JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 Wzialbys sie w koncu za powazna robote i sam zrobil jakis porzadny symulator pilki, ech...
2
@Popitek12 Ja akurat zdecydowanie wole Sinnera niz Safiulina.
1
@DaPidejpi Ale badziewie...
@macio_944 Znane sa moze jakiekolwiek szczegoly o grze, ktora mialaby byc wypuszczona przez Fife?
1
@Medium Licze na Ige, stawiam na 6:4 6:4.
0
@Rust_Cohle Mistrz, Geniusz, moj ulubiony napastnik do spolki z Henrym.
0
@MessiForeverTheBest Nudy, nudy. Mogliby dac opcje zmiany plci zawodnikow to by bylo ciekawiej.
0
@partymaker Hiperbola.
0
@Colon Ten Years Gone mocno katowałem właśnie jakieś 10 lat temu.
2
@macio_944 Zapachniało Fifą 2004 gdzie sobie pykałem Monaco i ściągałem Drogbę z Marsylii.
1
@macio_944 Dzięki :)
0
@macio_944 A wiesz może jak sytuacja z UFL?
1
@Bobo25 Moim zdaniem poziom prawdy historycznej w Polsce jest na bardzo wysokim poziomie chociazby dlatego, ze przez wzglad na rozne tragiczne wydarzenia, zwlaszcza w minionym wieku, wielu polskim historykom zalezalo i zalezy na mozliwie jak najbardziej rzetelnym przedstawieniu sytuacji.
0
@agaFCB Na ten moment tak, ale to sie jeszcze moze pozmieniac za pare lat.
0
Na ktorym Polsacie leci Alcaraz?
3
Szykuje sie szlagierowy cwiercfinal z dwoma najwiekszymi talentami mlodego pokolenia.
2
@domin682 Miedzy wkrotce, a niedlugo.
10
@Przemek2323 Juz myslalem, ze to kolejne sprawozdanie z Wiadomosci na TVP a tu niespodzianka.
0
@Ojciec5tkidzieci Ja liczylem na Dimitrova, ale raczej Rune to wezmie.
0
Ale akcja Dimitrova!
0
@Graves Kapitana Pazura tez kiedys szukalem, ale nie moglem znalezc :(
0
@Graves Civilization II, moja ulubiona.
25
@DLFCB A bylo o krok od tragedii.
0
"cos tam z bucikami nie tak jest dobrane" "wieczorek jest"
Trzeba do cyrku dzwonic, ze klaun im uciekl.
2
No nie da sie typa sluchac.
1
Dimitrov biega jakby mial 10 lat mniej.
2
@FcPortoFan1999 Dziwnie piszesz bardzo slabe.
1
@FcPortoFan1999 Skad bierzesz te ksywki? Ktos Ci je pisze, czy sam je wymyslasz?
2
I teraz piekny passing shot z backhandu Chrisa :)
0
Co za akcja Eubanksa i atomowy return.
6
@mekston Zaryzykowalbym stwierdzenie, ze jedyna.