5

@Kapitan hawk Ladna czcionka, wybaczylbym.

8

@Krzysztof1987 Nie da sie niestety szybciej, ale za to na ogol wystarczy po @ wpisac pare liter i podpowiada nick, tylko trzeba bardzo uwazac z oznaczaniem @MesQueUnClub_87 bo jak sie pomylisz to moze jakis syf wyjsc zamiast niego.

0

@Danqoo i za San Sebastian.

2

Ciekawe, czy dzisiaj Lewy znowu bedzie operowal jako defensywny rozgrywajacy.

1

@Mario96w Czytalem o torebkach herbaty, ale nie wiem na ile to skuteczne bo nie probowalem.

2

@LS Brzmi jak Scooby Doo, ciesze sie ze moglem pomoc.

0

@tristan87 Ma to sens, tzn i tak nie ma to sensu.

1

@tristan87 Czyli co? Pocial sie i wszedl do wody? A co z ta rana postrzalowa na glowie?

25

@damianex10 Alez oni sie rozumieli na boisku...

0

@Przemek2323 W jakim urzedzie?

0

@Kidd Jeszcze Dier strzelil bramke na 2:2, ale byl na minimalnym spalonym.

4

@Kidd Wiesz, rowniez dobrze te kontuzje mogly sie przydarzyc przy grze obronnej.

0

@Ls0811 Jak dla mnie zabil syna i strzelil sobie w leb kolo tego jeziorka tylko dziwi mnie dlaczego tak dlugo go szukali.

5

@Kidd Moim zdaniem grajac od 55 minuty i tak by nie dowiozl remisu, a tak przynajmniej dobra gra podniosl morale druzyny. Zobaczymy czy to mu sie oplaci.

2

@P33ck To jest chyba dobry moment zeby zaczac wprowadzac Bulke do kadry.

1

@tristan87 Nieczule maszyny, a nie ludzie z tych straznikow granicznych.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@matirix20 Na razie się nie zanosi, zwłaszcza że za rok ma się pokazać zupełnie nowy silnik dla FMa ;)

1

@matirix20 Ja mam w FM20, ale ten mnie ta nowa kusi.

0

@AFA90 Przeciez Jesus jest kontuzjowany.

0

@Trencaxarxes Pieknie wytlumaczone.

3

@Lola120 Najwyzszy czas, ile mozna czekac na ozdoby swiatczne w sklepach...

3

@TR3YWAY I tak ladowal mniej od Lewego.

I co z tego, ze gra w przecietnej Marsylii skoro jest to gorsza liga, w ktorej latwiej nabijac bramki, a i tak ma ich mniej niz bedacy w tragicznej formie Lewy.

6

@TR3YWAY To zobacz sobie gdzie obecnie jest Auba i ile ma bramek. Nie wiem jak bardzo trzeba byc zaslepionym zeby pisac takie glupoty, mimo ze sam za RL nie przepadam.

0

@Kinginiesta Byc moze chcial zmylic trop, nie wiadomo. Trzeba poczekac na oficjalne informacje, o ile takowe w ogole zostana ujawnione.

0

@Dankho94isback Jednak z jakiegos powodu byc moze latal.

0

@Dankho94isback Wiec Ty juz oceniles?

2

@Kengo Ja jeszcze bebnem obroce zawsze zeby sprawdzic czy nie wciagnelo zadnej skarpetki.

4

@SteuerFreiMoney Dlatego ja zawsze twierdze, ze rajdy to bardziej hardcorowy sport od wyscigow torowych.

Szkoda, ze seria WRC stala sie duzo mniej medialna niz jeszcze z 20 lat temu.

22

Czy zostaly juz wyciagniete konsekwencje wobec sedziego, ktory we wczorajszym meczu realu doliczyl zaledwie 7 minut?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?