JordiAlba18
Dołączył/a: marzec 2013
Stradomia Wierzchnia
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AxelF jednak najbardziej zawiózł Depay. Gość jakby grał w całkiem innym meczu.
Kawał zdrowia zostawili dziś chłopaki.
0
To niezły punkt...
0
@kuz słusznie.
Niech zrobi w razie potrzeby wejście smoka.
3
Jeżeli będzie potrzeba...
Czy warto ryzykować? Chyba w tym meczu, w razie potrzeby z ławki...
0
Oby przywrócił nadzieję na lepszą przyszłość wszystkim kibicom ;)
Ja czekam z niecierpliwością na kolejne mecze.
0
@Lucassito VAR miał weryfikować decyzje sędziów a tym czasem VAR tak średnio to weryfikuje. A pomyłki jeszcze bardziej drażnią kibiców, piłkarzy, trenerów...
131
Ale meczów w których zachowywali się jak niecywilizowani i grali w kości to już udzielający wywiadu nie pamięta...
0
@Przemas8411 tak się składa że chwilowo ze względów zdrowotnych nie mogę, ale jeżeli o mnie chodzi to browar zamiast drinka.
Rozumiem że wolisz mocniejsze trunki.
8
Od 70 minuty ciśnienie wzrastało, ale pierwsza połowa bardzo dobrze rokuje na przyszłość.
Fakt że zabrakło sił - nic dziwnego.
Zawodnicy dopiero będą się do tego wysokiego pressingu przygotowywali.
Przyjemnie się oglądało.
Mało odwagi miał Puig, Minguezie też czegoś zabrało.
Myślmy pozytywnie.
Będzie dobrze.
3
Ciekawe ilu z tych co go tak teraz entuzjastycznie witają, w 2016 wywoziło go na taczkach ;d
0
Ratujcie naszą Barcę...
0
@jurczak masz rację, raczej zniżka niż zwyżka.
1
@MCPaRaCa w jednym z meczy przeciwko Realowi, Messi zdobył zwycięska bramkę po rajdzie Roberto.
O ile dobrze pamiętam to wtedy Messi wieszał pranie po strzeleniu bramki i było to na Santiago.
0
Oczekiwanie na mecz nie wygląda już tak jak kilka lat temu...
Kilka dni przed już przeżywaliśmy to wydarzenie.
Teraz mecz jak każdy inny.
1
Fury ma tą zdolność szybkiego reagowania, a większość niestety nie.
Fury ustala styl i system walki podczas pojedynku...
Czekałem na dobrą walkę i się nie zawiodłem.
Szacun dla Wildera za charakter, pazur i wytrwałość pomimo znacznie gorszej kondycji, bo naprawdę dali widowisko...
Teraz Usyk z Joshua, a Fury z White.
Wilder patrząc bo odniesionych obrażeniach za szybko nie wróci.
Jeszcze Ruiz może namieszać.
5
Nie ma tragedii, mogło być gorzej.
Dżuma czy coś...
1
Może sobie chcieć.
Pytanie czy oni chcą za niego zapłacić.
6
To cyk, konferencja i wal jak w dym, jesteśmy ciekawi.
1
@Stanio87 możliwe że tak to było, w meczu z Barcą ????
1
Jeden turas już u nas grał.
Pamiętam jak trącił butem w sędziego...
1
Ten Depay wykazuje spore zaangażowanie, na boisku i poza.
Wygląda jakby mu naprawdę zależało.
0
@catalanian09 i tak kopię lepiej prawą niż Griezmann. ????
1
@kokos_xd i zapyta się Dona w który róg ;D
0
Tylko i wyłącznie ;)
0
Przyczyną tego że zemdlał (wyglądało to słabo, otwarte oczy... ) był zawał serca tak? Czy stan przedzawałowy?
I jak ma się do tego jego dalsza zawodowa gra?
Czy ktoś może przybliżyć temat?
0
Tam był aneks do tej umowy...
A w nim żeby nie dołączać do SL...
0
I cyk Neymarek dzisiaj kontrakt przedłuża z PSG? ????
0
MATS
Araujo Pique Lenglet
Mingeza Busquets Pedri DeJong Alba
Messi Griezmann (wolałbym Martina)
Fajnie wygląda na papierze, tym bardziej że Mingeza lubi grać na PO.
1
Pjanic się kompletnie nie odnalazł... w tym klubie... w tej lidze...
0
Najważniejsze to nie tracić piłki...
Ale jeżeli już tak się stanie, to szybko się organizować i uniemożliwiać szybkie przechodzenie zawodników Realu z obrony do ataku.
Czyli jak mój przedmówca, Modrić j Kross trzeba się na nich skupić i odciąć ich od rozgrywania.