1

@magister97r Ciekaw jestem na ile to była szczera spowiedź.

1

@Comentateiro Już żona narzeka że wiecznie narzekam, wystarczy.

2

@Waniliowy Ja, co jest dość nietypowe, staram się prowadzić rozmowy w internetach w podobny sposób jak robiłbym to na żywo, czyli bez obrażania drugiej osoby (z nielicznymi wyjątkami).

2

@macio_944 Zacne grzybki milordzie.

6

@Comentateiro Głosuję na drag queens i jadę na platformie Tuska.

1

@Gibson A co jesli on ma 50+ lat i druty pod nosem?

Caly Twoj wywod wlasnie rozsypal sie jak domek z kart.

0

@FcPortoFan1999 Przy kazdych wyborach sie dalo, wiec tym razem dlaczego mialoby byc inaczej?

1

@sevs Dzieki za info. Ja zatrzymalem sie na 20 na PC i caly czas ogrywam :) Moze w tym roku w koncu siegne po 24.

0

@Kengo Wyspy Owcze z podporka pewniak.

1

@Trojanek23 A byles trzezwy?

5

@barcelonaLM Ter Stegen.

0

@bartekvisca Tak, rynek pierwotny.

Znajomy jest w takiej sytuacji, ze chce wykorzystac ten program 2%, wiec generalnie teraz albo nigdy w jego przypadku.

1

@bartekvisca Znajomy jest aktualnie na etapie kupna kawalerki w Warszawie i to bynajmniej nie w centrum i musi za nia dac okolo 600k. Przypominam, mowimy tu o kawalerce o metrazu ~40 m2

2

@bartekvisca 500k za mieszkanie to chyba za kawalerke albo maly domek w jakims malym miasteczku.

2

@esem91 Hahahaha

0

@MarcelNJ11 Cieszymy sie razem z Toba!

1

@4drian0 Na pewno nie toster bo z tostera grzanki same wyskakuja.

To jest opiekaczka do sandłiczy.

2

Juz w lecie? To rzeczywiscie lada moment.

1

@jacobFCB I nie na Lewice.

0

@sevs Duzo sie rozni mobilka od normalnej wersji?

2

@mr Barca Strach pomyslec jak bedzie wygladac po 50stce.

1

@tbas To niezla Grazyna.

1

@sevs Ech, szkoda ze tylko mobile.

4

@Barcasub Sam fakt, ze wiesz o zakladzie o twerkowanie sidzej i o pascie dotyczacej skromniejszego zycia swiadczy o tym, ze jestes multi, a pewnie znalazloby sie jeszcze pare innych przeslanek.

1

@Barcasub Nie wierze, ze jakies zaplutki sie daly na to nabrac i sie rozpisuja jeszcze na pol strony.

0

@LM10GOAT Czyli teraz wygraja, bo maja noz na gardle.

0

@LM10GOAT Czechy latwo to biora.

2

@michal26 Jedziemy do Austrii!

3

@Barcasub To @sidzej miala twerkowac a nie @clyde mulciaku.

3

@maatiixx Piekne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?