JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mixtape Jaka platforma?
0
@Colon Rowerem?
0
@Rust_Cohle Kielecki to Darwin, a Winiary to Bruno.
0
@Colon No takich ekstrawagancji to nawet ja nie uprawiam, przyznam szczerze.
4
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/398137961_386903640337940_8916210590238322187_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=cWGI2G6tE4oAX-g3goh&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfDN4iO8jUKCGKjpIWWG3Hah-JyRi6Pibbid-tcDiusQGA&oe=654A1830
Cała prawda o majonezie.
1
@Gappeq Ja widzialem gorszego - kiedys na tej stronie.
1
@8stoichkov8 Jestem wielkim fanem Budki, ale akurat za tym utworem nie przepadam, nie wiem czemu.
14
@Kgorecki2500 Moze to byl sos szefa?
5
@LS Chodzilo mi o to, ze jedyny plan PO to ***** ***
14
@LS "W sumie ktoś mógłby też zapytać, co właściwie będzie. Jaki jest plan? Bo chyba jednak nie ma żadnego."
Jaki jest plan? 8 gwiazdek i do przodu.
29
@hayek Kielbasa wyborcza sie sfajczyla? Nowe, nie znalem.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie wierze, ze to nie fejk. Nie da sie byc az tak glupim.
1
@mientusek1407 Uuu, tu juz bedzie ciezko.
5
@mientusek1407 Daj cos trudniejszego.
22
@FcPortoFan1999 Brawo, dobra odpowiedz!
0
@Kengo Mega rotacja i to jeszcze po kozle.
3
@TheNekro94 I ciemno juz o 16... Naprawde wolalbym zeby rano bylo ciemno nawet do tej 10 zeby po poludniu moc jeszcze zlapac chociaz troche slonca.
0
@Androchem Tatu < Duran Duran
0
@Zawsze_Wierny Po co ten stary Ter Stegen? Nie ma jakiegos zdolnego 16-letniego bramkarza w La Masii?
1
@Colon Danny Velinski alias Krol Tuneli.
1
@BorzyKrzys Warto dodac, ze w Wielkiej Ucieczce gral Polaka, kapitalny aktor.
0
@lucca87 Wygrali wczoraj?
1
@jacobFCB Ja lubię to, chociaż to raczej nie jest Metallica pomimo tego co jest w tytule.
0
@Muhitos Nasi rodzice i dziadkowie uciekali żeby pracować, a nie terroryzować lokalnych mieszkańców.
0
@agaFCB W najgorszym razie spędzi chociaż dużo czasu na korcie.
2
@zodiak_10 Bycie konsekwentnym to klucz
1
@jacobFCB Nie ma czasu na nude u Ciebie ;)
7
@DLFCB Ale przeciez halloween... Ech te amerykanskie smutasy, nie potrafia sie bawic.
5
@barcelonaLM Przeraza liczba serduszek pod tym wpisem.
0
@Kengo Moze tylko nie wyprasowala.