0

@NeroTFP1
Patrząc na warunki Polskie to zostanie jakiś siatkarz, ale liczę na Olę Mirosław.

1

@Wasacz_ Kolejny do zablokowania. Dzięki, że się ujawniłeś. To jest strona sportowa, a nie polityczna.

0

@FcPortoFan1999
Wolę smutnego Rudzkiego, niż nieogarniającego Pola bądź aroganckiego Borka, który sądzi, że wie wszystko najlepiej.

1

@bartulek98
2 gorsze mecze i zraz kryzys. Litości. Trochę zluzujcie majty ludzie, bo teraz kryzys a jeszcze miesiąc temu niektórzy pisali, że LM nasza. Przecież było wiadomo, że cały sezon nie będę wygrywać i pięknie grać.

0

@JoeSatriani
Skąd wiesz jak Barca będzie wyglądać na wiosnę? Możliwe, że też nie będzie stylu. Ocenianie pracy Flicka na podstawie września i października jest zwyczajnie śmieszne, bo jeszcze nic nie wygraliśmy i nie wiadomo jak to się skończy, bo już widać, że efekt świeżości minął, a i rywale zaczęli rozpracowywać obecną Barcę.

0

@Krzysztof1987
Skoro niektórzy po wygranej z Realem i Bayernem już widzieli w gablotach kolejną LM, to nic dziwnego że kwiczą po remisie, czy porażce. Taka Polska przypadłość, że większość ludzi porusza się od ściany do ściany, nie widząc barw szarości.

8

@Kgorecki2500
Problem z Trzaskowskim jest taki, że jest on zwyczajnie taki nijaki. Typowy oportunista, który mówi to co mu się w danej chwili opłaca. Człowiek bez żadnych zasad, czy kręgosłupa i taki człowiek prawdopodobnie zostanie prezydentem RP. Masakra :(

1

@KamQiX
Czyli wychodzi na to, że i platforma będzie miała swojego długopisa, a tak zawsze jej wyborcy bili pianę odnośnie Dudy, bo w wybór Sikorskiego w tych "prawyborach" to nie wierzę, a pis raczej nie będzie miał kandydata żeby mógł wygrać w II turze z Trzaskowskim.

0

@Cvzx
To by musiał być cud żeby nie wygrał. Gość jest kiepski, ale kontr kandydaci jeszcze gorsi, także jakby w takim zestawieniu nie wygrał to rzeczywiści byłby niezłym przegrywem.

2

@Xaviball
Oczywiście, że dadzą pełnią władze platformie, a to będzie oznaczało koniec Polski. Zresztą historycznie patrząc nie pierwszy raz.

0

@esem91
No niestety wpadliśmy z deszczu pod rynnę. To tak jakby w miejsce Xaviego ponownie zatrudnić Koemana.

1

@esem91
Jeśli takie było Twoje kryterium wyboru to bez urazy, ale ręce opadają.
Odsunąć pisiorów od władzy i jednocześnie dać władzę partiom antyrozwojowym, którym tylko na stołkach zależy.
Jakoś mnie nie dziwi, że w Polsce były rozbiory.

1

@esem91
Akurat ten cały Wilk to jest niezły buc, bo inaczej się tego nazwać nie da. Gość głosował na PO (sam się do tego przyznał), a teraz się spłakuje w mediach od kilku miesięcy, że mu CPK uwalili gdzie było wiadomo, że jak platforma wygra wybory to lotnisko nie powstanie.

1

@urbipl
I to w kraju gdzie niby jest bardzo demokratyczny. Ja to mam wrażenie, że im kraj uważający się za demokratyczny tym więcej tam panuje zamordyzmu, ale chyba ludziom też odpowiada niewolnicze traktowanie więc.

0

@barcanawieki
Tak tylko, że wymagania finansowe z kosmosu. Myślisz, że przyszedł by dajmy na to za 2 mln jak w Arabii miał 25 chyba.
Bez sensu.

1

@michal26
Ten naród to tylko potrafi śmieszkować i uczestniczyć w nawalance politycznej wykreowanej przez 2 partie w Polsce.
Rozbiory nie wzięły się z powietrza.

0

@A4ron
Powinni zabronić takiego przebijania, bo to jest masakra że tak można grać w tenisa. Zresztą chyba imię Sara zobowiązuje do takiej gry.

3

@Kgorecki2500
A mówili, że oni wszyscy są krystaliczni. Oszukali mnie xD.

0

@barteq
Pytanie należy odwrócić. W czym TD jest różna od PO. Odpowiedź w niczym. Siedzą w tym rządzie i od blisko roku nie robią nic. Miało być lepiej niż za poprzedniej władzy, ale oni zajmują się tylko i wyłącznie tematami zastępczymi. Ceny w sklepach, na stacjach, czy energia elektryczna nie spadły, a przecież to niby wszystko była wina pisu, który już nie rządzi od 11 miesięcy.

9

@Zoker
Zaraz ci tu wleci pewien użytkownik B i będzie uskuteczniał, że PO jest wspaniała. Przecież nigdy nie chodziło o obiektywne TVP. Chodziło tylko o to żeby mogli nadawać swoją propagandę.
Ktoś serio wierzył w czystą wodę.

2

@FCB_dimiC
Szczerze też się zastanawiałem, czy na nich nie głosować, ale gdzieś z tyłu głowy miałem przykład partii Palikota i Petru i przyszło otrzeźwienie. Było raczej do przewidzenia niestety, że zostaną pożarci przez platformę, bo to jest stary numer Tuska na przejmowanie władzy w Polsce, czyli robienie koalicji niby z innymi programowo partiami, które potem i tak tańczą jak on im zagra.

13

@Criss18Barca
Niezły upadek TD rok po wyborach, ale tak się kończy oszukiwanie wyborców, że się będzie nową siłą, a później się wykonuje polecenia Tuska.

1

@KrychaFCB
W Polsce tak jeszcze ze 2 kadencje obecnego rządu i w poziomie odklejki będziemy na równi ze Szwecją.

1

@Kgorecki2500
Widzę straszną histerię w mediach, kogo to niby Trump bierze do administracji. Szkoda, że ci sami tzw. dziennikarze nie widzieli problemu kiedy Biden brał sobie 4 lata temu jakiś odkeljeńców.

0

@mordini123
Czy wygra jakiś siatkarz albo ewentualnie Świątek jak to zwykle w Polsce.

0

@Roobo
Hołownia jest gorszy od Palikota, czy Petru, bo oni co prawda też byli przystawkami platformy, ale przynajmniej jakieś swoje zdanie wyrażali. TD powsadzała ludzi do spółek i na tym się ich rządzenie zakończyło.

6

@draxidox
Donoszenie jest obrzydliwe, ale naprawdę ktoś sądzi, że oni w Stanach nie wiedzą co się dzieje w Europie i potrzebują donosicieli. Litości.
Kandydat na vice u Trumpa już w styczniu pisał lisy do Blinkena o sytuacji w Polsce.

2

@MesQueUnClub96
Ciekawe gdzie się podziało te 10 mln głosów, które Biden dostał 4 lata temu, bo Trump podobnie jak w 2020r. w okolicach 75 mln.

7

@dafik85
Szkoda, że ci sami moraliści. Nie krzyczeli kiedy obecna władza, będąca wówczas w opozycji donosiła na Polskę żądała wszczęcia procedur przeciwko naszemu krajowi. Wtedy im to nie przeszkadzało, a to bardziej szkodziło Polsce niż jakieś wypowiedzi odnośnie Trumpa, który ma je zapewne w nosie.

21

@draxidox
Tylko, że osobą sr****ą na własną ojczyznę jest premier i MSZ. Osoby publiczne nigdy nie powinny się wypowiadać w ten sposób. Najwyraźniej uwierzyli, że Trump jest skończony, ale historia pisze różne scenariusze.
Przy czym Trump to ma raczej w 4 literach, co kto o nim pisał/mówił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?