JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@PawkoFCB Racja, i SWATu nie bylo.
4
@hayek Ciekawe ile mial gwiazdek?
1
@zadafcb Budka Suflera - Jolka
Perfect - Autobiografia
0
@AbelKabel Ty masz ewidentnie jakas manie przesladowcza i wszedzie weszysz spiski. Tak samo bylo z autem @Janas11224 i tak samo jest teraz.
Polecam wizyte u psychiatry (byle nie na NFZ).
@michal26 - olewaj maslakow i wyrazy wsparcia ode mnie w tej trudnej dla Ciebie sytuacji.
1
@Encore Kiedy beda grali?
7
@gumaz Musli to platki, one nie maja praw wyborczych.
2
Niech ta Chelsea tak nie szaleje, bo jeszcze sobie koszulki zapocą.
3
@626 Patrzac na obecna dyspozycje to chyba Xavi Simons - do tego zawsze mial fajna fryzure.
1
Chelsea wciaz bez straty gola w meczu z Fulham!
1
@kubix05 A Ollie Watkins? Ten tez mial kosmiczny mecz.
2
@takisobiektos *Broja - generalnie niezly talent, ale wybral sobie najgorszy mozliwy klub.
0
@Emhyr Jedyne powolanie jakie powinien dostac to do tarcia chrzanu.
1
@shahman #beastmode
3
@ludnek No rzeczywiscie, bo po za po i pisem nie ma innych partii.
1
@Colon I twarze z Division Bell, coś pięknego.
1
@Colon Niesamowity gosc
0
@Transu96 To był wypadek przy pracy.
24
Zabrzmi banalnie, ale właśnie takimi meczami zdobywa się mistrzostwo.
Ależ mi dzisiaj zaimponował Fermin. Kapitalne wejście, dojrzała gra i świetnie się go piłka trzymała. Prawdziwy Ferminator.
2
@Azi A to widzisz, o tym nie wiedzialem, dzieki za info.
0
@Azi Gwoli scislosci, miejsca takie KIEDYS pelnily role pasa startowego, dzisiejsze samoloty nie zmiescilyby sie juz tam.
Moj chrzestny mial mozliwosc ladowac i startowac na takich pasach w latach 80.
9
@Popitek12 Nie, w top 30 moze by sie zmiescil tuz za Hurkaczem.
1
@Androchem Jak sobota to do lidla.
0
@IronSanHybrid Jedyne co na tym zdjeciu naturalne to murawa.
0
@Joe_Pesci Taktyk.
1
@michal26 Tylko my wymieniamy krotkie wiadomosci, a kiedy dyskusja ma wiele punktow to latwiej sie wtedy odniesc do kazdego fragmentu.
Moze to tez wynika ze stylu prowadzenia rozmowy przez dana osobe, stad poczules sie zaatakowany.
3
@michal26 Ale nie mozna porownywac normalnego zycia do pisania na forum, bo w normalnej dyskusji na zywo mozesz uzywac mimiki, intonacji glosu, a zupelnie czyms innym jest pisanie na forum.
2
@michal26 Nie no, @AxelF tu ma racje, ze przy dluzszych dyskusjach w ten sposob duzo latwiej odniesc sie do wszystkich aspektow posta drugiej osoby i zupelnie nie chodzi tu o to zeby kogos egzaminowac.
5
@arasz1819 Nie no, az tak to nie.
1
@Rust_Cohle ani Tottenchamowi.
12
@Danny Gaucho Ale nie wiesz tego, czy nie strzelilby tych 14 goli.