1

@ZwyklyKibicBarcy04 Od blisko dekady nie zasiadał u nas Pan Trener.
Z ew wyłączeniem 1 sezonu Ernesto, ale wciąż mimo wszystko nie ta skala.

0

Po pierwszych 15 minutach tego meczu będzie już 2:0 dla Barcy.
I to mi się podoba, i o to chodzi.

0

Panowie jak typujecie dzisiejsze mecze?

Club Brugge vs Aston Villa 1:1
BVB vs Lille 3:1
PSV vs Arsenal 1:1
Real vs Atletico 3:2

0

@Herato Będzie miał do tego czasu trzy LM zdobyte z Barceloną

1

@Pedri16Future Isak to Marzenie lecz obawiam się, że dla nas nierealne.

44

Zdanie 'wódy żal dla żydów' wypowiedziane od tyłu brzmi tak samo.

1

Mocno trzymam kciuki za pozostanie Valencii w LA Liga.

0

@FcPortoFan1999 Xavi niech odbuduje wielki Milan.

0

@FCB_dimiC Wolny przepływ, kaine grentzen

0

@turhiay O proszę, szybko poszło

1

Barca niepokonana w 2025 roku!
NIE SA MO WI TE

0

Po tryplet lecimyyyyyy

0

No i to mi się podoba.

I o to chodzi.

2

Oby tylko sędzia nie zechciał zostać MVP spotkania, a będzie dobrze.

9

Cele na dzisiejszy mecz:
✔️ 3 punkty i powrót na fotel lidera
✔️ Brak kontuzji
✔️ Szczena czyste konto

7

@BezglutenowyPedri A chciałbyś dostać wypowiedzenie z powodu L4 i zostać na lodzie?

0

@RomanGroza Zacna gierka choć i tak większy sentyment mam do dwóch pierwszych części, mimo że to MP3 to już inny kaliber.

1

Sorry kolego @Kapitan hawk ale dzisiaj w 3 punkty zostają w Barcelonie :D

2

I'm sorry Tommy. This is Vice City. This is business.

0

Rozszarp tam te całą ligę brazylijską Tygrysie!

4

#NiedlapowrotuNeymara

0

To już dzisiaj Panowie i Panie

https://m.jbzd.com.pl/obr/4024752/to-dzis

4

@Ricardinio14 Koperta i flaszka to odpowiedni pomysł.

0

Łukasz Piszczek ma wrócić do ŁKS Goczałkowice w roli piłkarza!

0

Do rana zdementują.

5

Mhmm, pączki z paprykarzem szczecińskim, moje ulubione.

0

Oleguer Press mówi to Panu coś?

0

@Mow_mi_Douglas No i Deulofeu na lewej. Nie zapominaj o Deulofeu.

0

Nikt nie oczekuje, każdy potrzebuje.

9

Trzymaj się tam Tygrysie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?