JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Vermeeren z asysta dla Antwerpii, ciekawie sie zapowiada ten chlopak.
0
@HypeR Pytaj @Culé a muerte
0
@BorzyKrzys https://wykop.pl/cdn/c3201142/a8368b4bcda83d1790cfbae53f11ea3cb5de46e988c68bcb8c2e336aca4e77e6,w400.jpg
0
@Barcabarca3562157
No ja bym sie zastanowil, czy umiescilbym City na pierwszym miejscu patrzac na ich obecna forme i krotka lawke. Dziwi tez brak Interu i realu.
0
@Barcabarca3562157 Ale ulubionych, czy jakich?
2
@Kidd I teraz pytanie, czy pisales z polskimi znakami czy bez ;)
0
@P33ck Nie podoba mi sie.
10
@agaFCB Albo na @Borneo jak obieca, ze wlaczy w koncu slownik.
18
@Kidd
Wybieralbym spomiedzy @escarabajo @Danny Gaucho i @kubix05
Na pewno nie glosowalbym na atencyjnych patusow.
9
@barcelonaLM "Każdy komitet będzie miał 7 minut do wykorzystania" *
*komitet PiSu bedzie mial 15 minut ;)
4
@kubix05 kaloryfer...
2
@Kgorecki2500 Jednak mnie przekonali, glosuje na PiS.
0
@Encore Zasluzenie, licze ze w przyszlym sezonie bedzie w top 3.
1
Aturkogluuuu, pięknie Galataa!
0
Hojlund x2, piękne wykończenie na spokoju.
0
@VegetaPolska A kim ma niby grac w tej kadrze?
Co za naiwne myslenie, zupelnie jakbym czytall Vegete piszacego o jego stosunkach damsko-meskich, a nie czekaj...
0
Podrzuci ktos linka do bramki Jude'a?
0
@Medium No wlasnie mialem mowic, ze on juz ostatnio niepewny byl. Schodzi?
0
@Medium Cos powaznego?
1
Cierpi teraz Casemiro po faulu Torreiry, przykro sie patrzy na takie obrazki...
Nie no, zartowalem, wcale nie przykro.
0
Zahaaa, ale to zrobil!
1
@DLFCB Tak tylko przytoczylem popularny dosc cytat. Sama historia mega traumatyczna pewnie dla tego policjanta.
13
@fart Jade sobie bezpiecznie 230 km/h a tu jakas zawalidroga 150 lewym pasem jedzie...
0
@FcPortoFan1999 Taktyczny.
1
@MichalZZZ A ja duzo ogrywam 4 3 1 2 -z wysoko wychodzacymi bocznymi obroncami.
W zaleznosci od tego kogo na 9 wstawiam daje albo wysunietego napastnika + nekajacego albo kompletnego + wysunietego.
1
@HighestInTheRoom Ja chyba podobnie, jestem ciekaw co pokaza Turcy.
1
@Joe_Pesci Dosc nieoczywisty wybor, mimo ze bardzo lubie Arsenal to jednak ten mecz raczej odpuszcze.
1
Ktory mecz LM o 21 dzisiaj ogladacie?
Zastanawiam sie miedzy Utd - Galata i Napoli - real.
0
@gumaz Patrzac na poziom jego komentarzy to max 7.
0
@Herato Florenzi?
A dupa, nie pasuje.