5

@PawkoFCB Racja, i SWATu nie bylo.

4

@hayek Ciekawe ile mial gwiazdek?

1

@zadafcb Budka Suflera - Jolka
Perfect - Autobiografia

0

@AbelKabel Ty masz ewidentnie jakas manie przesladowcza i wszedzie weszysz spiski. Tak samo bylo z autem @Janas11224 i tak samo jest teraz.
Polecam wizyte u psychiatry (byle nie na NFZ).

@michal26 - olewaj maslakow i wyrazy wsparcia ode mnie w tej trudnej dla Ciebie sytuacji.

1

@Encore Kiedy beda grali?

7

@gumaz Musli to platki, one nie maja praw wyborczych.

2

Niech ta Chelsea tak nie szaleje, bo jeszcze sobie koszulki zapocą.

3

@626 Patrzac na obecna dyspozycje to chyba Xavi Simons - do tego zawsze mial fajna fryzure.

1

Chelsea wciaz bez straty gola w meczu z Fulham!

1

@kubix05 A Ollie Watkins? Ten tez mial kosmiczny mecz.

2

@takisobiektos *Broja - generalnie niezly talent, ale wybral sobie najgorszy mozliwy klub.

0

@Emhyr Jedyne powolanie jakie powinien dostac to do tarcia chrzanu.

1

@shahman #beastmode

3

@ludnek No rzeczywiscie, bo po za po i pisem nie ma innych partii.

1

@Colon I twarze z Division Bell, coś pięknego.

1

@Colon Niesamowity gosc

0

@Transu96 To był wypadek przy pracy.

24

Zabrzmi banalnie, ale właśnie takimi meczami zdobywa się mistrzostwo.

Ależ mi dzisiaj zaimponował Fermin. Kapitalne wejście, dojrzała gra i świetnie się go piłka trzymała. Prawdziwy Ferminator.

2

@Azi A to widzisz, o tym nie wiedzialem, dzieki za info.

0

@Azi Gwoli scislosci, miejsca takie KIEDYS pelnily role pasa startowego, dzisiejsze samoloty nie zmiescilyby sie juz tam.

Moj chrzestny mial mozliwosc ladowac i startowac na takich pasach w latach 80.

9

@Popitek12 Nie, w top 30 moze by sie zmiescil tuz za Hurkaczem.

1

@Androchem Jak sobota to do lidla.

0

@IronSanHybrid Jedyne co na tym zdjeciu naturalne to murawa.

0

@Joe_Pesci Taktyk.

1

@michal26 Tylko my wymieniamy krotkie wiadomosci, a kiedy dyskusja ma wiele punktow to latwiej sie wtedy odniesc do kazdego fragmentu.

Moze to tez wynika ze stylu prowadzenia rozmowy przez dana osobe, stad poczules sie zaatakowany.

3

@michal26 Ale nie mozna porownywac normalnego zycia do pisania na forum, bo w normalnej dyskusji na zywo mozesz uzywac mimiki, intonacji glosu, a zupelnie czyms innym jest pisanie na forum.

2

@michal26 Nie no, @AxelF tu ma racje, ze przy dluzszych dyskusjach w ten sposob duzo latwiej odniesc sie do wszystkich aspektow posta drugiej osoby i zupelnie nie chodzi tu o to zeby kogos egzaminowac.

5

@arasz1819 Nie no, az tak to nie.

1

@Rust_Cohle ani Tottenchamowi.

12

@Danny Gaucho Ale nie wiesz tego, czy nie strzelilby tych 14 goli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?