JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cules100pro Pewnie jeszcze mowili, ze gdyby real strzelil wiecej bramek niz Atletico to by wygral!
0
@jacobFCB Glosowalbym.
0
@Aragorn33 Co to da, ze twarz sie nagrala...
7
@Androchem Slaba proba, pocwicz i wroc silniejszy.
Animo Androchem.
0
@Kidd Ja bym sie klocil, ze jednak troche po prime mimo kosmicznych statystyk :)
0
@PatrykBarca Juz nastapilo.
Poza Barcelona i Realem robi sie co raz wieksza przepasc i ubostwo.
Przyklad transferow z Premier League troche chybiony, bo jesli juz ktos przechodzi do La Liga to albo jest to jakis odpad (Greenwood), albo zawodnicy, ktorzy sa blizej niz dalej konca kariery (Gundogan, Henry).
Zeby byc obiektywnym, wyjatkiem byl Mascherano.
1
@Transu96 A no tak, racja.
6
@VegetaPolska Real dostal w dupsko, wiec dobre mieliscie przeczucie.
1
@Rust_Cohle Bylo, tylko Aleks_ciemno zlecial z podium.
1
@agaFCB lato > jesien
2
@zadafcb Tez kiedys mialem Swifta, ale do futbolu amerykanskiego mnie nie ciagnelo.
0
@michal26 Dla mnie to jest totalnie wyssane z palca.
1
@jacobFCB Aktualnie wciąż cisnę w FM20, 13 sezon Yorkiem City, ale kuszą mnie te zmiany zapowiadane, że od 24 zapisana kariera będzie przechodziła do kolejnej wersji gry.
Na pewno liczę, że granie wysokimi napastnikami będzie mniej op, podobnie jak granie skrzydłami.
1
@Kidd Może się nie skapną jak im zostawimy Fatiego i weźmiemy Mitomę...
19
@Firestone Gdyby ojciec dodiego wszedł do kuchni zamiast do sypialni...
0
@Antajbandaj Lubie wracac tam gdzie bylem?
1
@HighestInTheRoom jak mozna jesc samo ciemne pieczywo non stop, w dodatku pakowane?
Chociaz bys na nim napisal "ser" keczupem.
1
@macio_944 Zona byla i jako osoba po kierunku artystycznym byla pozytywnie zaskoczona. Milo by bylo jakby udalo sie zgarnac oskara.
1
@AlexDark00 A kto pisal, ze tylko Lewandowski to potrafi?
"naucz sie czytac ze zrozumieniem"
0
@Medium Czy cos jej sie stalo?
5
@Roobo Fajne czasy, ze zamiast pobiec i powiedziec, ze zaszla pomylka to lepiej nagrywac...
4
@Danny Gaucho A tak to naprawde to wy wszyscy nie potraficie czytac ze zrozumieniem.
5
@van Baster Od kiedy uciekinier wojenny przemierza 2000 kilometrow zeby znalezc sie w bezpiecznym miejscu skoro pierwsze bezpieczne kraje znajduja sie znacznie blizej?
7
@MesQueUnClub_87 Nieladnie, musisz byc tolerancyjny i wspierac krzewienie rozwoj multikulturowosc w Europie.
My tez jestesmy tolerancyjni. Chyba, ze masz inne poglady to wtedy nie.
1
@draxidox A za miesiac na stacje bede jezdzil tylko zeby sobie popatrzec na dystrybutor.
0
@Archie Ile bramek strzeliby Aubameyang gdyby gral zamiast Lewandowskiego.
3
@Herato Z tym ze bramki Lewego nic niestety nie daja.
Bo gdyby go nie bylo to przeciez te bramki rozlozylyby sie na pozostalych zawodnikow.
2
@MesQueUnClub_87 Michael Douglas - jeden z moich ulubionych aktorow. Kapitalna rola w Upadku i mojej ulubionej Grze.
0
@AlexDark00 Zeby zrozumiec to co sie czyta to tresc powinna miec jakis sens.
2
@AlexDark00 Nie k, nikt z nas nie potrafi czytac i to my wszyscy kompromitujemy sie w kwestii Lewandowskiego od kilku miesiecy, bo mamy wypelnione jadem i hejtem mozgi, a Ty jeden masz racje.