JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Awtameok_Klana Chlop w szoku, a tak sie dzieje od zawsze.
49
Dobra, skonczcie juz pisac o tej pilce, bo chce poczytac o polityce.
5
@Danny Gaucho
" i potem w Kanale Sportowym, potężny Bór cytujący Danny`ego :)"
"Napijmy sie" - tak to widze.
14
@bartekvisca Ok, to gdzie to poczucie humoru?
0
@BorzyKrzys Taktyczny
2
@FcPortoFan1999 Przeciez on gra caly czas...
...na nerwach.
0
@FcPortoFan1999 Dzieki za przypomnienie :) Bede w trasie i tak i pewnie dopiero wieczorem odpale.
0
@FcPortoFan1999 No to kiepsko, bo pewnie bede musial z odtworzenia ogladac.
3
@mekston Dzieki za okazana mi łaske.
0
@Emhyr Szmata ewidentnie mysli juz o flaszce.
4
Uwaga, post o pilce noznej!
Czy wiadomo juz o ktorej godzinie bedzie el Classico?
6
@BorzyKrzys Hehehe dobre
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kvothe07 Keczup Hellmansa? Nigdy nie jadlem, nastepnym razem sprobuje.
9
@Johnnie_Walker Fajnie jakby lewica zamienila sie procentami z konfa, ale to nierealne.
2
@Hosh Nie wiem, co mnie podkusilo, sam sie tego wstydze.
7
Postanowilem ostatnio pojsc trzecia droga i kupilem majonez Hellmansa zamiast Kieleckiego lub Winiary i musze przyznac, ze mocno sie rozczarowalem, bo walory smakowe sa mocno przecietne.
3
Trzeba anulowac, bo przegramy.
1
@DonCarletto Chodzi mi o to, ze zarzekal sie, ze nie zostawi rolnikow po czym prysnal do platformy.
8
@Ojciec5tkidzieci Kolodziejczak - nowy Kukiz.
6
@Lionel_Messi10 @Danny Gaucho slepakami nie strzela.
2
@Kamilos84 Dobre klauny.
PS: ten sztab jest w jakiejs piwnicy?
0
@DragonxNF
NIE
NIE
TAK
NIE
1
@MesQueUnClub_87 Na pewno. Kazdy glos na kogos spoza popisu to krok w strone rozbicia betonu.
1
@MesQueUnClub_87 Ja finalnie zaglosowalem na Bezpartyjnych, bo ani 3D ani Konfa mnie finalnie nie przekonaly.
1
@MesQueUnClub_87 Poczekajmy na ostateczne wyniki ale i tak zalamuje mnie jak wielu ludzi jest zabetonowanych na punkcie popisu.
1
@Encore Cudowna asysta!
1
@gumaz Zależy, czy do kina czy na film.
1
@Rust_Cohle Bedzie Tie-break.
0
@tristan87 ja tez pomyslalem o Redondo, ale on zaliczyl wiecej klubow (pilkarskich).