2

@Awtameok_Klana Chlop w szoku, a tak sie dzieje od zawsze.

49

Dobra, skonczcie juz pisac o tej pilce, bo chce poczytac o polityce.

5

@Danny Gaucho
" i potem w Kanale Sportowym, potężny Bór cytujący Danny`ego :)"

"Napijmy sie" - tak to widze.

14

@bartekvisca Ok, to gdzie to poczucie humoru?

0

@BorzyKrzys Taktyczny

2

@FcPortoFan1999 Przeciez on gra caly czas...


...na nerwach.

0

@FcPortoFan1999 Dzieki za przypomnienie :) Bede w trasie i tak i pewnie dopiero wieczorem odpale.

0

@FcPortoFan1999 No to kiepsko, bo pewnie bede musial z odtworzenia ogladac.

3

@mekston Dzieki za okazana mi łaske.

0

@Emhyr Szmata ewidentnie mysli juz o flaszce.

4

Uwaga, post o pilce noznej!


Czy wiadomo juz o ktorej godzinie bedzie el Classico?

6

@BorzyKrzys Hehehe dobre

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kvothe07 Keczup Hellmansa? Nigdy nie jadlem, nastepnym razem sprobuje.

9

@Johnnie_Walker Fajnie jakby lewica zamienila sie procentami z konfa, ale to nierealne.

2

@Hosh Nie wiem, co mnie podkusilo, sam sie tego wstydze.

7

Postanowilem ostatnio pojsc trzecia droga i kupilem majonez Hellmansa zamiast Kieleckiego lub Winiary i musze przyznac, ze mocno sie rozczarowalem, bo walory smakowe sa mocno przecietne.

3

Trzeba anulowac, bo przegramy.

1

@DonCarletto Chodzi mi o to, ze zarzekal sie, ze nie zostawi rolnikow po czym prysnal do platformy.

8

@Ojciec5tkidzieci Kolodziejczak - nowy Kukiz.

6

@Lionel_Messi10 @Danny Gaucho slepakami nie strzela.

2

@Kamilos84 Dobre klauny.

PS: ten sztab jest w jakiejs piwnicy?

0

@DragonxNF

NIE
NIE
TAK
NIE

1

@MesQueUnClub_87 Na pewno. Kazdy glos na kogos spoza popisu to krok w strone rozbicia betonu.

1

@MesQueUnClub_87 Ja finalnie zaglosowalem na Bezpartyjnych, bo ani 3D ani Konfa mnie finalnie nie przekonaly.

1

@MesQueUnClub_87 Poczekajmy na ostateczne wyniki ale i tak zalamuje mnie jak wielu ludzi jest zabetonowanych na punkcie popisu.

1

@Encore Cudowna asysta!

1

@gumaz Zależy, czy do kina czy na film.

1

@Rust_Cohle Bedzie Tie-break.

0

@tristan87 ja tez pomyslalem o Redondo, ale on zaliczyl wiecej klubow (pilkarskich).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?