0

@cosinus90 To prawda, lekkie niedopowiedzenie z mojej strony :)

7

@Transu96 A szkoda, że nie wszystkie, ale pewnie to maksymalna liczba do jakiej elemelent potrafi policzyć.

5

@karolup W końcu będzie mógł się w pełni poświęcić urodzinom siostry.

1

@panczo daj znać ile miałeś oznaczeń.

1

@Nazio_87 Tak, mialem przyjemność oglądać kiedyś mecz Barcelony z @cosinus90 :)

2

@Karol32 Siema Chwytliwy.

3

@panczo rozdaje dobre punche.

2

@Kgorecki2500 A probowales w 5.10.15?

1

@arsenallondyn0 Bates Motel, kiedys lecialo na Netflixie ale zdjeli. Moze Ci sie spodoba, ale nie wiem gdzie znalezc.

4

@hayek Lewica to moze dostac co najwyzej ministerstwo gospodarowania odpadami.

0

@Leo Przerob fure na trojkolowiec.

1

@BorzyKrzys Ja w takim smigam, tylko ze teraz juz troche za zimno na nie:
https://modivo.pl/p/gino-rossi-sneakersy-tiziano-mpu101-aq5-hn17-1111-t-bialy

Na plus sa bardzo lekkie i wygodne.

5

@MessiForeverTheBest Zieeew, postarajcie sie bardziej z bartusiem.

0

@clyde Vivaldi, Dvorak, Brahms, Chopin - tych najbardziej lubie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Trojanek23 Nie wiem skad takie wnioski z mojego wpisu.

3

@kubix05 Ale bym zagral :)

0

@MessiForeverTheBest Nie ma to jak biedny pokrzywdzony hamas.

0

@Aragorn33 Czyli jednak wadliwa rakieta Hamasu? Mysle, ze i tak Palestynczycy nie przyjma tego do wiadomosci.

0

@Safrani Mimo wszystko musza miec pancerna psychike.

10

Swoja droga, jak mocna psychike musza miec lekarze, ktorzy podejmuja sie prob ratowania zycia w przypadkach jak ten dzisiejszy, w sytuacji gdy takie proby sie nie powioda i dziecko umrze... Przeciez to jest niesamowita trauma, a oni takich akcji maja pewnie mnostwo...

0

@Kvothe07 Jednak wzialem tylko Maddisona i Sona odpuscilem, w nastepnej kolejce chyba wykorzystam Wildcard i porobie jakies wieksze zmiany.

0

@Kvothe07 Ale teraz chce zrobic miejsce dla Maddisona i Sona i musze troche pokombinowac.

6

@SkN Masakra... brak slow...

5

@MOLESTA Ok, to gdzie ten ryk?

Bo ja tu widze ryk tylko jednego pawiana, a z tego co widze to nie glosowal on na Konfe.

0

@Kvothe07 Ja mam w tej chwili i Haalanda i Salaha, ale tez zastanawiam sie nad sprzedaza Norwega.

1

@Bobo25 Takim nalezy ucinac lapy przy samej glowie.

0

@P33ck Ale paka...

0

@partymaker Środek obrony Anglików nie powala, bo brakuje kogoś sensownego do gry ze Stonesem.

3

@8stoichkov8 Niesamowita energia w takim wieku! Tylko pozazdroscic :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?