3

@maatiixx Piekne

2

@Kidd Utrudnienia i zwezenia.

3

@DLFCB Jeszcze mogli dac logo Gazpromu, jak sie bawic to sie bawic.

0

Zhang juz wrocil do swojej normalnej dyspozycji i powinno juz mu lepiej isc teraz.

3

Zhang niespodziewanie przegrywa z Hurkaczem w pierwszym secie.

1

Narazie Hurkacz jak rowny z rownym, moze powalczy nawet o seta.

1

@Faro W jaki sposob kobieta zapracowala na rente wdowia?

25

@kamilop Przeciez fakt, ze Morawiecki znal wczesniej pytania, a w ZADEN sposob merytorycznie sie nie przygotowal tylko byl skupiony na obrzucaniu sie gownem z Tuskiem, jeszcze bardziej go dyskredytuje.

9

@Firestone Na taczke obydwoch i wywiezc w nieznanym kierunku.

0

Forza Jannik!

0

@Esteban_ Boiska La Liga juz zapomnialy

2

@FutbolFan twarz jakby znajoma...

47

@tbas Nie widze w tym naglowku aby wspomnial, ze jest zwolennikiem podniesienia wieku emerytalnego - raczej ubolewa, ze bedzie to konieczne.

1

@Danny Gaucho Ciekawie to wyglada.

3

@koziar Wiele określeń tego starcia Tusk vs Morawiecki przychodzi mi do głowy, ale na pewno nie epickie.

0

@D44H O dziwo nienajgorzej.

0

@Baros1990 O tym argumencie słyszałem, ale lipa w takim razie...

0

@Bobo25 Dlaczego? Możesz rozwinąć?

0

@Baros1990 Poważnie? Jak niby?

1

@Comentateiro Jego zdecydowany przeciwnik Tuska muszę przyznać, że wypadł tragicznie, ale i tak lepiej od Morawieckego.

2

@Ptasior Na tym polega genialność tego filmu, że można to interpretować dwojako :)

0

@BorzyKrzys A ja pójdę od razu żeby się z tym zmierzyć.

0

@Piorun Dzięki!

0

@MOLESTA Szczerze? Wolę żeby czytał te dane z kartki, bo widać że zależy mu na precyzyjnym przekazie, niż gdyby miał rzucać z głowy liczbami nie będąc ich pewnym.

0

@Mathew16 Dlaczego Maj tak nisko?

1

@koziar Tak, jako niezdecydowany, po obejrzeniu debaty najprawdopodobniej oddam głos na Bezpartyjnych. Chcę w końcu zagłosować na kogoś spoza układu.

4

@MOLESTA Chyba ogladales inna debate jesli uwazasz ze ktokolwiek z popisu kogos zaoral.

5

1. Maj
2. Bosak
3. Holownia


4. Szlezwig-Wielgus


Dno i wodorosty. Tusk


Row Marianski. Morawiecki

8

Nie wytrzymal ten kolek zeby nie wtracic swoich 3 groszy.

1

@michal26 Najlepiej Bosak, Holownia i Bezartyjni, w miare Lewica.

Tusk dno i wodorosty, Morawiecki row marianski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?