JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@magister97r Ciekaw jestem na ile to była szczera spowiedź.
1
@Comentateiro Już żona narzeka że wiecznie narzekam, wystarczy.
2
@Waniliowy Ja, co jest dość nietypowe, staram się prowadzić rozmowy w internetach w podobny sposób jak robiłbym to na żywo, czyli bez obrażania drugiej osoby (z nielicznymi wyjątkami).
2
@macio_944 Zacne grzybki milordzie.
6
@Comentateiro Głosuję na drag queens i jadę na platformie Tuska.
1
@Gibson A co jesli on ma 50+ lat i druty pod nosem?
Caly Twoj wywod wlasnie rozsypal sie jak domek z kart.
0
@FcPortoFan1999 Przy kazdych wyborach sie dalo, wiec tym razem dlaczego mialoby byc inaczej?
1
@sevs Dzieki za info. Ja zatrzymalem sie na 20 na PC i caly czas ogrywam :) Moze w tym roku w koncu siegne po 24.
0
@Kengo Wyspy Owcze z podporka pewniak.
1
@Trojanek23 A byles trzezwy?
5
@barcelonaLM Ter Stegen.
0
@bartekvisca Tak, rynek pierwotny.
Znajomy jest w takiej sytuacji, ze chce wykorzystac ten program 2%, wiec generalnie teraz albo nigdy w jego przypadku.
1
@bartekvisca Znajomy jest aktualnie na etapie kupna kawalerki w Warszawie i to bynajmniej nie w centrum i musi za nia dac okolo 600k. Przypominam, mowimy tu o kawalerce o metrazu ~40 m2
2
@bartekvisca 500k za mieszkanie to chyba za kawalerke albo maly domek w jakims malym miasteczku.
2
@esem91 Hahahaha
0
@MarcelNJ11 Cieszymy sie razem z Toba!
1
@4drian0 Na pewno nie toster bo z tostera grzanki same wyskakuja.
To jest opiekaczka do sandłiczy.
2
Juz w lecie? To rzeczywiscie lada moment.
1
@jacobFCB I nie na Lewice.
0
@sevs Duzo sie rozni mobilka od normalnej wersji?
2
@mr Barca Strach pomyslec jak bedzie wygladac po 50stce.
1
@tbas To niezla Grazyna.
1
@sevs Ech, szkoda ze tylko mobile.
4
@Barcasub Sam fakt, ze wiesz o zakladzie o twerkowanie sidzej i o pascie dotyczacej skromniejszego zycia swiadczy o tym, ze jestes multi, a pewnie znalazloby sie jeszcze pare innych przeslanek.
1
@Barcasub Nie wierze, ze jakies zaplutki sie daly na to nabrac i sie rozpisuja jeszcze na pol strony.
0
@LM10GOAT Czyli teraz wygraja, bo maja noz na gardle.
0
@LM10GOAT Czechy latwo to biora.
2
@michal26 Jedziemy do Austrii!
3
@Barcasub To @sidzej miala twerkowac a nie @clyde mulciaku.
3
@maatiixx Piekne