1

Vermeeren z asysta dla Antwerpii, ciekawie sie zapowiada ten chlopak.

0

0

@Barcabarca3562157
No ja bym sie zastanowil, czy umiescilbym City na pierwszym miejscu patrzac na ich obecna forme i krotka lawke. Dziwi tez brak Interu i realu.

0

@Barcabarca3562157 Ale ulubionych, czy jakich?

2

@Kidd I teraz pytanie, czy pisales z polskimi znakami czy bez ;)

0

@P33ck Nie podoba mi sie.

10

@agaFCB Albo na @Borneo jak obieca, ze wlaczy w koncu slownik.

18

@Kidd

Wybieralbym spomiedzy @escarabajo @Danny Gaucho i @kubix05

Na pewno nie glosowalbym na atencyjnych patusow.

9

@barcelonaLM "Każdy komitet będzie miał 7 minut do wykorzystania" *

*komitet PiSu bedzie mial 15 minut ;)

4

@kubix05 kaloryfer...

2

@Kgorecki2500 Jednak mnie przekonali, glosuje na PiS.

0

@Encore Zasluzenie, licze ze w przyszlym sezonie bedzie w top 3.

1

Aturkogluuuu, pięknie Galataa!

0

Hojlund x2, piękne wykończenie na spokoju.

0

@VegetaPolska A kim ma niby grac w tej kadrze?

Co za naiwne myslenie, zupelnie jakbym czytall Vegete piszacego o jego stosunkach damsko-meskich, a nie czekaj...

0

Podrzuci ktos linka do bramki Jude'a?

0

@Medium No wlasnie mialem mowic, ze on juz ostatnio niepewny byl. Schodzi?

0

@Medium Cos powaznego?

1

Cierpi teraz Casemiro po faulu Torreiry, przykro sie patrzy na takie obrazki...


Nie no, zartowalem, wcale nie przykro.

0

Zahaaa, ale to zrobil!

1

@DLFCB Tak tylko przytoczylem popularny dosc cytat. Sama historia mega traumatyczna pewnie dla tego policjanta.

13

@fart Jade sobie bezpiecznie 230 km/h a tu jakas zawalidroga 150 lewym pasem jedzie...

0

@FcPortoFan1999 Taktyczny.

1

@MichalZZZ A ja duzo ogrywam 4 3 1 2 -z wysoko wychodzacymi bocznymi obroncami.

W zaleznosci od tego kogo na 9 wstawiam daje albo wysunietego napastnika + nekajacego albo kompletnego + wysunietego.

1

@HighestInTheRoom Ja chyba podobnie, jestem ciekaw co pokaza Turcy.

1

@Joe_Pesci Dosc nieoczywisty wybor, mimo ze bardzo lubie Arsenal to jednak ten mecz raczej odpuszcze.

1

Ktory mecz LM o 21 dzisiaj ogladacie?

Zastanawiam sie miedzy Utd - Galata i Napoli - real.

0

@gumaz Patrzac na poziom jego komentarzy to max 7.

0

@Herato Florenzi?

A dupa, nie pasuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?