0

@Mixtape Jaka platforma?

0

@Colon Rowerem?

0

@Rust_Cohle Kielecki to Darwin, a Winiary to Bruno.

0

@Colon No takich ekstrawagancji to nawet ja nie uprawiam, przyznam szczerze.

1

@Gappeq Ja widzialem gorszego - kiedys na tej stronie.

1

@8stoichkov8 Jestem wielkim fanem Budki, ale akurat za tym utworem nie przepadam, nie wiem czemu.

14

@Kgorecki2500 Moze to byl sos szefa?

5

@LS Chodzilo mi o to, ze jedyny plan PO to ***** ***

14

@LS "W sumie ktoś mógłby też zapytać, co właściwie będzie. Jaki jest plan? Bo chyba jednak nie ma żadnego."

Jaki jest plan? 8 gwiazdek i do przodu.

29

@hayek Kielbasa wyborcza sie sfajczyla? Nowe, nie znalem.

0

@Ojciec5tkidzieci Nie wierze, ze to nie fejk. Nie da sie byc az tak glupim.

1

@mientusek1407 Uuu, tu juz bedzie ciezko.

5

@mientusek1407 Daj cos trudniejszego.

22

@FcPortoFan1999 Brawo, dobra odpowiedz!

0

@Kengo Mega rotacja i to jeszcze po kozle.

3

@TheNekro94 I ciemno juz o 16... Naprawde wolalbym zeby rano bylo ciemno nawet do tej 10 zeby po poludniu moc jeszcze zlapac chociaz troche slonca.

0

@Androchem Tatu < Duran Duran

0

@Zawsze_Wierny Po co ten stary Ter Stegen? Nie ma jakiegos zdolnego 16-letniego bramkarza w La Masii?

1

@Colon Danny Velinski alias Krol Tuneli.

1

@BorzyKrzys Warto dodac, ze w Wielkiej Ucieczce gral Polaka, kapitalny aktor.

0

@lucca87 Wygrali wczoraj?

1

@jacobFCB Ja lubię to, chociaż to raczej nie jest Metallica pomimo tego co jest w tytule.


0

@Muhitos Nasi rodzice i dziadkowie uciekali żeby pracować, a nie terroryzować lokalnych mieszkańców.

0

@agaFCB W najgorszym razie spędzi chociaż dużo czasu na korcie.

2

@zodiak_10 Bycie konsekwentnym to klucz

1

@jacobFCB Nie ma czasu na nude u Ciebie ;)

7

@DLFCB Ale przeciez halloween... Ech te amerykanskie smutasy, nie potrafia sie bawic.

5

@barcelonaLM Przeraza liczba serduszek pod tym wpisem.

0

@Kengo Moze tylko nie wyprasowala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?