0

@arsenallondyn0 Zaryzykowalbym, ze Edberg ale to trzeba zapytac eksperta - @Colon?

0

@tadzik447 A czy kiedys nie bylo napisane, ze FB juz zawsze bedzie bezplatny? ;)

0

@Schoogs Ktory Cole?

Joe, Andy, Ashley, czy Carlton? ;)

0

@Khajio Czyli cos w tym jest.

1

@DaPidejpi To Darek ma dziewczyne?

Pro tip: dobrze smakuje jak posypiesz czosnkiem granulowanym przed upieczeniem.

4

@MesQueUnClub_87 @P33ck @Kidd - Praktycznie wszystkie role jakie tu wrzuciliscie sa wybitne, nic tylko usiasc i zaczac jakis maraton filmowy :)

4

@P33ck No i zapomnialem o Dustinie Hoffmanie w "Absolwencie"!

A, i jeszcze Ralph Fiennes w "Czerwonym Smoku" - pamietam jak pierwszy raz to ogladalem to zrobilo na mnie ogromne wrazenie.

5

@P33ck Wiele wspanialych kreacji aktorskich zostalo tu juz wymienionych. Ja od siebie dodalbym mojego ulubionego Michaela Douglasa w "Upadku" i Clinta Eastwooda w serii z Brudnym Harrym.

3

@MichuZ44 Potwierdzam.

0

@Colon Nie, jakos nie mialem zaufania do nich. A Ty probowales?

0

@Colon To spoko, musze wyprobowac bo moj zapas Wilsonow Roland Garros sie konczy.

3

@GeneralXavi Najpierw musialby chciec sobie pomoc ;)

Ale zdal ezgzamin na suwnice, wiec w koncu bedzie posuwal.

0

@tristan87 Tylko solone.

0

@Colon Jak cenowo stoja? Wytrzymale?

5

@Colon Wyglada jak fabryka z lat 30. a to pewnie wspolczesne Indie.

5

@MichuZ44 Skad wiesz jak smakuje suszony fiut?

0

@david89 Pod warunkiem, ze zmieni plec.

0

@kylo12 A co wedlug Ciebie nie jest przeplaconym i przereklamowanym zarciem?

3

@barcelonaLM Brzmi jak dobry plan.

0

@pt9 No ja wole jak robi dluzej niz odgrzewa w mikrofali.

Aczkolwiek raz na jakis czasu w maku cos zjem, na drwala pewnie tez sie skusze.

6

@szymonekk Poszedlbym do szefa, przedstawil sytuacje, ze masz fajna oferte i popros o podwyzke.

3

@macio_944 Ja mam u siebie na wiosce dobra burgerownie, ale juz tam wszystko testowane bylo ;) Ale jak bede jechal gdzies w gory to pewnie zahacze o Kato :)

1

@TheNekro94 Chorizarda jadlem w sobote, dobry ale troche za maly dla mnie.

0

@macio_944 Czy jeszcze gdzies poza Katowicami stacjonują?

1

@MesQueUnClub_87

Taktyk do przepisu, bedzie robione w weekend bo narobiliscie apetytu.

1

@rob1500100900 ALE DRAMAT

1

@Kuba_1 Przy naszym stylu gry kazdy ofensywny zawodnik przychodzacy do klubu po miesiacu max 2 zalicza zjazd.

9

@Kgorecki2500 expected pizzas

12

@Criss18Barca scina z nog.

8

@tristan87 Czy on robi kupe w miejscu publicznym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?