0

@QQL5 potwor nie potwor...

0

@Borneo Jest propaganda, tylko w druga strone.

1

Czy w tym filmie Holland jest chociazby jedna najmniejsza scena, w ktorej SG jest przedstawiona w pozytywnym swietle?

1

@AssisMoreira Kiedys robilem sam i faktycznie byl dobry, musze sprobowac Twojego przepisu :)

1

@AssisMoreira A Ty jaki lubisz najbardziej? :)

4

@ToWinaSedziego Zaden wyczyn.

0

@AlphaNumeric No kto tam jest na tej lawce w City?

0

@Medium Bruno idzie na krola asyst trzeciego stopnia.

3

@Colon A Ty co, Pepicek?

2

@karolszymek Kielecki, choc kiedy lubilem tez Winiary, ale przekonuje mnie lepszy sklad i bardziej wyrazisty octowy smak.

2

Saliba profesor.

1

@kuz Dokladnie, Felix moze byc winda do wiekszych przychodow, a co za tym idzie, do mozliwosci wydania wiecej na pensje i transfery.

1

@Objectivo za zwyciestwo sa 3 punkty a za wygrana 3 punkty.

0

@hayek A to nie jest tak, ze 30-latkowie glosuja na PO, a na PiS tylko emeryci?

20

@ArcziArtt A kogo obchodza kibice realu?

1

@Comentateiro od Smudy.

2

@KochamInieste Mam tak samo, chyba jednak wybiore Arsenal.

0

@Medium I to jest pieknosc a nie jakies Margoty.

18

Dobrze, ze dzisiaj mecze kelnerow o 18:45 a porzadne druzyny zaczynaja o 21.

2

@talizmo Rozumiem Twoj punkt widzenia, ale mimo wszystko szkoda.

22

@talizmo Ale po co od razu kasowac?

Sam fakt dotrzymania slowa z wplata moim zdaniem juz bardzo dobrze swiadczy o Tobie :)

Lepiej gdyby tacy wartosciowi ludzie zostawali na stroie zamiast z niej odchodzic.

0

@qchulainn Ale za to jak ladnie łopoczą na wietrze.

0

@Boro79 Siku poszedl.

1

@macio_944 Hajto to nie jakaś nalepka na toalecie...

3

@FutbolFan Niesamowity, amazing!

0

@Sulimo To samo sobie pomyślałem.

1

@dejwor wszystko.

28

W końcu own goal cos zagrał.

0

@Barcabarca3562157 Moim zdaniem Camavinga lepszy, bo ma fajniejsza fryzure i mniej pozaboiskowych kontuzji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?