JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cosinus90 To prawda, lekkie niedopowiedzenie z mojej strony :)
7
@Transu96 A szkoda, że nie wszystkie, ale pewnie to maksymalna liczba do jakiej elemelent potrafi policzyć.
5
@karolup W końcu będzie mógł się w pełni poświęcić urodzinom siostry.
1
@panczo daj znać ile miałeś oznaczeń.
1
@Nazio_87 Tak, mialem przyjemność oglądać kiedyś mecz Barcelony z @cosinus90 :)
2
@Karol32 Siema Chwytliwy.
3
@panczo rozdaje dobre punche.
2
@Kgorecki2500 A probowales w 5.10.15?
1
@arsenallondyn0 Bates Motel, kiedys lecialo na Netflixie ale zdjeli. Moze Ci sie spodoba, ale nie wiem gdzie znalezc.
4
@hayek Lewica to moze dostac co najwyzej ministerstwo gospodarowania odpadami.
0
@Leo Przerob fure na trojkolowiec.
1
@BorzyKrzys Ja w takim smigam, tylko ze teraz juz troche za zimno na nie:
https://modivo.pl/p/gino-rossi-sneakersy-tiziano-mpu101-aq5-hn17-1111-t-bialy
Na plus sa bardzo lekkie i wygodne.
5
@MessiForeverTheBest Zieeew, postarajcie sie bardziej z bartusiem.
0
@clyde Vivaldi, Dvorak, Brahms, Chopin - tych najbardziej lubie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Trojanek23 Nie wiem skad takie wnioski z mojego wpisu.
3
@kubix05 Ale bym zagral :)
0
@MessiForeverTheBest Nie ma to jak biedny pokrzywdzony hamas.
0
@Aragorn33 Czyli jednak wadliwa rakieta Hamasu? Mysle, ze i tak Palestynczycy nie przyjma tego do wiadomosci.
0
@Safrani Mimo wszystko musza miec pancerna psychike.
10
Swoja droga, jak mocna psychike musza miec lekarze, ktorzy podejmuja sie prob ratowania zycia w przypadkach jak ten dzisiejszy, w sytuacji gdy takie proby sie nie powioda i dziecko umrze... Przeciez to jest niesamowita trauma, a oni takich akcji maja pewnie mnostwo...
0
@Kvothe07 Jednak wzialem tylko Maddisona i Sona odpuscilem, w nastepnej kolejce chyba wykorzystam Wildcard i porobie jakies wieksze zmiany.
0
@Kvothe07 Ale teraz chce zrobic miejsce dla Maddisona i Sona i musze troche pokombinowac.
6
@SkN Masakra... brak slow...
5
@MOLESTA Ok, to gdzie ten ryk?
Bo ja tu widze ryk tylko jednego pawiana, a z tego co widze to nie glosowal on na Konfe.
0
@Kvothe07 Ja mam w tej chwili i Haalanda i Salaha, ale tez zastanawiam sie nad sprzedaza Norwega.
1
@Bobo25 Takim nalezy ucinac lapy przy samej glowie.
0
@P33ck Ale paka...
0
@partymaker Środek obrony Anglików nie powala, bo brakuje kogoś sensownego do gry ze Stonesem.
3
@8stoichkov8 Niesamowita energia w takim wieku! Tylko pozazdroscic :)