1

@Barca1922 za jakis czas to on najpewniej umrze, zreszta nie wiem o jakim wypuszczaniu tu mowa.

P.S. miedzy torturami a wypuszczaniem sa jeszcze stany posrednie jakby co.

1

@Kgorecki2500 Zolnierze nie sa od tego zeby ich pytac o zdanie (za wyjatkiem sztabu jak wspomnial @Bykunn) - to tak jakby prezes firmy mial sie pytac jakiegos szeregowego pracownika, czy aprobuje wybrana strategie dzialania.

0

@MESSIah16 A czy Putin jest zolnierzem? Od kiedy politycy sa szkoleni zeby brac udzial w wojnach?

2

@AxelF Pamietaj: "szybko, ale bezpiecznie"

0

@MESSIah16 Pewnie, a zolnierze niech rzadza panstwem i decyduja o losach polityki, to ma sens.

2

@michal26 Ja zwolennikiem kary smierci nie jestem, ale za to dozywocia z ciezka praca na wlasne utrzymanie juz tak.

8

@Kidd *klej w rece.

2

@mordini123 Oj tam, to dodatkowe urozmaicenie gry zeby bylo ciekawiej, czepiacie sie.

4

@michal26 Odpowiadam na Twoj post, bo jest ostatni.

Dla mnie tortury to domena ludow barbarzynskich i nie wiem w jaki sposob mialoby to pomoc zlagodzic bol po stracie dziecka, tym bardziej w sytuacji gdzie typ byl niepoczytalny.

Powinien dostac dozywocie i tyle, oczywiscie pod warunkiem, ze lekarze nie orzekna, ze powinien siedziec w szpitalu.

0

50 baniek i bierzcie chlopa.

1

@4drian0 To juz wole pozostac przy jedynce z dodatkami.

0

@BorzyKrzys *Lucjanek

0

2

@ranger3120 Doktor Nadzwyczajny? Wow!

3

@BeziteX Nie widze zadnego logicznego powodu, dla ktorego ta definicja mialaby byc zmieniana.

Przeciez mozesz sobie spokojnie zyc w zwiazku partnerskim ze swoim wybrankiem. Jedyne co bym wprowadzil to prawa do wgladu w dokumentacje medyczna i mozliwosci dziedziczenia.

6

@takisobiektos Ten najbardziej kulturalny na stronie.

4

@JohnA Dla mnie to jest poltorej godziny relaksu i odprezenia.

6

@bartekvisca Oby na patrzeniu sie skonczylo.

6

@BeziteX Bo z definicji malzenstwo to zwiazek miedzy mezczyzna a kobieta.

4

@michal26 ja z utesknieniem czekam az zaczna palic liscie, oczywiscie takie wilgotne, zbutwiale, bo najlepiej sie pala.

7

Uwielbiam ten czas, kiedy o 17 jest juz ciemno, ale za to bedziemy mogli sobie cofnac zegarki o godzine zeby cieszyc sie ciemnosciami jeszcze dluzej.

6

@Czajka90 Niesamowite jak odzyl po transferze do Arsenalu. W koncu gra na miare swojego talentu :)

34

@Zoker Do pracy?! Nie no bez przesady.

0

@don'T.R.I.P.e Taktyczny, sprawdze sobie dzisiaj :)

2

@takisobiektos Piekna historia Shintaro, ale widac ze czolowka touru ma juz dosc tego sezonu.

1

@TheNekro94 Uuu, tu trzeba usiasc na spokojnie.

0

@pt9 Za co siedzial?

3

@ranger3120 Tokyo Drift

4

Komentarz usunięty

0

@cosinus90 To prawda, lekkie niedopowiedzenie z mojej strony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?