JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@gumaz O takie rzeczy to lepiej pytac @Comentateiro - on pewnie jeszcze Trzeci Rozbior pamieta.
10
@Xavinista @Danny Gaucho wprowadz chlopaka.
4
Co najmniej 49 osob zginelo w ataku rakietowym ruskich na sklep w Ukrainie...
14
@escarabajo "Oszukiwalo sie na testach sprawnosciowych, co?" :)
1
@PiotrR Duzo tych erło.
0
@michal26 Na Waszym miejscu naprawde bym to naglosnil i skontaktowal sie z jakas telewizja (obojetnie jaka w sumie) bo to jest totalna kpina, co oni robia z pacjentami...
6
Chyba czas zrobić sobie przerwę od FMa, bo ostatnio każdy mecz wygląda w ten sposób:
https://zapodaj.net/plik-hj1s4FkJCz
1
@h2o Co ma czerwona kartka w LM do ligi?
2
@Azi Nikt, abolutnie nikt, nie liczył tutaj na 5:0, ale chociaż na PRÓBĘ kontroli spotkania.
1
@Murazor Jasne, ale oni grali rezerwową obroną a to my wyglądaliśmy przy nich jak dzieci we mgle.
0
Co za żenująca druga połowa. Co to miało być w wykonaniu Xaviego?
Przypomnę, że graliśmy z Porto, a nie z Realem, City, czy Bayernem.
2
Brawo Gavi - swietne podsumowanie tej zalosnej polowy.
0
Gdzie jest Yamal?
0
@Mario96w Jednego, bo bez Pedriego radzilismy sobie bardzo dobrze, a jednak wyjscie zupelnie zielonym srodkiem obrony jest bardziej niebezpieczne.
0
@Mario96w Porto gra rezerwowym srodkiem obrony a wyglada jakby to u nas grali rezerwowi...
1
To co sie rzuca w oczy u pilkarzy Porto, ktorych nie mam okazji ogladac na co dzien to swietna technika i bardzo dobre przerzuty. Gdyby mieli troche lepsze wykonczenie to wynik bylby inny.
1
@KamQiX Dokladnie mam tak samo.
2
Szkoda troche tego Romario, bo gral naprawde dobre spotkanie do tego bledu.
3
Najgorsze: kontuzja Lewego.
Najlepsze: zejscie Lewego.
Sama gra wyglada tak, ze mozna sie zastanawiac, w ktorej druzynie graja rezerwowi stoperzy.
0
@FcPortoFan1999 Chyba nie strzelili.
2
@Sulimo Ja pierdole
0
@Faro No jakos nie wierze, ze Lopez wejdzie w 46 minucie na boisko.
2
@P33ck Z Dembele to 4 2 3
4
@mekston Oj chcialbym bardzo :)
6
Zobaczymy, czy nasz atak FLY poniesie druzyne do zwyciestwa.
5
@titikaka Po co daja dostep do antykoncepcji awaryjnej skoro chca wprowadzic legalna aborcje dostepna do 12 tygodnia?
2
@blakkudium Juz ma dwie w tym meczu.
0
Brawo Feyenord, jazda z materacami.
0
@Uukasz_93 Na pewno go czyms sprowokowal.
1
Vermeeren z asysta dla Antwerpii, ciekawie sie zapowiada ten chlopak.