JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arsenallondyn0 Zaryzykowalbym, ze Edberg ale to trzeba zapytac eksperta - @Colon?
0
@tadzik447 A czy kiedys nie bylo napisane, ze FB juz zawsze bedzie bezplatny? ;)
0
@Schoogs Ktory Cole?
Joe, Andy, Ashley, czy Carlton? ;)
0
@Khajio Czyli cos w tym jest.
1
@DaPidejpi To Darek ma dziewczyne?
Pro tip: dobrze smakuje jak posypiesz czosnkiem granulowanym przed upieczeniem.
4
@MesQueUnClub_87 @P33ck @Kidd - Praktycznie wszystkie role jakie tu wrzuciliscie sa wybitne, nic tylko usiasc i zaczac jakis maraton filmowy :)
4
@P33ck No i zapomnialem o Dustinie Hoffmanie w "Absolwencie"!
A, i jeszcze Ralph Fiennes w "Czerwonym Smoku" - pamietam jak pierwszy raz to ogladalem to zrobilo na mnie ogromne wrazenie.
5
@P33ck Wiele wspanialych kreacji aktorskich zostalo tu juz wymienionych. Ja od siebie dodalbym mojego ulubionego Michaela Douglasa w "Upadku" i Clinta Eastwooda w serii z Brudnym Harrym.
3
@MichuZ44 Potwierdzam.
0
@Colon Nie, jakos nie mialem zaufania do nich. A Ty probowales?
0
@Colon To spoko, musze wyprobowac bo moj zapas Wilsonow Roland Garros sie konczy.
3
@GeneralXavi Najpierw musialby chciec sobie pomoc ;)
Ale zdal ezgzamin na suwnice, wiec w koncu bedzie posuwal.
0
@tristan87 Tylko solone.
0
@Colon Jak cenowo stoja? Wytrzymale?
5
@Colon Wyglada jak fabryka z lat 30. a to pewnie wspolczesne Indie.
5
@MichuZ44 Skad wiesz jak smakuje suszony fiut?
0
@david89 Pod warunkiem, ze zmieni plec.
0
@kylo12 A co wedlug Ciebie nie jest przeplaconym i przereklamowanym zarciem?
3
@barcelonaLM Brzmi jak dobry plan.
0
@pt9 No ja wole jak robi dluzej niz odgrzewa w mikrofali.
Aczkolwiek raz na jakis czasu w maku cos zjem, na drwala pewnie tez sie skusze.
6
@szymonekk Poszedlbym do szefa, przedstawil sytuacje, ze masz fajna oferte i popros o podwyzke.
3
@macio_944 Ja mam u siebie na wiosce dobra burgerownie, ale juz tam wszystko testowane bylo ;) Ale jak bede jechal gdzies w gory to pewnie zahacze o Kato :)
1
@TheNekro94 Chorizarda jadlem w sobote, dobry ale troche za maly dla mnie.
0
@macio_944 Czy jeszcze gdzies poza Katowicami stacjonują?
1
@MesQueUnClub_87
Taktyk do przepisu, bedzie robione w weekend bo narobiliscie apetytu.
1
@rob1500100900 ALE DRAMAT
1
@Kuba_1 Przy naszym stylu gry kazdy ofensywny zawodnik przychodzacy do klubu po miesiacu max 2 zalicza zjazd.
9
@Kgorecki2500 expected pizzas
12
@Criss18Barca scina z nog.
8
@tristan87 Czy on robi kupe w miejscu publicznym?