go kupi.

3

@Encore Szczerze mowiac nie widze tego bo mamy do obsadzenia wazniejsze pozycje.

3

@BorzyKrzys Mam tak samo, aczkolwiek jeszcze sie waham czy jednak nie oddac waznego glosu.

0

@Odcinkowy W porownaniu do pomidorów owszem.

0

@bartekvisca W sumie glownie biore wiejskie od gospodarza, wiec az tak tego nie odczulem.

8

@masq Nie zebym cos sugerowal, ale jajka jeszcze w miare tanie.

19

@gumaz Piekna akcja, jak w filmie.

3

@Lukikiki Zapijac cytrynówke to jak pojsc do maka po kolacji w restauracji z gwiazdka Michelina.

15

@Cotutajsiedzieje Wez nie wrzucaj tego, bo zawalu dostalem i myslalem, ze to trafi

5

@KamQiX Zastanawiam sie nad oddaniem niewaznego glosu, badz zaglosowaniem na Konfederacje. Przede wszystkim licze na odejscie od rozdawnictwa (mimo ze mam dwójke dzieci) i zmniejszenie podatków. Z wieloma postulatami Konfy sie nie zgadzam, ale mimo wszystko wazniejsze sa dla mnie proponowane przez nich aspekty ekonomiczne niz swiatopogladowe.

Ale poczekam jeszcze i poobserwuje.

0

@barteq Jeszcze nie wie, ale sie dowie.

2

@Herato Nuri Sahin

0

@draxidox 30 tysiecy, ale chyba rubli bialoruskich.

0

@gumaz Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i mandat 10k.

1

@Pawci023x Shapovalov ze Zverevem i Tiafoe z Kordą z ciekawszych meczów.

1

@Colon Co lepsze? Wataha, czy Slepnac? Bo Wataha mi sie bardzo podobala.

0

@Colon

Civilization II (1996)
Heroes III (1999)
Rally Championship (1999)

1

@Kidd A ja zapuszczam juz od paru lat, póki są niech rosną.

0

@Essos Sam nie wiem, co myslec o tym transferze... Ani to 9, ani skrzydlowy.

@Medium, opinia?

0

@Rust_Cohle
Aleks Ciemno starter pack
- przyjecie na 3 metry
- tylko dobija na pusta
- strzela tylko ogorkom
- Suarez i Messi strzelali po 40 bramek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?